Sari la conținut

Lavinia ‼️0725337833‼️


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
1 hour ago, invisibleman said:

Mai ai floci la cur? 😂

Este ca un cur de bebelus acuma....gata, si a invatat lectia!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Ai un corp foarte frumos dezvoltat, armonios. Daca iti doresti o cariera cat de mica in domeniu ai toate sansele. Lucreaza un pic la ce se plang antevorbitorii mei si sigur vei avea numai de castigat. 

  • Like 3
Link spre comentariu

Noroace!

M-am dus, m-am distrat, recomand doar pentru o caterincă.

Pozele sunt reale, dar na... făcute sa o avantajeze. Eu dacă aș fi măcar una din țâțele alea foarte mișto ale ei, aș pleca din corpul ăla. Din păcate, I afara de ele, restul este nu foarte atrăgător.

Față cam meh, dantura cam stricata, picioare si cur mici. Da, se adeverește și părul la cur...... ciudat. În fața era rasa cum trebuie. Poate nu o mai fi avut timp.

Ca personalitate este foarte nebuna, rade, mușcă, etc. Nu e o prezența dezagreabila, dar nu e pe placul meu.

Acțiune mediocră, mi-am făcut treaba și gata. 

Alt coleg în baie venit la Rebeca, îl tot zorea Lavinia să se miște mai repede. Cred ca a făcut baie și la cap omul în timp ce eu așteptăm să fut.

Cadou 150, nu mi se pare că face, dar zicea ca are clienți. În fine, overall eu nu recomand.

  • Like 6
  • Mersi 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
Reputație: 4541
Acum 23 minute, psyko527 a spus:

Noroace!

M-am dus, m-am distrat, recomand doar pentru o caterincă.

Pozele sunt reale, dar na... făcute sa o avantajeze. Eu dacă aș fi măcar una din țâțele alea foarte mișto ale ei, aș pleca din corpul ăla. Din păcate, I afara de ele, restul este nu foarte atrăgător.

Față cam meh, dantura cam stricata, picioare si cur mici. Da, se adeverește și părul la cur...... ciudat. În fața era rasa cum trebuie. Poate nu o mai fi avut timp.

Ca personalitate este foarte nebuna, rade, mușcă, etc. Nu e o prezența dezagreabila, dar nu e pe placul meu.

Acțiune mediocră, mi-am făcut treaba și gata. 

Alt coleg în baie venit la Rebeca, îl tot zorea Lavinia să se miște mai repede. Cred ca a făcut baie și la cap omul în timp ce eu așteptăm să fut.

Cadou 150, nu mi se pare că face, dar zicea ca are clienți. În fine, overall eu nu recomand.

Personal eu îți mulțumesc pentru detalierea clară a situației.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Disponibila pentru programprogramări până mai târziu 😛

In acest weekend daca alegi o ora in compania mea cu 300 de lei ai inclus FK,CIM sau COF (fara extra)

Prestul este doar la ora!

Nerva Traian (Logof Tautu 2)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...