Sari la conținut

Maria 0767448613


Postări Recomandate

  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
Acum 3 ore, adi9007 a spus:

Am vizitat și eu aceasta doamna și pot zice ca a fost o experienta plăcută 

Locația ușor de găsit în craiovita programare respectata ca și note oral 8 neprotejat  se ajuta de mana  iar la normal 9 te fute de te rupe 🤣

Accepta și FK 

Te pup Maria

😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
Acum 7 minute, neymarjrfive a spus:

@Maria40 nu pui și tu niste poze cu tn să știm și noi cum arăți pt că din poza de profil nu se înțelege mare lucru?

Am menționat ca nu pun aici poze cu mine cine vrea sa ma vadă pe watsapp mesaj și trimit poze!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitat marti de dimineata dupa o programare rapida pe wattsup unde mi-a trimis cateva poze si locația. Atras de poze am plecat catre ea, sunat la interfon, scanat pe vizor, imi deschide usa imbracata intr-un dress negru si pantofi specifici meseriei. Apartamentul foarte ok, curat, patul confortabil. Domnisoara bruneta, nu este inalta, sani medii, fund bine proportionat, epilata si parfumata. Ne-am dezbrăcat saruturi pe sani, apoi pe jos, nimic suspect, cand am avut erectie am rugat-o sa mi faca oral, executat bine, neprotejat, umed, o ia pe toata, masaj la coite se ajuta puțin si de mana. Dupa putin timp am pus-o capra unde am finalizat. 150 lei finalizarea, banii lăsați înainte.

De revenit, da, a zis ca mai ramane pe la noi, este foarte secretoasa, detalii doar wattsup.

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
Acum 2 ore, 81craiovita a spus:

Vizitat marti de dimineata dupa o programare rapida pe wattsup unde mi-a trimis cateva poze si locația. Atras de poze am plecat catre ea, sunat la interfon, scanat pe vizor, imi deschide usa imbracata intr-un dress negru si pantofi specifici meseriei. Apartamentul foarte ok, curat, patul confortabil. Domnisoara bruneta, nu este inalta, sani medii, fund bine proportionat, epilata si parfumata. Ne-am dezbrăcat saruturi pe sani, apoi pe jos, nimic suspect, cand am avut erectie am rugat-o sa mi faca oral, executat bine, neprotejat, umed, o ia pe toata, masaj la coite se ajuta puțin si de mana. Dupa putin timp am pus-o capra unde am finalizat. 150 lei finalizarea, banii lăsați înainte.

De revenit, da, a zis ca mai ramane pe la noi, este foarte secretoasa, detalii doar wattsup.

Te sărut dulce și te mai aștept cu drag 💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...