Jump to content

❤Renata ❤ 0752 913 067

Recommended Posts

• Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Topic recenzii Galați   Topic recenzii Brașov    Topic recenzii Constanța     Topic recenzii Iași    

Am ajuns si eu la Renata fiind atras de poze, imediat după ce a anunțat ca cim-ul este inclus. Mi-am zis ca dacă actiunea nu o sa fie ok măcar finalizez cim, nu am ce pierde. Programare pe WP respecta

Posted Images

După ce am văzut ca urmează sa plece de pe meleagurile bucureștene m-am deschis sa nu o ratez în urma recenziilor citite. 

Se vede ca e micuța ca vârstă,pielea foarte fina, bronzata. Cel mai mare atu al ei de departe este posteriorul... iti vine sa strângi de bucile alea fragede non stop. 

Oralul a fost ok nu foarte deep nici foarte umed dar bine executat (fără prea mult ajutor din partea mâini). 

M-am dus chitit pe oral ca deh asta imi place mie, însă când am vazut live ce cur are... nu am putut sa ratez asa ceva,am întins-o pe burta cu fundul în sus și sa te ți... cred ca e cel mai mișto cur vazut de mine în ultimi 2 ani, am finalizat din picioare ea în genunchi in dreptul oglinzii de pe dulap, nu a lăsat nici un strop a cules tot. 

De revenit? da cu siguranță chiar dacă pare puțin pe viteza fast fuck probabil după încă o vizita 2 se mai destinde atmosfera. Oglinda aia cred ca e pusa strategic acolo 😁

• Like 1