Sari la conținut

❤Renata ❤ 0752 913 067


Postări Recomandate

Excitat dupa poze si ceva recenzii am plecat spre Rin.
Totul stabilit pe wapp, fata foarte ok la capitolul comunicare in scris.
Ajuns la Rin inainte de ora 22 nefiind deloc in intarziere, o sun pe wapp ca nu gaseam blocul. Raspunde ea cam din topor: "pai eu nu stiu frate unde esti tu la blocul x ca blocul y e aici langa z dar tu ... asa ca mai bine o lasam pe alta data ca deja tu ma ...".
Deja era red flag dar am bagat cu diplomatie. Totusi veneam de la mama dracu. Era si ea dupa o zi grea zic.
Gasit bloc, ajuns in scara, la parter (parca) deschide usa, intru, ea inalta pe tocuri, arata cam binisor asa, pe tocuri totul ok.
Ajunsi in pat, impune ea un oral protejat, "ca e mai bine pt amandoi". Eram din dus fresh dar nu apucasem refresh la ea, deci no problem. Un oral cu mana, si o singura viteza pe rapid asa, nu rau dar nu cine stie ce.
Facem 69 scurt, priveliste relativ ok, pasa era cam rodata la ora 22, trecem la normal in LOT, unde se misca fast (are si ceva colacei dar putin, nu este grasa), cam mecanic, cu o expresie de usoara sila pe fata. Mi s-a inmuiat pula in ea.
Cerut inapoi in 69 si terminat CIMP (CIM in preze) si asta fu tot.
Dupa fut, stam la o tigare in bucatarie, langa un sac de aprox 1m inaltime, plin cu gunoi care aproape dadea pe afara...
Renata o fata super ok totusi ca atitudine.
Pozele o avantajeaza.
Actul in ansamblu: usor mediocru, dar bun de o eliberare daca esti in zona. Exista optiuni mai bune. Nu dau note.

Sanatate la toata lumea!

  • Like 3
  • Mersi 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 25 minute, jean_fender a spus:

Excitat dupa poze si ceva recenzii am plecat spre Rin.
Totul stabilit pe wapp, fata foarte ok la capitolul comunicare in scris.
Ajuns la Rin inainte de ora 22 nefiind deloc in intarziere, o sun pe wapp ca nu gaseam blocul. Raspunde ea cam din topor: "pai eu nu stiu frate unde esti tu la blocul x ca blocul y e aici langa z dar tu ... asa ca mai bine o lasam pe alta data ca deja tu ma ...".
Deja era red flag dar am bagat cu diplomatie. Totusi veneam de la mama dracu. Era si ea dupa o zi grea zic.
Gasit bloc, ajuns in scara, la parter (parca) deschide usa, intru, ea inalta pe tocuri, arata cam binisor asa, pe tocuri totul ok.
Ajunsi in pat, impune ea un oral protejat, "ca e mai bine pt amandoi". Eram din dus fresh dar nu apucasem refresh la ea, deci no problem. Un oral cu mana, si o singura viteza pe rapid asa, nu rau dar nu cine stie ce.
Facem 69 scurt, priveliste relativ ok, pasa era cam rodata la ora 22, trecem la normal in LOT, unde se misca fast (are si ceva colacei dar putin, nu este grasa), cam mecanic, cu o expresie de usoara sila pe fata. Mi s-a inmuiat pula in ea.
Cerut inapoi in 69 si terminat CIMP (CIM in preze) si asta fu tot.
Dupa fut, stam la o tigare in bucatarie, langa un sac de aprox 1m inaltime, plin cu gunoi care aproape dadea pe afara...
Renata o fata super ok totusi ca atitudine.
Pozele o avantajeaza.
Actul in ansamblu: usor mediocru, dar bun de o eliberare daca esti in zona. Exista optiuni mai bune. Nu dau note.

Sanatate la toata lumea!

Cred ca ai gresit adresa, eu nu iau programari inainte de ora 22 💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Am omis sa mai spun ca igiena si alte probleme in zona genitala nu corespunde normal ca oralul e protejat, si daca se vine in inspectie  si se intampla sa fie un sac de gunoi ca e sfarsit de program nu vad unde e problema, greseala mea ca ti am raspuns la aceasta provocare ieftina si satisfacator pentru cele disperate, te pup o zii frumoasa 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna ziua dragilor astazi ma gasiți disponibila de la ora 12.00 pana la ora 19.00 💋💋💦DDD0ADB6-909B-4949-AA03-A00FBA5BEC21.jpeg.f4e67153a71e49b15534f7e03bbb6479.jpeg

Sunt disponibila in bucuresti pana pe data de 18 iunie 💋

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Astazi mai am libere la ora 16.00💦17.00💦18.00💦 19.00

programari wapp: 0752913067

 

