Sari la conținut

ALINA - 0721601274


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Greu greu de descris, nu mi-a spus cati ani are dar atitudinea ei ii depaseste primaverile! Frumoasa, calma, bun simț, cei 7 ani de acasa, ce sa mai... doar prezenta ei transcende sexualitatea! Alina nu este pentru oricine, cu toate ca ea o sa incerce de fiecare data sa fie bine pentru toata lumea! Iar trupul ei de zeiță sa il tot admiri sa il tot explorezi! Nu stau sa notez toate capitolele experientei dar pot sa o recomand cu placere pentru cei care cauta o companie placuta! Te pup Alina sa ai o zi frumoasa ca tine! 🤗

  • Like 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
Acum 39 minute, extase a spus:

Greu greu de descris, nu mi-a spus cati ani are dar atitudinea ei ii depaseste primaverile! Frumoasa, calma, bun simț, cei 7 ani de acasa, ce sa mai... doar prezenta ei transcende sexualitatea! Alina nu este pentru oricine, cu toate ca ea o sa incerce de fiecare data sa fie bine pentru toata lumea! Iar trupul ei de zeiță sa il tot admiri sa il tot explorezi! Nu stau sa notez toate capitolele experientei dar pot sa o recomand cu placere pentru cei care cauta o companie placuta! Te pup Alina sa ai o zi frumoasa ca tine! 🤗

Te pup😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
On 4/22/2023 at 9:26 AM, Alinaaa2000 said:

Neața.😘

Disponibilă pentru programari.🖤❤️

Programari : Wapp/ Mesaj. 
📍 Liviu Rebreanu 173

️Pana miercuri inclusiv voi fi in Timi

845E0EB1-1924-4422-BFDD-00EE51885C9B.jpeg

Ma gandesc miercuri sa vin

In brate sa te mai tin 🤗
Sa-mi tii ceva loc prin pat
Ca avem de rezolvat... 😂🥰
  • Haha 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator Jhon99
Reputație: 0

Salut!

Ieri am reușit si eu să o vizitez pe Alina, și am rămas plăcut surprins de frumusețea ei naturală, precum si se calitatea serviciilor oferite.

Metoda de contact a fost prin Watssap, răspuns rapid și promt din partea Alinei, stabilit toate detaliile întâlnirii, iar la ora stabilită m-am prezentat la locația ei de pe Rebreanu, nr. 173. Mi-a deschis ușa o fată foarte frumoasă, cu niște sani naturali bestiali, picioare frumoase și fundulet perfect, foarte îngrijită, cu manichiura și pedichiura impecabile, per general o fată după care aș întoarce capul pe stradă, și din primul moment m-am bucurat de alegerea făcută.

Locația constă într-un apartament nou, aranjat modern și foarte curat, cu dormitor separat, dotat cu un pat excelent pentru desfășurarea acțiunii, iar baia dotată cu toate cele necesare, geluri de duș, apă de gură și prosoape curate, singura excepție fiind cabina de duș, care este cam micuță.

Am socializat puțin la o țigară și un pahar de Cola, Alina fiind o fire agreabilă, care știe să te bine dispună, apoi am mers la duș pentru igenizare și m-am prezentat în dormitor, unde m-a așteptat Alina, de la a cărui sani nu-mi puteam lua ochii, eu fiind adeptul lucrurilor naturale. Am început cu un sărut tandru, apoi am avut parte de un ON foarte bine executat, soft, exact cum am cerut și îmi place. Apoi am trecut la NP, unde am zabovit un timp destul de îndelungat, deoarece Alina are o piersicuta micuță și strâmta, care se simte foarte bine. Am schimbat 3 poziții, timp în care Alina s-a implicat exact cât trebuie și apoi am finalizat prin ON, respectiv CIM. Am fost foarte multumit de alegerea făcută și înainte de a-mi lua rămas bun de la Alina, am stabilit să ne revedem și miercuri, deoarece mi-a plăcut foarte mult fata. 

