Sari la conținut

Maria 0767448613


Postări Recomandate

  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven

Bună dragilor numele meu este Maria am 40 de ani locuiesc în cv9 unde va pot și ospita nu fac deplasări și nu răspund la nr. Private pentru foto folosiți numărul meu pentru watzapp!! Vă sărut cu drag! 0767448613

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
Acum 16 minute, Lizzz a spus:

O lista cu servicii și prețuri?

Le vei avea cind ma suni sau pe watsapp dacă ami scri la fel și poze cu mine 😘 vreau sa fiu cit mai discreta posibil!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Împins de curiozitate dar si de detaliile oferite pe WhatsApp : on, np, fk, deep, terminare orala, insotite de tarifele 150 o finalizare si 200 ora, toate astea ma conving sa plec in jurul orei 11 într-o aventura de o ora.

Am fost placut surprin sa fiu primit de o doamna echipata impecapil, de la pantofii specifici meseriei si pana la machiajul provocator care iti starneste toate fanteziile.

La capitolul note nu sunt in masura, doar ce imi permit sa le pun prin comparatie cu tinele mele vizite.

Locatie usor de gasit, putina dezordine baie si bucatarie, dar compenseaza din plin cu dormitorul,  in care se gaseste un pat comod si o lumina ambientala perfectă

Tipa foarte cumunicatica deschisa la propuneri, schimbari de pozitii, segetii si reclamatii.( GFE din plin)

In concluzie o sa ma mai perind pe acolo, pana nu pleacă.

 

 

 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator Lizzz
Reputație: 0
Acum 23 minute, catalyn9999 a spus:

Împins de curiozitate dar si de detaliile oferite pe WhatsApp : on, np, fk, deep, terminare orala, insotite de tarifele 150 o finalizare si 200 ora, toate astea ma conving sa plec in jurul orei 11 într-o aventura de o ora.

Am fost placut surprin sa fiu primit de o doamna echipata impecapil, de la pantofii specifici meseriei si pana la machiajul provocator care iti starneste toate fanteziile.

La capitolul note nu sunt in masura, doar ce imi permit sa le pun prin comparatie cu tinele mele vizite.

Locatie usor de gasit, putina dezordine baie si bucatarie, dar compenseaza din plin cu dormitorul,  in care se gaseste un pat comod si o lumina ambientala perfectă

Tipa foarte cumunicatica deschisa la propuneri, schimbari de pozitii, segetii si reclamatii.( GFE din plin)

In concluzie o sa ma mai perind pe acolo, pana nu pleacă.

 

 

 

Sincer sa fiu m am luat o data după tine și nu a fost bine deloc,la milfu de pe rocada,sper ca de data asta sa fie ok..puteai sa spui și ceva legat de acțiune cred ca asta contează cel mai mult.✌️

Link spre comentariu
Vizitator Lizzz
Reputație: 0
Acum 16 minute, catalyn9999 a spus:

De data asta e altceva, astept sa ne dai u mai multe detalii.

Dak nu inseamna ca cine le schimba dupa ce le vizitez eu😜

M ai lămurit cu răspunsul asta 😜✌️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
17 minutes ago, catalyn9999 said:

De data asta e altceva, astept sa ne dai u mai multe detalii.

Dak nu inseamna ca cine le schimba dupa ce le vizitez eu😜

Ia da ne tu niște detalii dacă ai fost,cum dam și noi ,ca să ne inspiram.

Se fute bine,e frumușică,se implica,ii place soft sau hard etc.

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Raport calitate preț, este ok, se adapteaza dupa gusturile clientului si nu comenteaza la nici o propunere (cel putin la mine).

Dak nu esti multumit mai are o cățelușe, asa ca plan B, dak nu te satisface nimic.

Lasand gluma la o parte, etalonul pt mine la categoria asta este madame-32 Flori 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
Acum 27 minute, catalyn9999 a spus:

Raport calitate preț, este ok, se adapteaza dupa gusturile clientului si nu comenteaza la nici o propunere (cel putin la mine).

Dak nu esti multumit mai are o cățelușe, asa ca plan B, dak nu te satisface nimic.

Lasand gluma la o parte, etalonul pt mine la categoria asta este madame-32 Flori 

Catelusa este virgină așa că rămâne valabil doar planul A😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
Acum 14 minute, tufanici a spus:

Sigur arata foarte bine,poze noi ne mai pui ceva cu tine?

Am specificat ca nu pun poze aici cu mine cine vrea ami scrie pe watsapp și acolo pot trimite poze ! Vreau discreție!😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven

Dragii mei dacă sunați și nu răspund înseamnă că sunt ocupată puteți reveni cu un apel pina voi răspunde! Vă sărut dulce😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
Acum 23 minute, catalyn9999 a spus:

Din toti voinicii care v'ati luptat cu ea corp la corp, nu mai are nimeni ceva de  spus?

Se vede ca nu mai au nimic de zis au rămas fără cuvinte 😜😜

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator luca999
Reputație: 0

Va salut domnilor. Sunt nou pe aici asa ca aveti rabdare cu mine 😇. Am vizitat-o si eu azi pe distinsa doamna. Sunt nou si prin Craiova, asa ca e prima din domeniu pe care am vizitat-o in oras. Dupa programarea pe whatsapp am incurcat un pic locatia (pentru ca inca nu am invatat chiar bine orasul) si chiar si asa atitudinea doamnei a fost impecabila. Imbracata impecabil, pantofii pe care deja ii cunoasteti, catelul este cuminte 😆, camera are lumina perfecta pentru asa ceva, patul bun. Eu am optat pentru un oral cu finalizare pe sani. Mie mi-a placut, stie ce face, fara graba, fara figuri, m-am simtit minunat. Repet e doar parerea mea. Cu siguranta o sa ma mai duc. Am stat in jur de 30 de min - 1 finalizare - 150 lei. Si pentru ca nu am mai fost la alte doamne din domeniu, nu am cu ce sa compar. Per total, pentru atitudine si implicare, as da un 9. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
Acum 46 minute, luca999 a spus:

Va salut domnilor. Sunt nou pe aici asa ca aveti rabdare cu mine 😇. Am vizitat-o si eu azi pe distinsa doamna. Sunt nou si prin Craiova, asa ca e prima din domeniu pe care am vizitat-o in oras. Dupa programarea pe whatsapp am incurcat un pic locatia (pentru ca inca nu am invatat chiar bine orasul) si chiar si asa atitudinea doamnei a fost impecabila. Imbracata impecabil, pantofii pe care deja ii cunoasteti, catelul este cuminte 😆, camera are lumina perfecta pentru asa ceva, patul bun. Eu am optat pentru un oral cu finalizare pe sani. Mie mi-a placut, stie ce face, fara graba, fara figuri, m-am simtit minunat. Repet e doar parerea mea. Cu siguranta o sa ma mai duc. Am stat in jur de 30 de min - 1 finalizare - 150 lei. Si pentru ca nu am mai fost la alte doamne din domeniu, nu am cu ce sa compar. Per total, pentru atitudine si implicare, as da un 9. 

Mulțumesc frumos te aștept cu placere și altă dată!!😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am vizitat și eu aceasta doamna și pot zice ca a fost o experienta plăcută 

Locația ușor de găsit în craiovita programare respectata ca și note oral 8 neprotejat  se ajuta de mana  iar la normal 9 te fute de te rupe 🤣

Accepta și FK 

Te pup Maria

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...