Sari la conținut

Loredana 0751986825


Postări Recomandate

  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Buna dragii mei ,eu momentan numai sunt în Deva ! Cu siguranță voi anunta aici când voi reveni ,va pup cu mare drag și ma bucur ff mult ca am întâlnit oamenii atat de minunați în acest oraș 🥰🥰🥰🥰🥰 Sărbători binecuvântate sa aveți!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Salutare tuturor! DUPA CUM AM PROMIS CA ANUNT CAND REVIN ,ZIS SI FĂCUT 😊😊 INCEPAND DE MÂINE SUNT DISPONIBILA PENTRU PROGRAMARILE VOASTRE 😙😙         PROGRAMUL MEU ZILNIC 10:00-21:00               VA PUP ,VA IMBRATISEZ CU MARE DRAG  SI VA ASTEPT CU PROGRAMARI ....PUPICI SI OSEARA CAT MAI LINIȘTITĂ VA DORESC!!❤

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 16 ore, Lory91 a spus:

Salutare tuturor! DUPA CUM AM PROMIS CA ANUNT CAND REVIN ,ZIS SI FĂCUT 😊😊 INCEPAND DE MÂINE SUNT DISPONIBILA PENTRU PROGRAMARILE VOASTRE 😙😙         PROGRAMUL MEU ZILNIC 10:00-21:00               VA PUP ,VA IMBRATISEZ CU MARE DRAG  SI VA ASTEPT CU PROGRAMARI ....PUPICI SI OSEARA CAT MAI LINIȘTITĂ VA DORESC!!❤

Buna Lory, unde ai locatia? :luv

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
1 oră în urmă, temcohd a spus:

Buna Lory, unde ai locatia? :luv

Salut, aștept apelul tău sa vorbim toate detaliile te rog! Eu nu stau pe topic în principiu ci întru o data pe zi mai exact seara iar alteori chiar o zi da una nu întru! Te pup cu drag și aștept apelul tău 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Buna dimineața, va pup și va doresc o zi minunata! ❤💋 Va aștept cu programările cu mare drag ! Țin sa va anunț ca pentru moment voi avea disponibilitate în Deva doar pana Marți din anumite motive ,dar o sa mai revin un scurt timp mai apoi!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Bună dimineața,începând cu ora 10:00 pana la ora 21:00 aștept programările voastre ,sa ne relaxam împreună într un mediu liniștitor și fără graba ❤! Va rog fara mesaje nu raspund, decât celor care deja ii cunosc! Sunt foarte mulți ce stau doar de mesaje nimic serios și de aceea🙄!! Va reamintesc pana marți dupaamiaza am disponibilitate! Va pupacesc tare tare ,weekend minunat sa aveți 💋🤗🥰

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Hey neata tuturor ,astăzi am disponibilitate începând cu ora 10:00  pana la ora 20:00 ! Va pup cu drag și va aștept programările într un cadru intim liniștit și fără graba ! Va readuc aminte ca sunt în Deva pana Marți după-amiază! ❤❤💋💋💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Bună , sunt nou pe aici dar urmăresc de mult timp discutiile si recenziile de pe forum, asa ca azi pe la amiaz am facut 50 km sa o cunosc pe Lore, si a meritat drumu, domnisoara are tot ce trebe. e frumoasa , înaltă, sâni, un fund demential si o persicuta tare misto de-ți vine sa i- o mananci. De revenit clar ca da 100/100 din partea mea

 

 

 

 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 10 ore, ciuc.ciuc a spus:

Bună , sunt nou pe aici dar urmăresc de mult timp discutiile si recenziile de pe forum, asa ca azi pe la amiaz am facut 50 km sa o cunosc pe Lore, si a meritat drumu, domnisoara are tot ce trebe. e frumoasa , înaltă, sâni, un fund demential si o persicuta tare misto de-ți vine sa i- o mananci. De revenit clar ca da 100/100 din partea mea

 

 

 

 

Îți mulțumesc frumos ,te mai aștept cu mare drag 😘😘😘...Un început de săptămâna minunat îți doresc 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

BUNĂ DIMINEAȚA SCUMPII MEI !!ASTAZI AM DISPONIBILITATE  PANA LA ORA 20:00 🥰🥰🥰 VA ASTEPT CU PROGRAMARI PENTRU UN RASFAT MINNUNAT ❤ VA PUP CU DRAG !! TIN SA VA ANUNT CA MAI SUNT SI MAINE DOAR PANA LA ORA 17:30 !! 🤗🤗🤗🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

BUNĂ DIMINEAȚA, ASTAZI ESTE ULTIMA ZI IN DEVA ! AM DISPONIBILITATE DOAR DE LA ORA 10:30 PANA LA ORA 18:30 ....VA PUP CU DRAG ❤❤❤

Link spre comentariu

  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 43 minute, patriotul11 a spus:

Rautatile gratuite nu ne ajuta pe nici uni dintre protagonisti filmului .

Pup Lore,

spor colegii

Te pup cu drag  💋

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...