Sari la conținut

Denissaa! 🙈❤️😍 0747333269


Vizitator Denisssa

Postări Recomandate

Vizitator Denisssa
Reputație: 0

Buna frumoșilor ! De mâine voi fi in orașul vostru Sibiu ! Va las un mic rezumat despre mime și Servicile mele ! Blonda,tatuată,naturală ,fund bombat sâni mari 🙈❤️ 1,65 înălțime 53 kg ! Zambareta ,vorbăreață ,dornica de a va cunoaste 🥰 ! Servicile mele sunt “Oral ( N in funcție de igiena) normal (P) masaj de relaxare, 69 micii fantezii in limita bunului simt ! Prețurile sunt 150 (30) minute o finalizare . 300 ora (2 finalizări ) CIM (50) extra in funcție de igiena . COB inclusă in tarif ! Sărutări și mângâieri corporale ! ❤️❤️❤️ Despre locație va voi spune mâine mai sigur ! Pupicii și abia aștept sa ne cunoaștem ❤️ Sa aveți o zi cât mai frumoasa ! 

F50FB5C4-391B-46A1-92F4-C756B604DD57.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 2 minute, Ducmult2h a spus:

Contează și vârstă , dacă o poți menționa,una e să ai 20, înțelegi.ms

23 de anii . Scuze nu mi am dat seama sa mai scriu 

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
1 oră în urmă, Denisssa a spus:

Buna frumoșilor ! De mâine voi fi in orașul vostru Sibiu ! Va las un mic rezumat despre mime și Servicile mele ! Blonda,tatuată,naturală ,fund bombat sâni mari 🙈❤️ 1,65 înălțime 53 kg ! Zambareta ,vorbăreață ,dornica de a va cunoaste 🥰 ! Servicile mele sunt “Oral ( N in funcție de igiena) normal (P) masaj de relaxare, 69 micii fantezii in limita bunului simt ! Prețurile sunt 150 (30) minute o finalizare . 300 ora (2 finalizări ) CIM (50) extra in funcție de igiena . COB inclusă in tarif ! Sărutări și mângâieri corporale ! ❤️❤️❤️ Despre locație va voi spune mâine mai sigur ! Pupicii și abia aștept sa ne cunoaștem ❤️ Sa aveți o zi cât mai frumoasa ! 

F50FB5C4-391B-46A1-92F4-C756B604DD57.jpeg

Arăți super îți doresc multă baftă și succes sper să te cunosc 🙊🙊💋

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 04.04.2022 la 8:50, newmit a spus:

Vizitat domnita cand era pe moldovei,cam ascunsa locatia dar cumva am gasit-o.Am  inarziat,din timpul meu dar aia e,nu am anulat.
Am facut dusul cel de toate zilele,am primit prosop uscat,posibil folosit dar hei,era uscat apoi am trecut la actiune.
Inainte m-a intrebat daca vreau in 3,cu colega ei Marisa,well am dat pass,oricum sunt timid si cu o fata dapoi cu 2,oricum nici nu m-a salutat :))
Sa revenim la Denisa,de mult vroiam sa ajung la ea.
Aspect : fata arata foarte bine exceptand tatuajele care pe mine nu ma atrag.Inalta,blonda,piele fina,fața frumoasa,toti dintii in gura :))) greutate ideala,sanii putin mai lasati chiar si de cum se vad in poze dar isi va pune silicoane deci probabil o sa arate bestial,ca si la Mada.Eu dau nota 10 mi-a placut ce am vazut,aici poti spune ca ii raportul perfect de inaltime si greutate.
OP : 8 ii bun,te intreaba de viteza,il face cu bun simt,nu foloseste mana,in rest nimic iesit din comun,69 este si el frumos,curata,epilata,nimic de reprosat doar de gustat.
NP :10  la LOT cand se pune deasupra iti vine sa o manci atata de frumoasa ii,mentionez asta des pentru ca ii foarte frumoasa spre deosebire de multe fete la care am fost si erau nearanjate si urate.Am uitat sa zic ca m-a asteptat machiata.Am reusit 2 pozitii,LOT si doggy desi eram "pregatit de acasa",atat s-a putut si incerc sa savurez momentul cat mai mult tot ajung sa termin prea repede,atat de pacat,ai vrea ca unele clipe sa se intinda pe ore,nu se poate dar raman amintiri placute chiar si acele momente mai scurte.
Un lucru ce a facut actul si mai placut a fost ca atunci cand am finalizat in pozitie de doggy ea s-a lasat si mai jos,asa da,fete care se implica si fac clientii fericiti.
FK nu a fost,am inteles ca nici nu face well too bad sau nu ? ar fi fost mult prea excitant.
DTD : ~20 min.
De revenit ? Cu siguranta,mai ales ca fata isi va modifica sanii.

