Sari la conținut

Lavinia ‼️0725337833‼️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,numele meu este Lavinia‼️
 

Sunt noua in domeniu,nu am lucrat pana acum.

Ma adresez domnilor care stiu sa respecte o femeie,la fel cum o sa fac si eu cu voi‼️
 

Am varsta de 20 de ani,1,64 inaltime ,53 kg.

Serviciile mele

sex oral/protejat sau neprotejat

sex normal doar protejat 

masaj 

69 

Fk (50 de lei extra in functie de igiena si compatibilitate)

Finalizare faciala (50 de lei extra)

Finalizare orala (50 de lei extra)

diverse pozitii

fantezii in limita bunului simt

saruturi corporale 

accept limbute 

uro activ (50 de lei extra)
 

150 de lei (30 de min)

300 (2 fin/1 ora)

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 11 ore, laury a spus:

Colega ta nu are 18 ani sa se descurce singura sa vorbeasca cu clientul? Adica se fute pe bani dar cand e ceva de lamurit, te trimite pe tine? Tu fiind cine? Sora mai mare, iubita ei, pestoaica, managera, avocata, colega de camera si de futaiuri? Mi se pare fff aiurea Rebeca sa intervii intr o discutie atata timp cat tu nu ai fost in camera cu ei sa vezi atitudinea colegei tale. Iti spun eu ce a fost acolo! Colegul te a futut pe tine prima, l ai terminat repede ca era incins…dar colega ta titulara topicului nu a mai reusit sa ii scoale pula, facand un oral prost, teatral si in reluare. Am dreptate?

Pe viitor asa cum au spus si colegii, fa un training Laviniei in ale fututului si NU te mai baga in ciorba alteia. Tu ai de pierdut daca te bagi si faci panarama in fata clientului si mahala.

Uite ca si training, ma ofer cand vin sa te fut, sa o lasam pe Lavinia sa stea cu noi in camera si sa priveasca ce si cum facem. Va fi cel mai tare training live din viata ei, ever! Ce zici?

Rebeca, facem asa?

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am fost eu alaltaieri pe la domnisoara, este cum se prezinta, tanara, slim, sani medii, rotunzi. Am zis sa imi incerc norocul trimis mesaj pe whatsapp, a raspuns si m-a programat destul de repede, intr-o ora. Locatia foarte ok, curat. Dupa dus am inceput actiunea cu un oral neprotejat, bunicel zic eu, nu prea ma omor eu dupa oral ca sa punctez corect dar geme frumos cand o suge.

La normal se misca bine  Am schimbat vreo 3 pozitii, finalizat dupa ceva pompat, dupa care echiparea. Am mai stat la 2-3 vorbe cu fetele (Rebecca si Lavinia) dupa care am iesit pe usa cu genunchii tremurand :)

Note

- Locatie: 9 mai mult decat decenta,dar am vazut ca s-au mutat de cand am fost eu pana astazi

- Atitudine: 10 este super de treaba

- Aspect: 8

Oral: nu punctez ca nu ma omor eu cu asa ceva si decat sa dau o nota ori proasta ori prea buna si sa imi sara cineva in cap mai bine zic pas.

Normal: 9.9 :) 

Am platit 300/ fin. + extra 50 Fk

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Ipotetic e posibil colegu. 150 standard la care adaugi 50 pt CIM, se scurg 2 stropi din gura sau tresare fata si se misca si ajunge ceva pe fata 50 COF, daca ai chef de pipilica 50 pt uro si vrei sa o mai si pupi ajungi la 350 total pt o finalizare. Bibelou la casa omului... 

  • Like 1
  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 53 minute, svictor a spus:

Am fost eu alaltaieri pe la domnisoara, este cum se prezinta, tanara, slim, sani medii, rotunzi. Am zis sa imi incerc norocul trimis mesaj pe whatsapp, a raspuns si m-a programat destul de repede, intr-o ora. Locatia foarte ok, curat. Dupa dus am inceput actiunea cu un oral neprotejat, bunicel zic eu, nu prea ma omor eu dupa oral ca sa punctez corect dar geme frumos cand o suge.

La normal se misca bine  Am schimbat vreo 3 pozitii, finalizat dupa ceva pompat, dupa care echiparea. Am mai stat la 2-3 vorbe cu fetele (Rebecca si Lavinia) dupa care am iesit pe usa cu genunchii tremurand :)

Note

- Locatie: 9 mai mult decat decenta,dar am vazut ca s-au mutat de cand am fost eu pana astazi

- Atitudine: 10 este super de treaba

- Aspect: 8

Oral: nu punctez ca nu ma omor eu cu asa ceva si decat sa dau o nota ori proasta ori prea buna si sa imi sara cineva in cap mai bine zic pas.

