Sari la conținut

Lavinia ‼️0725337833‼️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu personal nu o recomand, este pusa pe fast-fuck. Am vizitat-o azi si nu am apucat sa termin. Dupa 13 minute mi-a zis ca timpul a expirat. Am stabilit o ora fixa, m-a pus sa astept 10 minute in fata scarii, pana am sunat la interfon (asteptat sa deschida), am urcat si descaltat/dezbracat inca 5 minute. Mi-a oferit totusi un prosop sa merg la baie pentru o igienizare rapida. O.p- nu dau nota ca nu am la ce, e incepatoare, nu se pricepe, la normal sta cum o pui. La si 28 de minute a sunat alarma sa imi zica ca e timpul sa plec si ca o finalizare dureaza 15 minute, maxim 20 dtd. Pentru mine nu este vr-o frumusete, are un chip comun, buze subtiri, dar atletica la corp. Recomand doar pentru fast fuck.

  • Like 4
  • Mersi 3
  • Trist 1
Link spre comentariu
Acum 5 minute, cutevalentino a spus:

Eu personal nu o recomand, este pusa pe fast-fuck. Am vizitat-o azi si nu am apucat sa termin. Dupa 13 minute mi-a zis ca timpul a expirat. Am stabilit o ora fixa, m-a pus sa astept 10 minute in fata scarii, pana am sunat la interfon (asteptat sa deschida), am urcat si descaltat/dezbracat inca 5 minute. Mi-a oferit totusi un prosop sa merg la baie pentru o igienizare rapida. O.p- nu dau nota ca nu am la ce, e incepatoare, nu se pricepe, la normal sta cum o pui. La si 28 de minute a sunat alarma sa imi zica ca e timpul sa plec si ca o finalizare dureaza 15 minute, maxim 20 dtd. Pentru mine nu este vr-o frumusete, are un chip comun, buze subtiri, dar atletica la corp. Recomand doar pentru fast fuck.

Merci frate!

Taiat din lista.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 35 minute, cutevalentino a spus:

Eu personal nu o recomand, este pusa pe fast-fuck. Am vizitat-o azi si nu am apucat sa termin. Dupa 13 minute mi-a zis ca timpul a expirat. Am stabilit o ora fixa, m-a pus sa astept 10 minute in fata scarii, pana am sunat la interfon (asteptat sa deschida), am urcat si descaltat/dezbracat inca 5 minute. Mi-a oferit totusi un prosop sa merg la baie pentru o igienizare rapida. O.p- nu dau nota ca nu am la ce, e incepatoare, nu se pricepe, la normal sta cum o pui. La si 28 de minute a sunat alarma sa imi zica ca e timpul sa plec si ca o finalizare dureaza 15 minute, maxim 20 dtd. Pentru mine nu este vr-o frumusete, are un chip comun, buze subtiri, dar atletica la corp. Recomand doar pentru fast fuck.

Rebeca/Boss, aici nu faci scandal cand Lavinia sta ca vaca si nu se pricepe? 

  • Mersi 1
  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
36 minutes ago, laury said:

Rebeca/Boss, aici nu faci scandal cand Lavinia sta ca vaca si nu se pricepe? 

Lavinia cotizeaza la Rebeca taxa de initiere in meserie, cum sa faca scandal?...eu m as duce la ANPC sa reclam seriviciile proaste si supra taxate

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi pare rau sa te contrazic dar nu sunt pusa pe fast fuck ai platit o finalizare nu o ora 28 de minute nu cred ca inseamna fast fuck,am si spus ca sunt incepatoare dar nu cred ca oralul este asa rau cum ai scris tu!

In primul rand oralul la mine este mai usor nu sunt obinsuita momentan sa o pot lua pe toata sau etc :)) 

Fiecare cu parerea lui esti liber sa ti exprimi opinia aici,de asta este si creat,momentan nu pot multumi pe toata lumea.

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 1 minut, Laviniaaaa a spus:

Imi pare rau sa te contrazic dar nu sunt pusa pe fast fuck ai platit o finalizare nu o ora 28 de minute nu cred ca inseamna fast fuck,am si spus ca sunt incepatoare dar nu cred ca oralul este asa rau cum ai scris tu!

In primul rand oralul la mine este mai usor nu sunt obinsuita momentan sa o pot lua pe toata sau etc :)) 

Fiecare cu parerea lui esti liber sa ti exprimi opinia aici,de asta este si creat,momentan nu pot multumi pe toata lumea.

