Sari la conținut

Maria 0767448613


Postări Recomandate

  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
Acum 1 oră, Amidamaru a spus:

ioooi ce bine arati in pozele astea , mie nu imi prea imi plac maturele da tu ma faci sa vin la tine 

Te aștept cu drag ,să vezi ce-ți face o matură! 😜😜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
Acum 45 minute, cataxxx18 a spus:

Mie sincer nu mi-ai facut mai nimic :)

Pai dacă ai venit cu peste 100 kg ale tele și team rugat să te improspătezi puțin la duș...ce vruiai să-ți fac 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cuca macaii
  • Oras:Cuca macaii
1 hour ago, Maria40 said:

Pai dacă ai venit cu peste 100 kg ale tele și team rugat să te improspătezi puțin la duș...ce vruiai să-ți fac 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Ma confunzi, nu am 100 de kile, nici peste, si eram spalat de 5 minute :P :) De rugat improspatare nici nu a fost vorba. Aberezi si sigur ma confunzi. :) Eram cat se poate de fresh spalat si epilat. :P

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
Acum 2 minute, cataxxx18 a spus:

Ma confunzi, nu am 100 de kile, nici peste, si eram spalat de 5 minute :P :) De rugat improspatare nici nu a fost vorba. Aberezi si sigur ma confunzi. :)

 Bine dar te rog să îmi lași topicul în pace sa nu o luăm iar de la capăt cu certuri și of topic aici la mine ! Mulțumesc o zi frumoasă. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cuca macaii
  • Oras:Cuca macaii
4 minutes ago, Maria40 said:

 Bine dar te rog să îmi lași topicul în pace sa nu o luăm iar de la capăt cu certuri și of topic aici la mine ! Mulțumesc o zi frumoasă. 

Eu am spus ceva pertinent, nu ma cert. Tu erai  cea care ma acuzi de ceva inexistent. Cel putin la mine serviciile au fost slabe, spre foarte slabe, asa cum am lasat si recenzia la momentul respectiv.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 2 ore, Amidamaru a spus:

ai fost la ea ?

Am fost la debutul ei pe piata din Craiova, după ce a pus primele poze din garsoniera ei, poze in care mie personal mi-a plăcut cum arată, insa ajuns acolo am găsit ceva diferit, și când spun asta nu fac pe pretențiosu', dar e destul de scundă, iar în poze nu pare, e creolă bine (nu fac ura de rasă sau culoare, și iubesc și țiganii 😉) oralul a fost neprotejat, dar nimic deosebit sau de ținut minte, iar normalul protejat, o singura poziție umeri-craci (nu din vina ei), destul de strâmtă, sânii și ei pe acolo. Am dat de câteva ori din cur și gata. 

Suta (de lei) am dat-o înainte din proprie inițiativă. Nu vreau sa generalizez, dar cu mine a fost genul ăla de fata/femeie care vrea sa para interesantă prin ce spune sau ce face, dar nu e deloc așa. Altceva ce sa ți mai spun, a răspuns repede la mesaje, o găsești în Craiovița și cam atât! Sa ai bafta!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 ore, cataxxx18 a spus:

Ma confunzi, nu am 100 de kile, nici peste, si eram spalat de 5 minute :P :) De rugat improspatare nici nu a fost vorba. Aberezi si sigur ma confunzi. :) Eram cat se poate de fresh spalat si epilat. :P

Replica asta o au cam toate când cineva spune o recenzie adevărată despre ele.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
Acum 59 minute, Mihaisorin a spus:

Am fost eu,diferență mare intre realitate și aceste poze.

Să faci infarct și spume la gură... 😂😂😂😂😂

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven
  • Telefon: 0684928058
  • Oras:Eindhoven

Băi ăștia de vă tremură mîna pe 100 de lei și aveți numai pretenții a-ți vrea numai fotomodele, păi măi voi sunteți și săraci și urâți ca dracu dar pretenții maxime, la 100 de lei ce sărăcia să vă bată ați vrea să futeți ? Milogilor săracilor ăștia de comentați aiurea pe topicul meu mise rupe lindicu de voi....😂

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 32 minute, Maria40 a spus:

Băi ăștia de vă tremură mîna pe 100 de lei și aveți numai pretenții a-ți vrea numai fotomodele, păi măi voi sunteți și săraci și urâți ca dracu dar pretenții maxime, la 100 de lei ce sărăcia să vă bată ați vrea să futeți ? Milogilor săracilor ăștia de comentați aiurea pe topicul meu mise rupe lindicu de voi....😂

Maria nu știu ce te mai deranjezi pentru niște scursuri ieftine oricum miai zis ultima dată că luna aceasta pleci din nou în afara țări ,tu nu vezi că ăștia sunt brigada lu Dlgoe erau pe minus și ia ridicat Goe pe plus😂😂😂😂😂😂😂

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 31 minute, Mariuscraiov a spus:

Maria nu știu ce te mai deranjezi pentru niște scursuri ieftine oricum miai zis ultima dată că luna aceasta pleci din nou în afara țări ,tu nu vezi că ăștia sunt brigada lu Dlgoe erau pe minus și ia ridicat Goe pe plus😂😂😂😂😂😂😂

Ești bolnav psihic! Cauți ce am scris acum un an și dai dislike la un singur cuvânt al cărui sens tu oricum nu ai cum sa-l știi, că la școala ajutătoare nu se predă asta!.... 🤣🤣🤣 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 7 minute, lica7216 a spus:

Ești bolnav psihic! Cauți ce am scris acum un an și dai dislike la un singur cuvânt al cărui sens tu oricum nu ai cum sa-l știi, că la școala ajutătoare nu se predă asta!.... 🤣🤣🤣 

Mă distrez nu am ce face 😂😂

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...