Notele mele pentru Alina sunt toate de 10, am achitat 300 lei pentru o oră , 250 + 50 extra FK, și a meritat din plin, prețul fiind rezonabil în raport de serviciile oferite și aspectul fetei.

Te pup Alina și aștept cu nerăbdare să te revăd!❤

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis

Nu stiu cum reusiti sa dati de ea.. Am fost mai demult la ea i-am facut si recenzie.Apoi am incercat de 2 ori sa revin  la ea de fiecare data cand ii scriu imi vine raspuns cu oferta ca si cum ar avea robot automat sau pe cineva care ii scrie.Si aici se incheie discutia ca nu reusesc sa fac programare nimic…

Link spre comentariu
1 hour ago, CENZURATU92 said:

Am fost la ea la ultima ei vizita in tm,

de atunci începând nu mai Răspunde nici pe whats iar când suni pe mobil intra direct cum ar fi ocupat…

pacat Alina ca postezi și nu onorezi !

De ce nu i-ai scris recenzie? 

P.S. Suna ca si cum te-a blocat :) 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
19 hours ago, albertspeer said:

Nu stiu cum reusiti sa dati de ea.. Am fost mai demult la ea i-am facut si recenzie.Apoi am incercat de 2 ori sa revin  la ea de fiecare data cand ii scriu imi vine raspuns cu oferta ca si cum ar avea robot automat sau pe cineva care ii scrie.Si aici se incheie discutia ca nu reusesc sa fac programare nimic…

Este o parola secreta ca sa treci de robotul ala 😂 Dar nu o pot divulga ca ma tem ca va bagati in fata... 🙈😂

Astazi e miercuri si vin🤗

In brate sa te mai tin
Cred ca te XX putin 🙈
Ca nu pot sa ma abtin 🥰
 
Si mi dor de al tau pat
Si de fooking in Banat 😂
Nu stiu ce si cum vom face
Dar cumva cadem la pace 😘
 
Cand vad pomii inflorind
Sanii tai inmugurind❤️
Normal ca iar vreau la pat
Sa-ti fiu baiat de baiat 😂
 
Si mi dor de Mitza ta, 😍
Carnivora sa mi-o ia
Sa se sature cu ea
Cand pistilu-mi va musca 🤗
 
Am in cap multe prostii🙈
Dar cand in brate ma tii
Ma ia lapsus, uit de toate
Fac chestii nevinovate 🤣
 
Te pup ca mi dor de tine🥰
Facem noi sa fie bine
Niste iubire sa-mi dai
Stiu eu ca pe stoc mai ai 🤗
😂😂😂

 

  • Like 3
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 4 ore, x the impaler a spus:

Este o parola secreta ca sa treci de robotul ala 😂 Dar nu o pot divulga ca ma tem ca va bagati in fata... 🙈😂

Astazi e miercuri si vin🤗

In brate sa te mai tin
Cred ca te XX putin 🙈
Ca nu pot sa ma abtin 🥰
 
Si mi dor de al tau pat
Si de fooking in Banat 😂
Nu stiu ce si cum vom face
Dar cumva cadem la pace 😘
 
Cand vad pomii inflorind
Sanii tai inmugurind❤️
Normal ca iar vreau la pat
Sa-ti fiu baiat de baiat 😂
 
Si mi dor de Mitza ta, 😍
Carnivora sa mi-o ia
Sa se sature cu ea
Cand pistilu-mi va musca 🤗
 
Am in cap multe prostii🙈
Dar cand in brate ma tii
Ma ia lapsus, uit de toate
Fac chestii nevinovate 🤣
 
Te pup ca mi dor de tine🥰
Facem noi sa fie bine
Niste iubire sa-mi dai
Stiu eu ca pe stoc mai ai 🤗
😂😂😂

 

Nu e stres.Pentru mine nu mine denota ca nu are nevoie de banii mei asa ca merg in alta parte.Are balta peste nu e doar ea.

