Sari la conținut

Anastasia - 0731 228 526


Postări Recomandate

Acum 4 ore, talibanu a spus:

In mamaia sau in mama aia? Ai bani calumea ca stii ca am maimuta dinaia flamanda 🤣

fac parte din consiliul director de la uber si vroiam sa vad cum te descurci cu taxiul in Mam  aia ,dupa care iti voi face o propunere de afaceri ,dar la noi nu merge cu maimute si nici cu prosoape pe gat dar mai ales sa fi jegos

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
52 minutes ago, guzel said:

fac parte din consiliul director de la uber si vroiam sa vad cum te descurci cu taxiul in Mam  aia ,dupa care iti voi face o propunere de afaceri ,dar la noi nu merge cu maimute si nici cu prosoape pe gat dar mai ales sa fi jegos

Mah, ce rău îmi pare. Eu am și maimuță și prosop. Nu sunt chiar asa jegos și maimuță are parul cam mare ca nu e tunsa, dar zău ca m-aș fi băgat și eu. Uber, nu uita! Tu ești, viata mea. 😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: N-am Bo$$
  • Oras:Pipirig
  • Telefon: N-am Bo$$
  • Oras:Pipirig
16 hours ago, talibanu said:

Astept sa vad recenziile tale :)))

https://m.digi24.ro/stiri/actualitate/evenimente/cum-terorizau-multinationalele-cei-doi-hackeri-romani-arestati-si-cati-bani-au-obtinut-de-la-victime-1731605     Sa ma dezmeticesc un Pic si scriu doar ce m.am eliberat

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator MicSiChel
Reputație: 0

Am fost si eu la ea ieri .. 

Am zis ca na dupa ce au fost baieti la ea .. au dat sfaturi.. sa vad si eu ce si cum...

1 la mana (am lasat-o pe ea singura sa vad ce stie .. nu i-am dat indicati)

2 la mana ... poate peste un an am sa revin .. 

Referitor la oral ca il face DT defapt e o mica vrajeala... ia pula si o baga in falca din stanga sau dreapta si se apasa sa iti dea senzatia ca face DT ... pt mine oral nota 3 

Normal ... aici pana mea .. e la inceput ...e stramta si pana se dilateaza dureaza ceva  .. nu dau nota ..  dar se vede ca o face ca trebuie sa o faca ... isi da silinta sa nu se vada acest lucru.

Gfe .. da e vorbareata .. dar se simte ca o face din obligatie.. la fel ca la normal.

Vizavi de igena ... hmnm aici iara am ceva de comentat.... am zis hai sa dezmortesc fata si am bagat botu la savarina.. la prima atingere nu prea era fresh ... gen sa simti parfumul ala de proaspat spalat.... nu dau nota 

Plm pt mine .. timp si bani pierduti aiura.

Dezamagitor.

✌✌

 

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA
Acum 29 minute, gica 1955 a spus:

...dupa Sibel inca o fata la care as fi mers ........dar nu o ajuta  vocea si talentul .

Tot clasicul ramane baza 

Poti sa te duci linistit, chelutu fura curent😂. Nu e ea mare artista, dar e peste multe rable pe care le promoveaza el.

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator MicSiChel
Reputație: 0
1 minute ago, benzema09 said:

Poti sa te duci linistit, chelutu fura curent😂. Nu e ea mare artista, dar e peste multe rable pe care le promoveaza el.

Nu stiu cine fura curent baiatu... 

Asta e recenzia mea si strict opinia mea... te-a deranjat cumva ... sau iti scrica ploile vizavi de promovarea ei ... 

Link spre comentariu
Vizitator MicSiChel
Reputație: 0
4 minutes ago, benzema09 said:

Poti sa te duci linistit, chelutu fura curent😂. Nu e ea mare artista, dar e peste multe rable pe care le promoveaza el.

Cred ca nu sti ce inseamna promovat...

Si ce inseamna recenzi ..

Se pare ca tu promovezi acolo unde crezi de cuvinta.. iar cuvantul asta de rabla ... e de prost gust, folosit de cei care sunt la un anumit nivel ,nu de oamneni civilizati .. 

Asta este diferenta intre mine si alti de pe aici ... eu fut si fac recenzi ... 

Spor baiatu ... 

✌✌

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, mihaita2020 a spus:

Opa înseamnă că nu mai ești asa ocupata dacă ai timp sa postezi aici ca ești libera 

Când am vrut eu sa ajung aveai programari pe vreo 3 zile. 

Acuma ești mai libera?