Văd că ești o fată ok,ai multe recenzii pozitive,ai fost prin multe orașe Cluj,Oradea,BN, Mureș și tare m-aș bucura dacă după modificării  ai alege primul oraș Sibiul,atunci aș fi primul care vine.

Link spre comentariu
9 hours ago, Denisssa said:

Buna frumoșilor ! De mâine voi fi in orașul vostru Sibiu ! Va las un mic rezumat despre mime și Servicile mele ! Blonda,tatuată,naturală ,fund bombat sâni mari 🙈❤️ 1,65 înălțime 53 kg ! Zambareta ,vorbăreață ,dornica de a va cunoaste 🥰 ! Servicile mele sunt “Oral ( N in funcție de igiena) normal (P) masaj de relaxare, 69 micii fantezii in limita bunului simt ! Prețurile sunt 150 (30) minute o finalizare . 300 ora (2 finalizări ) CIM (50) extra in funcție de igiena . COB inclusă in tarif ! Sărutări și mângâieri corporale ! ❤️❤️❤️ Despre locație va voi spune mâine mai sigur ! Pupicii și abia aștept sa ne cunoaștem ❤️ Sa aveți o zi cât mai frumoasa ! 

F50FB5C4-391B-46A1-92F4-C756B604DD57.jpeg

Ce bine arati😋

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0

Dragilor ❤️ Am ajuns in orașul vostru ,Disponibila pentru programări 🙈❤️❤️❤️ Locația se afla pe strada Johann Sebastian Bach nr 4 . Pupicii 

A4F80923-A950-4BEA-8E2D-778C55D6D257.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent
1 oră în urmă, Denisssa a spus:

Dragilor ❤️ Am ajuns in orașul vostru ,Disponibila pentru programări 🙈❤️❤️❤️ Locația se afla pe strada Johann Sebastian Bach nr 4 . Pupicii 

A4F80923-A950-4BEA-8E2D-778C55D6D257.jpeg

😏

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
Acum 3 ore, -jonny- a spus:

😏

Te urasc, sti de ce? Ai fetele aproape de tine, te poti duce in pijama la ele:laugh2

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 18 minute, zafon a spus:

Interesanta si draguta Denisssa, sper sa ai rabdare cu noi si sa ajungem sa ne cunoastem bine si sa ne distram si mai bine 😘

P.S. Carpe diem!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent
Acum 2 ore, sexart2019 a spus:

Te urasc, sti de ce? Ai fetele aproape de tine, te poti duce in pijama la ele:laugh2

Gen daca zic ca am plecat din dus la ele, chiar asa e... :))) iau hainele pe mine numa ca sa le dau jos 2 minute mai tarziu. 😅🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Harghita
  • Oras:Harghita
Acum 18 ore, Denisssa a spus:

Dragilor ❤️ Am ajuns in orașul vostru ,Disponibila pentru programări 🙈❤️❤️❤️ Locația se afla pe strada Johann Sebastian Bach nr 4 . Pupicii 

A4F80923-A950-4BEA-8E2D-778C55D6D257.jpeg

Buna draguto,

Te asteptam si in Miercurea Ciuc, sper sa ai in planuri sa ne vizitezi cat curand. Pupici

  • Minus 2
Link spre comentariu

Heii, am trecut și eu astăzi pe la cele doua fete vreau sa spun ca sunt super de treaba amândouă, sunt vorbărețe amabile nu te grăbesc te întreabă cum vrei, ce îți place părerea mea ca amândouă sunt de nota 10 cu sigura ta voi reveni la ele

Va pup fetelor 💋

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 4 minute, onelifking a spus:

Heii, am trecut și eu astăzi pe la cele doua fete vreau sa spun ca sunt super de treaba amândouă, sunt vorbărețe amabile nu te grăbesc te întreabă cum vrei, ce îți place părerea mea ca amândouă sunt de nota 10 cu sigura ta voi reveni la ele

Va pup fetelor 💋

Mulțumim ❤️ și noi ne-am simțit bine in compania ta 🙈 Te mai așteptam cu drag te super pupam 😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 40 minute, pistachio a spus:

Denisssa ce înseamnă mici fantezii? Da-ne 2-3 exemple  multumesc

Depinde ce vreți voi . Sunt deschisă la orice numai dominare nu fac 

Link spre comentariu

  • Oras:prin zona
  • Oras:prin zona

bun hai că vin eu cu  exemplu concrete daca tu nu ai.

pot sa îți bag un deget in cur sau un vibrator in pizda in timp ce tu mi-o sugi in pozitia 69?

sau accepți fingering? (degete in pizda) și dacă da, cate?

squirting faci?

astea se considera "in limita bunului simt" sau nu?

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...