Rebeca, tu ai scris aici? E stilul tau. Hai ca mie poti sa imi spui adevarul. Taiati 50 lei din pretul de baza ptr ca nu poate sa o ia pe toata si mai ales ptr “sau etc”….am ras copios 🤣🤣🤣

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, laury a spus:

Rebeca, tu ai scris aici? E stilul tau. Hai ca mie poti sa imi spui adevarul. Taiati 50 lei din pretul de baza ptr ca nu poate sa o ia pe toata si mai ales ptr “sau etc”….am ras copios 🤣🤣🤣

Școala colegei laury ce naiba...ele istețe și noi fraieri !

Te doare capul ce texte au 😂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
Acum 12 minute, laury a spus:

Rebeca, tu ai scris aici? E stilul tau. Hai ca mie poti sa imi spui adevarul. Taiati 50 lei din pretul de baza ptr ca nu poate sa o ia pe toata si mai ales ptr “sau etc”….am ras copios 🤣🤣🤣

Le am pe texte,nu?🤣

In loc sa scrii pe aici cine ce face ,cum scrie,cum o suge mai bine ai veni si ai lasa o recenzie,pentru fratii tai aici,anunta ma cand vrei sa vi ca iti fac si reducere 50 de lei ca vad ca te ai atacat foarte rau cand e vorba de preturi.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 3 minute, Ioana.Elena a spus:

Le am pe texte,nu?🤣

In loc sa scrii pe aici cine ce face ,cum scrie,cum o suge mai bine ai veni si ai lasa o recenzie,pentru fratii tai aici,anunta ma cand vrei sa vi ca iti fac si reducere 50 de lei ca vad ca te ai atacat foarte rau cand e vorba de preturi.

🤣🤣🤣 porumbelul din tine a scapat pasarica! Tu aduni money din moment ce imi faci reducere ptr colega ta. 🤣 Dar nu ai citit 1-2 pg in urma cand spuneam ca pe tine te fut si colega sa se uite ca sa invete. Aici ce reducere faci? 🤣🤣🤣

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 3 minute, dogeatkitkat a spus:

Vreau si eu, vreau si eu

Cred ca ne face reducere mare daca facem un 2x2 impreuna. Iti dai seama, le pica doua recenzii din aceeasi sedinta. 🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
Acum 9 minute, laury a spus:

🤣🤣🤣 porumbelul din tine a scapat pasarica! Tu aduni money din moment ce imi faci reducere ptr colega ta. 🤣 Dar nu ai citit 1-2 pg in urma cand spuneam ca pe tine te fut si colega sa se uite ca sa invete. Aici ce reducere faci? 🤣🤣🤣

Iti fac reducere pentru mine,nu pt colega,sa vad de ce esti in stare dar si daca nu ma futi bine te pun sa mi dai dublu inapoi

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
Acum 2 minute, laury a spus:

Cred ca ne face reducere mare daca facem un 2x2 impreuna. Iti dai seama, le pica doua recenzii din aceeasi sedinta. 🤣🤣🤣

Pe mine nu ma intereseaza recenziile,am deja cativa clineti formati(selectati) care au cei 7 ani de acasa,marespecta ii respect  si nu ma trateaza ca pe un obiect de unica folosinta..

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Rebeca , ma ofer eu sa te fut bine 😀. La cat esti de frumoasa , superba chiar ( dpmdv ) , trec peste lipsa FK si cred ca vei fi multumita 😀. Si asa demult timp imi doresc sa ajung la tine. Sper in curand sa ne vedem . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
  • Telefon: 0753608772
  • Oras:Bucharest
Acum 4 minute, il pupparo a spus:

Rebeca , ma ofer eu sa te fut bine 😀. La cat esti de frumoasa , superba chiar ( dpmdv ) , trec peste lipsa FK si cred ca vei fi multumita 😀. Si asa demult timp imi doresc sa ajung la tine. Sper in curand sa ne vedem . 

Scrie mi in privat pentru o programare,cand te hotararsti,pupici

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 52 minute, Ioana.Elena a spus:

Pe mine nu ma intereseaza recenziile,am deja cativa clineti formati(selectati) care au cei 7 ani de acasa,marespecta ii respect  si nu ma trateaza ca pe un obiect de unica folosinta..

Din păcate aici ești doar de unică folosință, nu o sa te ia nimeni acasă !

Respectul este alt aspect !

  • Like 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu

Eu nu va inteleg de ce va ambalati asa. E clar ca fetele lucreaza pe stilul business. Sunt multe fete pe acest site care fac asta cu o oarecare dorinta si poti avea chimie cu ele daca ai "cei 7 ani de acasa". E treaba voastra sa va dati seama din recenzii sau sa va duceti chiar voi. Poti sa ai 20 ani de acasa si sa fii Adonis ca daca tipa are doar cash in cap, degeaba.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...