Da, sunt mai libera

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0

@talibanu ai cerut recenzie mai proasta de la chelu, uite ca a venit si recenzia ceruta de tine! 🤣 

@MicSiChel sa stii ca eu te inteleg intr-un fel, ca nicieu nu am fost mulumit la toate fetele la care am fost... acum dupa recenzia ta, mai vad ca mai dai si tu chix... si eu care credeam ca tu poti fute tot ce prinzi si iti iese bine 🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 1 oră, MicSiChel a spus:

Cred ca nu sti ce inseamna promovat...

Si ce inseamna recenzi ..

Se pare ca tu promovezi acolo unde crezi de cuvinta.. iar cuvantul asta de rabla ... e de prost gust, folosit de cei care sunt la un anumit nivel ,nu de oamneni civilizati .. 

Asta este diferenta intre mine si alti de pe aici ... eu fut si fac recenzi ... 

Spor baiatu ... 

✌✌

Recenziile nasoale le faci numai la anumite fete?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator MicSiChel
Reputație: 0
2 hours ago, nicieu said:

@talibanu ai cerut recenzie mai proasta de la chelu, uite ca a venit si recenzia ceruta de tine! 🤣 

@MicSiChel sa stii ca eu te inteleg intr-un fel, ca nicieu nu am fost mulumit la toate fetele la care am fost... acum dupa recenzia ta, mai vad ca mai dai si tu chix... si eu care credeam ca tu poti fute tot ce prinzi si iti iese bine 🤣

Crede-ma ca as vrea eu ... ..

Am si rateuri .. bine ca sunt mai putine..

Dar vine vara 😅😅

Link spre comentariu
Vizitator MicSiChel
Reputație: 0
1 hour ago, talibanu said:

Recenziile nasoale le faci numai la anumite fete?

Nu bro ... fac recenzie la ce se intampla in pat ... asta e recenzie pt mine.✌

Dar se pare ca mai dau si rateu .. asa ti-ai dorit pt mine😭😭😭

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Chiar acum, MicSiChel a spus:

Nu bro ... fac recenzie la ce se intampla in pat ... asta e recenzie pt mine.✌

Dar se pare ca mai dau si rateu .. asa ti-ai dorit pt mine😭😭😭

Eu inca astept recenzia aia...ti-am scris si pe topicul celalalt :)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 5 ore, MicSiChel a spus:

Am fost si eu la ea ieri .. 

Am zis ca na dupa ce au fost baieti la ea .. au dat sfaturi.. sa vad si eu ce si cum...

1 la mana (am lasat-o pe ea singura sa vad ce stie .. nu i-am dat indicati)

2 la mana ... poate peste un an am sa revin .. 

Referitor la oral ca il face DT defapt e o mica vrajeala... ia pula si o baga in falca din stanga sau dreapta si se apasa sa iti dea senzatia ca face DT ... pt mine oral nota 3 

Normal ... aici pana mea .. e la inceput ...e stramta si pana se dilateaza dureaza ceva  .. nu dau nota ..  dar se vede ca o face ca trebuie sa o faca ... isi da silinta sa nu se vada acest lucru.

Gfe .. da e vorbareata .. dar se simte ca o face din obligatie.. la fel ca la normal.

Vizavi de igena ... hmnm aici iara am ceva de comentat.... am zis hai sa dezmortesc fata si am bagat botu la savarina.. la prima atingere nu prea era fresh ... gen sa simti parfumul ala de proaspat spalat.... nu dau nota 

Plm pt mine .. timp si bani pierduti aiura.

Dezamagitor.

✌✌

 

Zici ca la Sibel era ok la savarina si aici nu? Eu am impresia ca este ceva la mijloc. Sper sa ma insel si sa nu fie doar o rafuiala la mijloc😁

  • Like 2

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 14 minute, carpe_diem a spus:

Zici ca la Sibel era ok la savarina si aici nu? Eu am impresia ca este ceva la mijloc. Sper sa ma insel si sa nu fie doar o rafuiala la mijloc😁

Și eu tind să cred că este ceva la mijloc…
Pentru ca din perspectiva mea este imposibil să zici că este ceva în neregulă cu “savarina” dar totusi să stai cu “botu” 20 minute 😜😂😂😂

 

  • Like 1
  • Haha 8
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 7 minute, Nasty10 a spus:

Și eu tind să cred că este ceva la mijloc…
Pentru ca din perspectiva mea este imposibil să zici că este ceva în neregulă cu “savarina” dar totusi să stai cu “botu” 20 minute 😜😂😂😂

 

Asta va priveste pe voi!😁 

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu

Vizitator MicSiChel
Reputație: 0
1 hour ago, carpe_diem said:

Zici ca la Sibel era ok la savarina si aici nu? Eu am impresia ca este ceva la mijloc. Sper sa ma insel si sa nu fie doar o rafuiala la mijloc😁

La.Sibel nu am bagat botu .. 😅

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...