Sari la conținut

ALINA - 0721601274


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 15 minute, Alinaaa2000 a spus:

sau nu mai face off-topic aiurea😅

 

Acum 17 minute, Flx01 a spus:

Nu e ora de somn acum. E ora de relaxare. Bea omu o bere, sparge seminte, se uita la meci, sau..... 

Ce meci ...ii ?? 

😂😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Iar n-am somn.... Încerc să fac ceva util 😇

Am fost zilele trecute să văd ce mai face Alina. Poate ar fi trebuit să ajung mai repejor la ea, dar am fost beteag și câteva zile nu m-am ridicat din pat. Am vrut să fiu băiat bun(Jur că eu chiar încerc...!!) dar am încurcat marfa cu ambalajul. Plm... Așa's eu. Pățesc des d'astea. 

Eram (aproape) ferm convins că sunt într-o formă fizică cel puțin bună. Realitatea însă a fost cu totul alta. Am fost praf. Și pulbere! Nu-i o rușine. Adică pentru mine nu (mai) e. Mi-ar plăcea să cred că reușesc de fiecare dată să aduc (măcar puțină) satisfacție partenerei, dar nu tot timpul lucrurile ies cum mi-aș dori eu. Aia e! 

Dacă la capitolul dragoste am fost praf... Bă măcar am compensat la alte alea. Am povestit o grămadă de baliverne cu fata, am lăsat-o fără brichetă, i-am făcut dezordine în bucătărie și... i-am mâncat și o caserolă de fructe 😋 dacă toți oaspeții ar fi ca mine, ori s-ar lăsa de meserie, ori ar avea nevoie de un al doilea job, ar ieși în pagubă 🥹

Ca să fiu ultimul derbedeu...vreau să-i mulțumesc! După vizita în compania ei mi-am revenit complet :rockettes-1🤩 este o fata care merită ce'i mai bun! Nu d'alde d'ăștia ca mine :(

O noapte liniștită vă doresc! 🥰😇

  • Haha 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
39 minutes ago, Cozonac7 said:

Iar n-am somn.... Încerc să fac ceva util 😇

Am fost zilele trecute să văd ce mai face Alina. Poate ar fi trebuit să ajung mai repejor la ea, dar am fost beteag și câteva zile nu m-am ridicat din pat. Am vrut să fiu băiat bun(Jur că eu chiar încerc...!!) dar am încurcat marfa cu ambalajul. Plm... Așa's eu. Pățesc des d'astea. 

Eram (aproape) ferm convins că sunt într-o formă fizică cel puțin bună. Realitatea însă a fost cu totul alta. Am fost praf. Și pulbere! Nu-i o rușine. Adică pentru mine nu (mai) e. Mi-ar plăcea să cred că reușesc de fiecare dată să aduc (măcar puțină) satisfacție partenerei, dar nu tot timpul lucrurile ies cum mi-aș dori eu. Aia e! 

Dacă la capitolul dragoste am fost praf... Bă măcar am compensat la alte alea. Am povestit o grămadă de baliverne cu fata, am lăsat-o fără brichetă, i-am făcut dezordine în bucătărie și... i-am mâncat și o caserolă de fructe 😋 dacă toți oaspeții ar fi ca mine, ori s-ar lăsa de meserie, ori ar avea nevoie de un al doilea job, ar ieși în pagubă 🥹

Ca să fiu ultimul derbedeu...vreau să-i mulțumesc! După vizita în compania ei mi-am revenit complet :rockettes-1🤩 este o fata care merită ce'i mai bun! Nu d'alde d'ăștia ca mine :(

O noapte liniștită vă doresc! 🥰😇

O sa vina cu paletu de fructe daca toti is ca tn..lidl nu e departe....(sincer...paguba esti👌)...bn ca din gura ai putut sa dai  ..daca treaba nu ai facut...😅

Sanatosi sa fim...😉

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
Acum 8 ore, Cozonac7 a spus:

Iar n-am somn.... Încerc să fac ceva util 😇

Am fost zilele trecute să văd ce mai face Alina. Poate ar fi trebuit să ajung mai repejor la ea, dar am fost beteag și câteva zile nu m-am ridicat din pat. Am vrut să fiu băiat bun(Jur că eu chiar încerc...!!) dar am încurcat marfa cu ambalajul. Plm... Așa's eu. Pățesc des d'astea. 

Eram (aproape) ferm convins că sunt într-o formă fizică cel puțin bună. Realitatea însă a fost cu totul alta. Am fost praf. Și pulbere! Nu-i o rușine. Adică pentru mine nu (mai) e. Mi-ar plăcea să cred că reușesc de fiecare dată să aduc (măcar puțină) satisfacție partenerei, dar nu tot timpul lucrurile ies cum mi-aș dori eu. Aia e! 

Dacă la capitolul dragoste am fost praf... Bă măcar am compensat la alte alea. Am povestit o grămadă de baliverne cu fata, am lăsat-o fără brichetă, i-am făcut dezordine în bucătărie și... i-am mâncat și o caserolă de fructe 😋 dacă toți oaspeții ar fi ca mine, ori s-ar lăsa de meserie, ori ar avea nevoie de un al doilea job, ar ieși în pagubă 🥹

Ca să fiu ultimul derbedeu...vreau să-i mulțumesc! După vizita în compania ei mi-am revenit complet :rockettes-1🤩 este o fata care merită ce'i mai bun! Nu d'alde d'ăștia ca mine :(

O noapte liniștită vă doresc! 🥰😇

Te pup🖤

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 9 ore, Cozonac7 a spus:

Iar n-am somn.... Încerc să fac ceva util 😇

Am fost zilele trecute să văd ce mai face Alina. Poate ar fi trebuit să ajung mai repejor la ea, dar am fost beteag și câteva zile nu m-am ridicat din pat. Am vrut să fiu băiat bun(Jur că eu chiar încerc...!!) dar am încurcat marfa cu ambalajul. Plm... Așa's eu. Pățesc des d'astea. 