❤ oral (protejat sau neprotejat în funcție de igiena ) 

❤ normal protejat 

❤69 

❤ diferite poziții 

❤ masaj de relaxare 

❤foot fetish 

❤ fk ( infuctie de compatibilitate si igienă) 

❤ cim( infuctie de igiena )

200 lei 30 min

300 lei o ora (o fin sau doua 💦)

Locatie: NERVA TRAIAN 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

DA!

e o afirmatie pe proprie raspundere despre fata asta!

programare whatsapp, respectata (in ambele vizite)

locatie Nerva Traian ING, curat, gel, prosop, pat ok. poate un pres cand iesi din cada de la dus... 9

EA - inaltuta, tanara, cu un corp superb, picioare f frumoase (accentuate si de tocurile mari), fund bestial (!!!), pasa cheala si umezindu-se natural (cu ceva efort...), tate nu f mari, dar frumoase, feciorelnice. f frumoasa la fata, o bruneta cu ochi frumosi. atitudinea prietenoasa, calda si calma... 10 +++ una din cele mai placute surprize din acest an

prestatia, influentata de faptul ca am fost de 2 ori, in zile consecutive, pt cate o finalizare (deh, munca...)

ON f bun, cu un pic de atentie la oo, dar mai ales cu presiune si destul deep. intretinut semnificativ, 9,5

NP excelent, cu o pasa stramtuta, cu corpul acela senzational, cu acceptarea pozitiilor (in picioare, pe la spate, la marginea patului, misionar, din lateral , da si ceva contre, mai geme un pic. 10+

halat 200/30 min /1 fin (x2 vizite)

de revenit clar!

f misto fata!

revin!

 

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Astăzi dragalasi mai am disponibilitate de la ora 14.00 pana la 19.00, programari wapp💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Astazi mai sunt libera la 15.00💦18.00💦 si 19.00, pentru programari ma puteti contacta 💋

Link spre comentariu

Hello, 

Ocazional am mai intrat  insa îmi cer scuze că nu am contribuit cu recenzii, hai sa fie asta un început.

Ce-i drept nu practic sportul asta des dar va mulțumesc tuturor pt recenzii.

A contactat-o (wapp) dimineața pe Renata, încântat de pozele și recenziile pe care le-am găsit aici. 

Am stabilit o întâlnire, respectata de ambele părți. 

Locația este într-o zonă buna, locuri de parcare, mă bucur că s-a mutat aici și sper să rămână (așa zice)

Indicațiile puteau fi mai bune, inițial am sunat la alta scara (țineți minte interfon alb, nou și o să vă ajute) Este paznic la intrare, m-a întrebat unde merg, dar nimic deranjant.

Apartamentul este ok, baia echipata cu ce trebuie, prosop curat din sertar. Muzica ușor pe fundal.

Renata m-a așteptat pe tocuri înalte și o ținută sexy, m-a poftit in dormitor și m-am cerut la dus. Este o fata tânără, frumoasă, personalitate plăcută, corp armonios, sâni mici, fund bombat (piesa de rezistenta), parul prins codițe zici că a ai adus-o acasă de la festival.

M-a întrebat dacă vreau mai mult preludiu, pentru care am și optat. A început cu un ON (alegerea mea) f bine executat, slow, lins, bătăi pe limbuta, priviri, puțin umed, mi-a plăcut așa că am hotărât să continuăm până la finalizare orala. Mângâieri, ceva pupici tot timpul asta.

Mi s-au părut ușor timida (și eu am fost cam la fel). Mi-ar fi plăcut să fie puțin mai dinamica. Din păcate fara FK azi dar cred că e o șansă mai mare de FK la a 2-3 întâlnire.

Am trecut la o țigară în bucătărie, apoi în dormitor, am stat de taina, f simpatica și plăcută.

Runda a 2a 

Inceput cu un oral la fel de bun, câteva minute, apoi am optat pentru un misionar, mângâieri. Apoi am cerut doggy pentru că nu puteam rata și simțeam că nu mai rezist mult. 

Doggy is a must, priveliște superbă așa că am terminat mai rapid decât mi-aș fi dorit.

Overall o fata dulce, frumoasă, m-am simțit f bine și cu siguranță o sa revin daca păstrează locația. Sper să obtin acel FK/GFE de care sa ne bucuram amândoi.

Locația: 9.5 zona f buna, curat, dotat, nu lux însă nici nu e nevoie. Ar merge o oglinda undeva.

Renata: Azi 8.5 dar cu mult potențial (subiectiv) dar părea ușor plictisita sau abătută.

ON 8.5 bun, CIM, dar la fel, e loc de mai bine și poate clar

NP 8 mi-ar fi plăcut să fie puțin mai into it, dar nici eu n-am prestat prea mult cat sa ajungem acolo

GFE azi 7.5 

Mergeți cu încredere și purtati-va frumos cu ea și avem de câștigat (cred eu).

