Sari la conținut

ALINA - 0721601274


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am vizitat o și eu pe Alina.E micuța, drăgălașa,arata bine și la corp și la fața .Eu m-am simțit bine în prezenta ei.Ca și o nota asa per total e de 9.Sunt sigur ca poate ajunge la 10 foarte ușor. Mulțumesc Alina,sper sa ne revedem curând!😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm
1 hour ago, Blue.ice said:

Am vizitat o și eu pe Alina.E micuța, drăgălașa,arata bine și la corp și la fața .Eu m-am simțit bine în prezenta ei.Ca și o nota asa per total e de 9.Sunt sigur ca poate ajunge la 10 foarte ușor. Mulțumesc Alina,sper sa ne revedem curând!😘

Ce trebuie sa faca sa ajunga la 10? 😇

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
2 minutes ago, manutm said:

Ce trebuie sa faca sa ajunga la 10? 😇

Să-și schimbe culoarea la păr 🥰

  • Haha 2
  • Confuz 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
31 minutes ago, manutm said:

Am scris 10, nu 7. :)))

7 e 10+++ 

Cu steluțe și cu inimioare 💖

Link spre comentariu
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
Acum 3 ore, Blue.ice a spus:

Am vizitat o și eu pe Alina.E micuța, drăgălașa,arata bine și la corp și la fața .Eu m-am simțit bine în prezenta ei.Ca și o nota asa per total e de 9.Sunt sigur ca poate ajunge la 10 foarte ușor. Mulțumesc Alina,sper sa ne revedem curând!😘

Te pup🖤

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
3 minutes ago, ioann04 said:

Lăsați brunetele in pace ca-s cele mai frumoase.😏🙂🙂

Le lăsăm în pace pe alea urâte, pe celelalte le tachinăm 😇

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, Alinaaa2000 said:

O schimb cand nu se mai pune drojdie in cozonac. 🥸

Dacă pui suflet... Merge și fără drojdie :)

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
2 hours ago, Flx01 said:

Ea nu schimba niste inimioare (negre🤮).... Tu vrei sa schimbe culoarea la par??? 🤦‍♂️

Acuma sincer... Ce-ți dorești tu, nici eu nu ți-aș face pe plac. D'apăi  ea :)

 

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost astazi in vizita la Alina....dupa apropae un an de pauza ... ea zice ca s-a ingrasat putin....dar din punctul meu de vedere e wow...adica e perfect proportionata. Initial am discutat pt o finalizare ca nu avea suficient timp, dar norocul meu ca i s-a anulat o programare si am reusit sa stam impreuna o ora . Actiunea a avut absolut tot ce mi-am dorit si a fost o intalnire din punctul meu de vedere reusita.... choar e o companie placuta si sincer ma atrage felul ei de a fi.

Alina mersi mult si sper sa ne revedem cat mai repede.....O zi faina tuturor

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Poate cineva sa imi spuna si mie care e cea mai facila (si sigura) metoda de a o contacta pe domnisoara Alina? Tare as vrea sa o cunosc. Si nu mi-a iesit. Desi Marti mi-a raspuns la mesaj (nu ne-am potrivit insa la program), ieri am incercat prin toate caile posibile (mai putin porumbel voiajor) si tot degeaba. La telefon nu mi-a raspuns (e drept ca am sunat-o o singura data sa nu par disperat :) ) i-am trimis mesaj "frumos impachetat" si tot degeaba. Exista si alte cai de comunicare?

P.S. Pe vremuri, cand eram in "gratiile comenduirii", aveam mesagerie privata si pe unele fete (daca nu imi iesea pe "cai ortodoxe") le abordam pe P.M. Acum vad ca nici pisicul si nici doamna/domnisoara cleo nu ma plac. Desi sunt foarte cuminte. Scriu (aproape) doar recenzii, nu fac off-topic, nu vorbesc urat. Mor de ciuda cand vad ca "bonuseaza" recenziile colegilor si mie nu imi da/dau nici macar o inimioara sau un "merci". Desi suntem in luna cadourilor😁.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
Acum 16 ore, dyablo85 a spus:

Am fost astazi in vizita la Alina....dupa apropae un an de pauza ... ea zice ca s-a ingrasat putin....dar din punctul meu de vedere e wow...adica e perfect proportionata. Initial am discutat pt o finalizare ca nu avea suficient timp, dar norocul meu ca i s-a anulat o programare si am reusit sa stam impreuna o ora . Actiunea a avut absolut tot ce mi-am dorit si a fost o intalnire din punctul meu de vedere reusita.... choar e o companie placuta si sincer ma atrage felul ei de a fi.