Normal: 9.9 :) 

Am platit 300/ fin. + extra 50 Fk

Pai nu iti sare nimeni in cap ca nu ai muito…dar ce plm ti a facut la normal de ai dat 9,9? 😄😄😄

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
1 oră în urmă, svictor a spus:

Am fost eu alaltaieri pe la domnisoara, este cum se prezinta, tanara, slim, sani medii, rotunzi. Am zis sa imi incerc norocul trimis mesaj pe whatsapp, a raspuns si m-a programat destul de repede, intr-o ora. Locatia foarte ok, curat. Dupa dus am inceput actiunea cu un oral neprotejat, bunicel zic eu, nu prea ma omor eu dupa oral ca sa punctez corect dar geme frumos cand o suge.

La normal se misca bine  Am schimbat vreo 3 pozitii, finalizat dupa ceva pompat, dupa care echiparea. Am mai stat la 2-3 vorbe cu fetele (Rebecca si Lavinia) dupa care am iesit pe usa cu genunchii tremurand :)

Note

- Locatie: 9 mai mult decat decenta,dar am vazut ca s-au mutat de cand am fost eu pana astazi

- Atitudine: 10 este super de treaba

- Aspect: 8

Oral: nu punctez ca nu ma omor eu cu asa ceva si decat sa dau o nota ori proasta ori prea buna si sa imi sara cineva in cap mai bine zic pas.

Normal: 9.9 :) 

Am platit 300/ fin. + extra 50 Fk

Cred ca erai nefutut de un an 😄

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, svictor a spus:

Am fost eu alaltaieri pe la domnisoara, este cum se prezinta, tanara, slim, sani medii, rotunzi. Am zis sa imi incerc norocul trimis mesaj pe whatsapp, a raspuns si m-a programat destul de repede, intr-o ora. Locatia foarte ok, curat. Dupa dus am inceput actiunea cu un oral neprotejat, bunicel zic eu, nu prea ma omor eu dupa oral ca sa punctez corect dar geme frumos cand o suge.

La normal se misca bine  Am schimbat vreo 3 pozitii, finalizat dupa ceva pompat, dupa care echiparea. Am mai stat la 2-3 vorbe cu fetele (Rebecca si Lavinia) dupa care am iesit pe usa cu genunchii tremurand :)

Note

- Locatie: 9 mai mult decat decenta,dar am vazut ca s-au mutat de cand am fost eu pana astazi

- Atitudine: 10 este super de treaba

- Aspect: 8

Oral: nu punctez ca nu ma omor eu cu asa ceva si decat sa dau o nota ori proasta ori prea buna si sa imi sara cineva in cap mai bine zic pas.

Normal: 9.9 :) 

Am platit 300/ fin. + extra 50 Fk

V-am zis că este talentată domnișoara, @barosanu1 s cu inca 2-3 pe aici ziceau ”Batman Batman”
:)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 26 minute, inconfundabil a spus:

V-am zis că este talentată domnișoara, @barosanu1 s cu inca 2-3 pe aici ziceau ”Batman Batman”
:)

Crezi ca ma convinge un c. ucenic ? Urmarim actiunea ca am alte prioritati in vizor deocamdata. In plus , 50 pentru FK ?? Cine se crede "tarancuta" aia ? Poate -50 sa o sarut eu. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 minute, barosanu1 a spus:

Crezi ca ma convinge un c. ucenic ? Urmarim actiunea ca am alte prioritati in vizor deocamdata.

Omul a zis ca nu prea se da in vant dupa oral, dar l-a apreciat ca ”bunicel” pe criteriul ca...”geme frumos”. Tare frate! Probabil ca la normal a gemut si mai frumos, adica de 9,90. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 minute, dogeatkitkat a spus:

Daca mai lasi din extra-urile alea te am in vizor, altfel mai zappez. Totusi, ai 20 de ani. 

Mai acum câțiva ani nu existau atâtea extra-uri, era simplu...preț per fin și la ora și serviciile enumerate...acum este in trend, te doare capul cu fătucile astea, de abia sau apucat de meserie și cer extra daca te și piși !

 

  • Like 3
  • Haha 2
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
Acum 34 minute, hennesy a spus:

Mai acum câțiva ani nu existau atâtea extra-uri, era simplu...preț per fin și la ora și serviciile enumerate...acum este in trend, te doare capul cu fătucile astea, de abia sau apucat de meserie și cer extra daca te și piși !

 

Mai ales daca te pisi pe ele!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...