Renata: M-am simțit bine și mai revin. Am fost realist/exigent/subiectiv cu notele și ne vedem la următorul examen 😁🤗

 

 

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

SALUTARE TOVARĂȘI 

VĂ aduc tuturor la cunoștință faptul că am vizitat-o astăzi pe Renata. 

Îmi doream de ceva timp o fată pe gustul meu,  tânără,  proaspătă,  îngrijită,  aranjată,  & Profi. 

Locația e într-o zonă foarte bună,  Nerva Traian. 

Apartament frumos,  curat , modern , baie îngrijită. 

Fata e fix cum se vede în poze. FUNDUL MIȘTO,  rotund,  bombat, sexy,  foarte sexy. 

M-A așteptat cum am rugat-o,  îmbrăcată sexy,  tocuri înalte.

Picioare frumoase. 

Sânii micuți , dar drăguți. 

La față e drăguță ,  brunetă   ochi negri,  buze misto. 

PRELUDIU BUN,  sărutări,  mângâieri,  nu s-a dus din prima la oral,  a parcurs toți pașii premergători. 

ORALUL BUN, sau foarte bun, depinde cum prefera fiecare.  Dacă sunt indulgent, pot nota cu 10 Oralul. DACĂ as fi exigent...9 sau 9,50.

LA NORMAL SE IMPLICĂ.  chiar foarte bine.  Sunt foarte mulțumit de prestația fetei la normal.  A dat așa de bine din fund ..... ma simțeam ca Snoop Doggy Dogg în clipurile alea hip hop când îi dansează fetele în poală. 

O EXPERIENȚĂ REUȘITĂ. 

FATA E PROFI, orientată spre client, .

Îmi propun să repet schema asta și săptămâna viitoare. 

SĂNĂTATE TUTUROR!!!

 

  • Like 4
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

7F39B4ED-0D68-49C9-94D7-776F5B195A28.jpeg.f78003136a2c193358fda22265ce4115.jpeg9CA3D2F2-9308-4BAF-B8B2-3654A0929F7B.jpeg.3f2a8b1559017b7b41463e2d1857b65b.jpeg

Am inceput programul sunt disponibila de la 12.00 pana la 19.00 , pentru programari si mai multe detalii ma puteti contacta pe wapp, pupici si o zi minunata 💋

Sunt disponibila in Bucuresti pana pe data de 18 iunie !

  • Like 2
  • Inimioara 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O sa ii las o recenzie domnisoarei!


Locatie: 9.5 (Ing nerva traian)
Aspect: 9.5 (domnisoara frumoasa foc undeva la 1.70 cm, par brune prins in codite , o fix o scolarita de liceu cu care ti-ar placea sa ai o aventura, sani micuti frumosi, fund rotund bombat poate piesa de rezistanta, carne tare)
Oral: 9 (neprotejat, bun, cu atentie la bilute, lins obiectivul de sus pana jos, umed, mai multe viteze, deep, fara graba)
Normal: 9 (protejat, foarte implicata, atenta la tine, si destul stramta)
Gfe: 9 ( Foarte implicata in ceea ce iti place si atenta cu tine)
Atitudine: 10 (placuta, atenta la tine,destul de vorbareata)
Igiena: 10 (curata, piele fina)
Halat: 300 RON ( o ora)

Naratiunea:
Atras de pozele si recenzile domnisoarei, am zis sa incerc sa o cunosc. Programarea am realizat-o destul de usor, confirmata de ambele parti, zona centrala ok la nerva traian  . Domnisoara m-a asteptat intr-o tinuta neagra sexy pe tocuri, cu zambetul pe buze, foarte calda si primitoare pe gustul meu, mi-a placut de ea si cum s-a prezentat . Este foarte implicata si ii place ceea ce face si atenta la ceea ce iti doresti . Apartamentul este ok, prosop curat,  gel de dus toate cele necesare.  Oralul a fost foarte  bun, umed, accepta si 69, unde as putea spune ca este extraodinar acel view nu te mai poti satura . La normal este foarte implicata. Mi-a lasat impresia ca ii place ceea ce face si fara graba

Eu m-am simtit bine in compania domnisoarei, o sa mai revin cu placere, recomand. 
Spor la futut si multa sanatate!

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

Las și eu câteva cuvinte de laudă domnișoarei Renata ,

Ieri am fost mai norocos și am prins liber la ultima programare , locația Nerva Traian , ușor de ajuns , 

Renata este o fată f. frumoasă cu trăsături fine și mereu zâmbitoare . Eu fiind fan oral, nu pot să spun decât că am plecat foarte mulțumit de serviciul domnișoarei 😘

Cu siguranță am să revin .

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...