Alina mersi mult si sper sa ne revedem cat mai repede.....O zi faina tuturor

Te pup🖤

Link spre comentariu
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
Acum 8 minute, nellu2012 a spus:

Poate cineva sa imi spuna si mie care e cea mai facila (si sigura) metoda de a o contacta pe domnisoara Alina? Tare as vrea sa o cunosc. Si nu mi-a iesit. Desi Marti mi-a raspuns la mesaj (nu ne-am potrivit insa la program), ieri am incercat prin toate caile posibile (mai putin porumbel voiajor) si tot degeaba. La telefon nu mi-a raspuns (e drept ca am sunat-o o singura data sa nu par disperat :) ) i-am trimis mesaj "frumos impachetat" si tot degeaba. Exista si alte cai de comunicare?

P.S. Pe vremuri, cand eram in "gratiile comenduirii", aveam mesagerie privata si pe unele fete (daca nu imi iesea pe "cai ortodoxe") le abordam pe P.M. Acum vad ca nici pisicul si nici doamna/domnisoara cleo nu ma plac. Desi sunt foarte cuminte. Scriu (aproape) doar recenzii, nu fac off-topic, nu vorbesc urat. Mor de ciuda cand vad ca "bonuseaza" recenziile colegilor si mie nu imi da/dau nici macar o inimioara sau un "merci". Desi suntem in luna cadourilor😁.

Buna, lasa mi un mesaj.😘

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
34 minutes ago, nellu2012 said:

Poate cineva sa imi spuna si mie care e cea mai facila (si sigura) metoda de a o contacta pe domnisoara Alina? Tare as vrea sa o cunosc. Si nu mi-a iesit. Desi Marti mi-a raspuns la mesaj (nu ne-am potrivit insa la program), ieri am incercat prin toate caile posibile (mai putin porumbel voiajor) si tot degeaba. La telefon nu mi-a raspuns (e drept ca am sunat-o o singura data sa nu par disperat :) ) i-am trimis mesaj "frumos impachetat" si tot degeaba. Exista si alte cai de comunicare?

P.S. Pe vremuri, cand eram in "gratiile comenduirii", aveam mesagerie privata si pe unele fete (daca nu imi iesea pe "cai ortodoxe") le abordam pe P.M. Acum vad ca nici pisicul si nici doamna/domnisoara cleo nu ma plac. Desi sunt foarte cuminte. Scriu (aproape) doar recenzii, nu fac off-topic, nu vorbesc urat. Mor de ciuda cand vad ca "bonuseaza" recenziile colegilor si mie nu imi da/dau nici macar o inimioara sau un "merci". Desi suntem in luna cadourilor😁.

Mi-au dat lacrimile de fericire după ce am citit postarea ta. Am și citit de 3x, următoarea oră tot cu ochii umezi am să fiu 🥹

Nu mi-o lua te rog în nume de rău, dar mă bucur că nu sunt singurul care are "problema" asta. Îmi pare rău de tine că nu ai reușit să ajungi la Alina, este o fată super! (fie vorba între noi, tu mi-ai futut mie meciu' cu cineva...din cauza ta, eu n-am mai ajuns) 

 

Atât sunt de bucuros încât... Vrei o portocală? 😇

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 43 minute, nellu2012 a spus:

Poate cineva sa imi spuna si mie care e cea mai facila (si sigura) metoda de a o contacta pe domnisoara Alina? Tare as vrea sa o cunosc. Si nu mi-a iesit. Desi Marti mi-a raspuns la mesaj (nu ne-am potrivit insa la program), ieri am incercat prin toate caile posibile (mai putin porumbel voiajor) si tot degeaba. La telefon nu mi-a raspuns (e drept ca am sunat-o o singura data sa nu par disperat :) ) i-am trimis mesaj "frumos impachetat" si tot degeaba. Exista si alte cai de comunicare?

P.S. Pe vremuri, cand eram in "gratiile comenduirii", aveam mesagerie privata si pe unele fete (daca nu imi iesea pe "cai ortodoxe") le abordam pe P.M. Acum vad ca nici pisicul si nici doamna/domnisoara cleo nu ma plac. Desi sunt foarte cuminte. Scriu (aproape) doar recenzii, nu fac off-topic, nu vorbesc urat. Mor de ciuda cand vad ca "bonuseaza" recenziile colegilor si mie nu imi da/dau nici macar o inimioara sau un "merci". Desi suntem in luna cadourilor😁.

Verifica mesageria și mai șterge din mesaje👍

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 5 minute, costy7 a spus:

Verifica mesageria și mai șterge din mesaje👍

Ce sa verific? Ca in momentul in care dau sa scriu mesaj, imi pare urmatorul text: Ai permisiunea să trimiți doar 0 mesaje pe zi. Te rog încearcă mai târziu. 😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...