Sari la conținut

Vivian ( 0722 944 136 )


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 4 ore, pussyvandal a spus:

 

fotografii REALE si RECENTE adica

Dupa poze mai ca as lasa totul balta si m as duce..Fara nici o recenzie insa ,mai aman doua zile dupa care voi risca si voi face o recenzie pentru informarea comunitatii.Cred totusi ca nu someaza si cineva tot a fost la ea.Ma intreb de ce nu spune?

Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0

confirm ca si pozele si tipa sunt reale..tipa ok, prietenoasa..are sanii cam lasati putin(are o fetita), dar in rest, poate s subiectiv, dar are un corp misto rau, bine proportionat, aproape de cum imi place mie..cur bestial..din ce vad p aci, arata mult mai bine decat multe de p aci..locatie ok, langa palatul de justitie..pretul e corect..daca e sa fac un raport comparativ calitate, infatisare, atitudine, pret cu ultima la care fusesem, beatrice26 parca, asta din urma merita cam 50 lei...

Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0
La 27.03.2022 la 16:46, spopescu a spus:

Dupa poze mai ca as lasa totul balta si m as duce..Fara nici o recenzie insa ,mai aman doua zile dupa care voi risca si voi face o recenzie pentru informarea comunitatii.Cred totusi ca nu someaza si cineva tot a fost la ea.Ma intreb de ce nu spune?

hai ca s curios daca ai gusturi ca ale mele..eu unul ti o recomand, ca am citit p aci ca nici tu nu futi pe oricine..ce nu mi a placut la ea, ca m a luat din prima ca, waww, ce pula mare si frumoasa ai..m am enervat si chiar ma gandeam sa ma mbrac sa plec, fiindca nu mi plac minciunile asa pe fata, ma gandeam ca e ironica, a mea avand doar vreo 13-14..n am mai plecat ca mi a intrat din nou in vizor curul ei...si are si pizda frumoasa si dulce rau, ca retin de p aici ca si tie ti place asa..😉

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 9 minute, atameus a spus:

hai ca s curios daca ai gusturi ca ale mele..eu unul ti o recomand, ca am citit p aci ca nici tu nu futi pe oricine..ce nu mi a placut la ea, ca m a luat din prima ca, waww, ce pula mare si frumoasa ai..m am enervat si chiar ma gandeam sa ma mbrac sa plec, fiindca nu mi plac minciunile asa pe fata, ma gandeam ca e ironica, a mea avand doar vreo 13-14..n am mai plecat ca mi a intrat din nou in vizor curul ei...si are si pizda frumoasa si dulce rau, ca retin de p aici ca si tie ti place asa..😉

Mulțumesc de sfat. Ma duc. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...