Nu sunt genul sa stresez sa sun de 15 ori mai ales ca si platesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mi se face sila cand vad cat de mult le suflati in fund la rablele astea.

Au ajuns taraturile sa aiba programari si program de lucru pe banii vostrii.

Auzi tu..."loc liber la ora 11:30"

Dai mesaj la nespalata asta la 11:00 si iti da block ca vezi tu ea are program pana la 10:00.

Duten mm si ramai acolo de infecta cu serviciile tale de rahat cu tot.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
17 minutes ago, ibric said:

Mi se face sila cand vad cat de mult le suflati in fund la rablele astea.

Au ajuns taraturile sa aiba programari si program de lucru pe banii vostrii.

Auzi tu..."loc liber la ora 11:30"

Dai mesaj la nespalata asta la 11:00 si iti da block ca vezi tu ea are program pana la 10:00.

Duten mm si ramai acolo de infecta cu serviciile tale de rahat cu tot.

Banuiesc ca ai incurcat topicele 😂

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 17 minute, ibric a spus:

Mi se face sila cand vad cat de mult le suflati in fund la rablele astea.

Au ajuns taraturile sa aiba programari si program de lucru pe banii vostrii.

Auzi tu..."loc liber la ora 11:30"

Dai mesaj la nespalata asta la 11:00 si iti da block ca vezi tu ea are program pana la 10:00.

Duten mm si ramai acolo de infecta cu serviciile tale de rahat cu tot.

Dintre toți tu pari cel mai frustrat:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai

Eu îmi pun un mare semn de întrebare din ce cauză postarea mea de pe topicul ăsta (și nu numai de pe topicul ăsta...) nu a fost aprobată dar în schimb sunt aprobate tot mai multe postări cu limbaj licențios... 

Dar tot e bine cât timp Eu sunt ăla drept exemplu negativ. Sunt mândru de mine!! 

 

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 26 minute, Cozonac_7 a spus:

Eu îmi pun un mare semn de întrebare din ce cauză postarea mea de pe topicul ăsta (și nu numai de pe topicul ăsta...) nu a fost aprobată dar în schimb sunt aprobate tot mai multe postări cu limbaj licențios... 

Dar tot e bine cât timp Eu sunt ăla drept exemplu negativ. Sunt mândru de mine!! 

 

Bine ai revenit !

Ptr.ca primele 10 postări ( sper sa nu gresesc) al unui user nou trebuie aprobate de moderatori , apoi ii la liber. 

Asta ca să nu aduc în discuție o anumita "atracție "😁😂

  • Like 4
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 9 ore, ibric a spus:

Mi se face sila cand vad cat de mult le suflati in fund la rablele astea.

Au ajuns taraturile sa aiba programari si program de lucru pe banii vostrii.

Auzi tu..."loc liber la ora 11:30"

Dai mesaj la nespalata asta la 11:00 si iti da block ca vezi tu ea are program pana la 10:00.

Duten mm si ramai acolo de infecta cu serviciile tale de rahat cu tot.

Cu afirmații aiurea,nefondate,ce atitudine de frustrat.

Dar faptul că un astfel de individ nu a ajuns la Alina denotă că nu oricine ii trece pragul,deci un plus pt ea 😉

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 12 ore, Cozonac_7 a spus:

Eu îmi pun un mare semn de întrebare din ce cauză postarea mea de pe topicul ăsta (și nu numai de pe topicul ăsta...) nu a fost aprobată dar în schimb sunt aprobate tot mai multe postări cu limbaj licențios... 

Dar tot e bine cât timp Eu sunt ăla drept exemplu negativ. Sunt mândru de mine!! 

 

taci mah si nu te mai oftica atata. mai bine vii la mine, mancam cozonac si ne plangem unu pe umaru celuilalt de piata curvelor din timisoara. poate avem noroc si o chemam si pe kristinne la o sueta, sa ne tina de urat :ras

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...