Sari la conținut

Celenna focoasa - 0736373882


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
1 hour ago, peniscaptivus94 said:

Eu am fost la ea si i-am dat 200 lei ca donatie. Am facut asta dupa ce am citit comentariile. Mi-a multumit mai mult decat iti multumesc aia care sunt la cersit…saraca e vai de capul ei.

A mai mancat rechinu’ si azi o shaorma.. 😕 Si ea tot cocosata de foame si bataie, cel mai probabil, va ramane.. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 9 ore, peniscaptivus94 a spus:

Eu am fost la ea si i-am dat 200 lei ca donatie. Am facut asta dupa ce am citit comentariile. Mi-a multumit mai mult decat iti multumesc aia care sunt la cersit…saraca e vai de capul ei.

 

Acum 7 ore, laury a spus:

Ai facut o pomana! Sanatate sa fie!

Aici nu e vorba de nici o faptă bună cu viitor fericit! Fata e din provincie, mai exact Teleorman, foarte ok la telefon/video, foarte politicoasă. Partea nașpa: se fute la București cu poze reale și fără prezervativ, adică pentru bani poate fii preșul sexual al oricărui pervers, mai ales dacă se confirmă că este și gravidă(gen perverși cu gravide, nu ăia buni, ăia care și-ar face toate fanteziile cu ea!). Locația ei e o clădire părăsită, până și eu când am venit la B aveam doar o bursă mică și stăteam ok cu geamuri, apă caldă și pat! Eu cred că la Celenna trebuie intervenție din partea statului!, Inclusiv poliție și salvare! Fraților, nu cred că e de glumă!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 4 minute, ovu a spus:

Eu sunt de părere ca acest topic ar trebui șters. De dragul tuturor…

De ce să fie șters? Iar să ne prefacem că totul e roz și să ascundem adevărul și realitatea sub preș? 

  • Like 1
Link spre comentariu

Așa este,  nu trebuie închis topicul, iar politia nu are ce sa îi facă ,   dacă este majora,    nu o sa îl dea ea în gât pe tatal copilului  ce o sa il nască .Poate vreo organizație non guvernamentala sa intervină sa îi găsească o casa,da slabe sanse

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Anunț nou: https://www.anuntul.ro/anunt-celenna-experimentata-masaj-eaYBRr#V87jBK nr.nou: 0739630496 Doar deplasări, cică 300 ora sex total protejat, 450 ora sex total TOTUL NEPROTEJAT. Are și colegă cu aceleași prețuri și servicii. Celenna probabil acum a născut, dar tot urmează calea sexului pe bani. De menționat că tarifele sunt negociabile la ele. Ea are 18, colega 19.

Link spre comentariu

  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 6 minute, MeganWolfM a spus:

Anunț nou: https://www.anuntul.ro/anunt-celenna-experimentata-masaj-eaYBRr#V87jBK nr.nou: 0739630496 Doar deplasări, cică 300 ora sex total protejat, 450 ora sex total TOTUL NEPROTEJAT. Are și colegă cu aceleași prețuri și servicii. Celenna probabil acum a născut, dar tot urmează calea sexului pe bani. De menționat că tarifele sunt negociabile la ele. Ea are 18, colega 19.

Încă o mențiune: bărbasu,adică tatăl copilului, îi e peștele.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...