Sari la conținut

Inna 0768060176


Postări Recomandate

Eu nu prea mai am incredere in nici-una de pe Publi, saptamana trecuta am vrut sa merg la una dupa anunt, era la un  hotel din centru, cand am vazut-o, am dat inapoi imediat, n-avea nici-o treaba cu pozele din anunt. Vad ca nici nu mai apare cu anuntul.

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe
  • Oras:Sfantu Gheorghe

Am vorbit cu ea a trimis o poza cu tatuajul și a zis că confirma că ea este.

Pe poza nu arata rau.Este pe harniciei 23. are și o colega.

Serviciile 150 și 300.

Poate ajunge cineva de-aici și scrie o recenzie calimera.

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe
  • Oras:Sfantu Gheorghe
Acum 14 ore, kikimuki a spus:

Am vorbit cu ea a trimis o poza cu tatuajul și a zis că confirma că ea este.

Pe poza nu arata rau.Este pe harniciei 23. are și o colega.

Serviciile 150 și 300.

Poate ajunge cineva de-aici și scrie o recenzie calumea.

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe
  • Oras:Sfantu Gheorghe

Am ajuns în locație, Pozele sunt ale ei. locatia Harmanului 20,mai are o prietena,

Ma invitat in camera am povestit 2 minute, am cerut la baie unde nu era nici prosop. Mam igenizat cum am putat si mam intors in camera.

Sa apucat de treab fiind ca arata destul de bine si era ingrijita mam optat pe un ON care a facut extraordinar de bine cu CIM.

Dupa cateva minute bune am cerut sa trecem la NP unde a urcat ea pe mine , se misca binicel dar mai are de invata, Intre timp aud ca suna la interfon. si vad ca merge colega la usa sa deschide. A venit clientul

Deaic nici numai trebuie sa povestesc toate treaba cum a fost.

Din pacate fetele se strica treaba cu astfel de comportament

Am trecut eu pe ea si abia am asteptat sa termin.

ON - 9

NP - 7 nu sa bagat delog cu ochii inchisi

Locația - 8 cine cunoaste 

Inna - 9, arată bine,

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hărman
  • Oras:Hărman

Am avut o ora la dispozitie, fiind la Sfantu Gheorghe, m-am uitat la ofertele fetelor pe siteuri. Am sunat trei dintre ele, una avea locatie undeva ín centru, alta intr-un cartier cu multe blocuri, iar blonda, titulara topicului mi-a raspuns ca este la gara, Silozului 2A. I-am raspuns ca sunt aici ín apropiere sí pot veni ín 5, maxim 10 minute, la care mi-a precizat ca blocul unde sta este ín spatele statuii sí trebuie sa intru ín spate prin gang. (Str. 1 Decembrie)Este sí un bar cu terasa langa gangul respectiv.

Ca locatie: e un apartament mai vechi, renovata ultima oara cred ca prin anii 90 😁 cu geamurile spre strada Silozului - moara aia veche de la gara. Eram un pic dezamagit de locatie, dar pana la urma nu am venit sa inspectez apartamentul 😁

Mod. contact: telefon 

Aspectul fetei: mi-a deschis usa o fata tinerica, de aprox. 22-25 ani, frumoasa la fata, trasaturi finute, blonda cu extensii, undeva la 160 inaltime cu un corp bine proportionat, slim. Are sani medii, fermi, fund demential, pasarica epilata, ingrijita.

Atitudinea: finuta, draguta, super ok, e foarte curata, se poarta foarte bine cu clientul. Te intreaba la inceput, cam cum ai dori, ce preferinte ai... Mi-a zis ca e din Bucuresti sí lucreaza ín Sfantu Gheorghe parca din luna martie. Se poate face dus inainte sí dupa, numai ca baia parca e la bunica 😆

Serviciile ei: Op sau On, ín functie de igiena, Np, diferite pozitii, 69... a zis ca nu practica Cim sau Cof...de anal nici nu am intrebat , iar preturile 150/finalizare sí 250/ora parca.

On: se descurca bine, a lins sí satelitii, cateodata a luat-o de tot (dep) cu schimbari de ritm 

Np. : Se fute in toate pozitiile, nu are retineri, se implica sí se vede ca-i place, se misca bine, se muleaza...am inceput cu LOT, misionar, ...am vrut sa finalizez ín doggy, dar nu am rezistat privirilor ei sexy sí am fin. ín misionar ín balonas. 

Concluzie finala: chiar mi-a placut de ea, am avut parte de o partida foarte faina , Dupa finalizare nu s-a grabit sa ne dezlipim, a savurat sí ea clipele fierbinti, chiar mi-a zis ca s-a simtit bine. Deci e de vizitat, o recomand cu caldura pentru cei care doresc clipe fierbinti cu o pustoaica frumusica, slim, amabila sí draguta 

Faptul ce nu mi-a placut este baia apartamentului  🧐sí aspectul ca dupa ce am iesit din bloc, ín apropiere era deja ín asteptare clientul urmator. L-am ginit ca avea telefonul ín mana sí vorbea ín soapte. Avea fataul rosu ca marul, cred ca avea emotii baiatul (undeva la 19- 20 de ani) 😁

 

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe
  • Oras:Sfantu Gheorghe
La 01.07.2022 la 18:15, fiato99 a spus:

Acuma nu mai stiu, totul este incrucisat....Aici este vorba de Inna si ajungem la blonde.

Aceas fata, inainte aveae acest anunt acuma are alt anunt cu alt telefon ce nu inteleg?

Ia telefonul sunal si dute la ea!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe
  • Oras:Sfantu Gheorghe

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...