Eram (aproape) ferm convins că sunt într-o formă fizică cel puțin bună. Realitatea însă a fost cu totul alta. Am fost praf. Și pulbere! Nu-i o rușine. Adică pentru mine nu (mai) e. Mi-ar plăcea să cred că reușesc de fiecare dată să aduc (măcar puțină) satisfacție partenerei, dar nu tot timpul lucrurile ies cum mi-aș dori eu. Aia e! 

Dacă la capitolul dragoste am fost praf... Bă măcar am compensat la alte alea. Am povestit o grămadă de baliverne cu fata, am lăsat-o fără brichetă, i-am făcut dezordine în bucătărie și... i-am mâncat și o caserolă de fructe 😋 dacă toți oaspeții ar fi ca mine, ori s-ar lăsa de meserie, ori ar avea nevoie de un al doilea job, ar ieși în pagubă 🥹

Ca să fiu ultimul derbedeu...vreau să-i mulțumesc! După vizita în compania ei mi-am revenit complet :rockettes-1🤩 este o fata care merită ce'i mai bun! Nu d'alde d'ăștia ca mine :(

O noapte liniștită vă doresc! 🥰😇

Credeam că sunt singurul care a plecat neterminat 🙊 de la Alina, ești norocos că ți-a dat fructe, mie mi-a dat două pere cu care să mă joc doar, nu să le mănânc, spor la fete! 

 

Te pupăcesc Alina 😘😘😘🥰🥰🥰

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
12 hours ago, Cozonac7 said:

Dacă la capitolul dragoste am fost praf... Bă măcar am compensat la alte alea. Am povestit o grămadă de baliverne cu fata, am lăsat-o fără brichetă, i-am făcut dezordine în bucătărie și... i-am mâncat și o caserolă de fructe 😋 dacă toți oaspeții ar fi ca mine, ori s-ar lăsa de meserie, ori ar avea nevoie de un al doilea job, ar ieși în pagubă 🥹

Aaa... La Timisoara e de futut... Is mult mai bune serviciile. 🙀 La Oradea vine cu alt meniu. Imi mananca ea fructele (si nu numai). 😂 Fac ordine in bucatarie, repar prin casa ce au stricat altii si cand ajungem la partea cu amorul... e nervoasa. 🤪 La plecare imi da bonus: "Ia si tu punga asta ca ai parcat in zona tomberonului" 🤣🤣🤣
Pe Rebreanu tomberonul e langa bariera de la parcare, la Adora fix in fundul parcarii... Ba... dar cate amintiri cu tomberoane pot sa am. :shockedCeva nu-i in regula... Cred ca trebe sa-mi schimb numarul de tel sau ma ajuti tu sa-mi faci programarea? Vreau si eu servicii din alea ca ale tale - sa ma astepte cu fructe, sa fac dezastru in bucatarie si sa accepte orgasme. 🤩

  • Haha 4
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Eu am vrut să evidențiez că Alina este o fată tare bună! Știe să se comporte foarte frumos chiar și cu ghiolbani ca mine. Pentru unii ăsta poate fi un criteriu de selecție important. Ideea era să punctez chestii noi despre ea(sau măcar să încerc), că am relatat deja în celelalte recenzii alte abilități ale ei. 

E frumoasă, isteață și politicoasă. Și de caterincă :) 

Și are țâțe bengoase 😍

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu

In vizita la Alina;

Programare destul de ușor;odată ajuns in locație. Îmi deschide usa destul de surprinzător ascunzându’se după usa 🫣

Bum a iesi o fata pe gustul meu finuța ușor descoperită; mi a oferit o cafea,am.socializat câteva minute,dupa ,mam cerut la dus,

locatie 10+

meniul a început;

cu fk; 

oral  slăbuț 7’8 asta spun eu,🤭

Am schimbat 3 4 poziti nem’eliberat frumos cum putea fi altfel in prezenta Alinei

De revenit️; Da te’pup🤗😘

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 4 ore, Alinaaa2000 a spus:

Bună, dragilor ! 🖤

Incepand de astazi voi fi disponibila in orasul vostru pentru cateva zile. 🫶🏽

️Liviu Rebreanu173.

34C65694-BA06-483F-AE34-503CAF779B25.jpeg

Haide Alina inapoi la Arad ca ne este dor de tine...😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

Desi cand este in oras, o vizitez des, nu reusesc tot timpul sa ii fac o recenzie.

Alina este genul de fata pe care merita sa o vizitezi. Tanara, frumoasa cu mult bun simt. Cat despre actiune eu nu am ce sa ii reprosez.

O recomand cu incredere.

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
La 08.09.2022 la 10:06, crysty291 a spus:

Desi cand este in oras, o vizitez des, nu reusesc tot timpul sa ii fac o recenzie.

Alina este genul de fata pe care merita sa o vizitezi. Tanara, frumoasa cu mult bun simt. Cat despre actiune eu nu am ce sa ii reprosez.

O recomand cu incredere.

 

 

La 08.09.2022 la 12:38, marcuiojan a spus:

Am vizitat si eu azi domnisoara si vreau sa zic ca totul a fost super ok. Frumoasa, corp bestial, comunicativa, apartament cu tot ce trebuie.

On 10

Np 10

igiena 10

Merita fiecare clipa si o sa revin fara discutie

Vă pup. 🖤

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...