Sari la conținut

❤Renata ❤ 0752 913 067


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o pe Renata azi, a fost o experienta foarte placuta. 

Aspect: 10, arata fix ca in poze, simpatica si cu un fund de nota 100.

GFE: foarte sociabila, au fost placute conversatiile dintre partide 😄.

Locatie: curata usor de ajuns, pentru cei cu masina, puteti parca la Brico.

Oral: 9.5+ umed, adanc, are diferite stiluri.

NP: 10, se implica, am schimbat mai multe pozitii.

Cu siguranta o sa mai revin, o zi buna Renata! 😄

 

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

Am ajuns si eu la Renata fiind atras de poze, imediat după ce a anunțat ca cim-ul este inclus. Mi-am zis ca dacă actiunea nu o sa fie ok măcar finalizez cim, nu am ce pierde. Programare pe WP respectata, sunt intampinat pe tocuri in lenjerie. Fata este frumoasa, nu este de etnie(ca întreba cineva) si are un cur senzațional. 1.60 20-22 ani. Facem cunoștința primesc prosop si purced la dus.

Actiunea: O gasesc pe pat, muzica pe telefon. Ma roagă sa ma fac comod si imi dau seama ca nu o interesează preludiul/sarutul (o băgăm pe asta cu - probabil lipsa de chimie 😅) deci nici nu am încercat s-o sarut pe parcursul întâlnirii dacă am văzut asta. Se aseaza cu fundul destul de departe si ai acces greu la păsărica dar imaginea cu curul ala in timp ce o suge e priceless. Începe cu pupicuri pe corp de la piept in jos pana la Azorel’ 🍆 acesta fiind un pic lenes in reacție, din lipsa de preludiu. Pana la urma merge treaba, oral cu tente de deep, atentie la 00. După câteva minute de oral bunicel trecem la normal. Începem in misionar unde evita contactul vizual apoi o rog sa schimbam in doggy ca sa ma bucur de curul ala de milioane. Ma înfig bine in el si pompez de săreau bucile ca in filme 😜. Imaginea(nu fata) te îndeamna rau de tot sa-i dai palme pe fund si s-o tragi de tot ce apuci 🤪. S-a umezit si a început sa geamă natural lucru care a ajutat sa termin. Mai vb putin cu ea moment in care iși da drumul la vorba si iese putin moldoveanca din ea 😂. Per total a fost rezervată si a parut usor anxioasa. Imi venea s-o iau in brate sa-i spun ca a fost ok.😄

Notele

Locatia: 6,5 departe la Rin, in interior este super ok, spațios curat, baia mare cada mare in care m-as fi bucurat ore in șir cu Renata.

Renata: 9,5 este frumoasa, buze senzuale, cur nota 1000, piele fina, păsărica micuta frumoasa, sâni frumosi micuți tuguiati erectibili. Un trup cărnos numai bun de iubit. Dacă avea sanii un pic mai mari ar fi fost de 10. Oricum o fata frumoasa, chiar mi-a plăcut.

Oralul: 7,5 tente de deep, putina atentie la oo, per total un oral bunicel.

Normal: 8 participa in doggy si pare ca-i place poziția asta. Merge explorat mai mult normalul.

Gfe: Nu cred ca oferă, întâlnirea fiind mai profi, fata e axata pe treaba fara dulcegării. Este plăcută, își face treaba corect si cam atat.

Concluzia: Pentru cine nu caută sarut, preludiu(gfe) fata este o varianta de neratat. Dar dacă vrei gfe eu as spune pas. M-as fi iubit’ cu ea/un gfe bun, caz in care as fi revenit fara ezitare, dar astrele nu s-au aliniat pentru nefericitul de mine 😞😁.

  • Like 11
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Reiau activitatea astazii 12.00 pana la ora 20.00 sunt disponibila mai multe intrebari si programari, doresc sa fiu contactata pe wapp sau sms, va pup si o zi minunata 💋CD0D03F9-DF1B-4F47-BBDC-E9453112611E.jpeg.2cb7b7dfc23c6d2f21e888e632b0e8ab.jpeg

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

In Bucuresti activez pana pe data de 20 aprilie 💋programul in fiecare zii il incepe de la ora 12.00 pana la 20.00

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna ziua dragilor astazi sunt disponibila de la ora 12.00 pana la ora 20.00, pentru programari si mai multe detalii prefer sa stabilim pe wapp

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
On 4/11/2022 at 9:30 AM, renata225 said:

Reiau activitatea astazii 12.00 pana la ora 20.00 sunt disponibila mai multe intrebari si programari, doresc sa fiu contactata pe wapp sau sms, va pup si o zi minunata 💋CD0D03F9-DF1B-4F47-BBDC-E9453112611E.jpeg.2cb7b7dfc23c6d2f21e888e632b0e8ab.jpeg

Renata , arati superb !!! 😘😘 Ți-aș da câteva limbi in funduletul ăla obraznic 👅👅

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am zis astazi sa imi incerc norocul cu ea... si chiar am avut noroc. Gagiuta este ce trebuie! de mult timp nu am mai fost atat de multumit de o "necunoscuta"!

Sanii mici perfecti, fundul grasut dar extrem de frumos, bronzata, foarte foarte foarte foarte frumoasa!

Am ales o fin 200 lei si extra fin faciala pe care nu a taxat-o extra. Se misca perfect, energic asa cum altele nu o fac,, lins de owo, ceva de vis. Oral adanc fara mana. Eu am ales OP ... insa tot face ceva special.. saliva multa... priviri nebune.

Eu sunt extrem de fericit si multumit :)) Merci Renata .. esti BOMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Deoarece mai sunt pentru 3 zile in oras, sunt disponibila si astazi de la 13.00 pana la 19.00 , prntru programari discut am pe wapp 💋
 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...