Sari la conținut

Kara BBW ❤️ 0720 309 882


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna, dragii mei, urmeaza ca in urmatoarele zile sa va fac o scurta vizita... Numele meu este Kara, am 28 de ani si 170 m, sunt o persoana senzuala, dulce, discreta si cu forme atragatoare, restul calitatilor mele urmeaza sa le descoperiti pe parcurs! 🥰

Serviciile mele vor fi: masaj de relaxare, sex in dif. pozitii, masaj de relaxare, sex oral si normal (ambele protejate)!!! 🥴😘


Preturile: 150 lei (finalizarea);

                  300 lei (ora).

Va sarut si abia astept sa ne cunoastem... 🥰


 

IMG-20220412-WA0009.jpg

IMG-20220411-WA0002.jpg

IMG-20220412-WA0006.jpg

IMG-20220412-WA0008.jpg

IMG-20220412-WA0007.jpg

IMG-20220412-WA0005.jpg

IMG-20220412-WA0004.jpg

IMG-20220412-WA0003.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0
Acum 3 ore, Karasevda a spus:

FB_IMG_1649776312362.jpg

FB_IMG_1649776300000.jpg

mai kara, bine ai venit, insa daca nu stiai codul secret al ploiestiului, ti l spun eu..cele nou venite, pt nceput, maxim e 200 ora.. abia dupa 50 recenzii pozitive, pretul poate creste cu 10% , si tot asa n continuare, 10% la fiecare 50 recenzii pozitive..asadar te sfatuiesc cu cea mai mare dragoste, sa faci o actualizare... 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 10 ore, atameus a spus:

mai kara, bine ai venit, insa daca nu stiai codul secret al ploiestiului, ti l spun eu..cele nou venite, pt nceput, maxim e 200 ora.. abia dupa 50 recenzii pozitive, pretul poate creste cu 10% , si tot asa n continuare, 10% la fiecare 50 recenzii pozitive..asadar te sfatuiesc cu cea mai mare dragoste, sa faci o actualizare... 😉

Eu unde am fost nu am mai pățit ca clienții sa îmi negocieze prețul 😂 

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0
Acum 7 ore, Karasevda a spus:

Eu unde am fost nu am mai pățit ca clienții sa îmi negocieze prețul 😂 

pai n ai mai fost la ploiesti draga mea..nu stiu cum o fi n alte parti, insa aici e democratie, trebuie sa ascultam de vocea poporului, de vocea contribuabililor..insa stai lini, ca nu te nvatam de rau, noi ploiestenii...aici inveti sa faci afaceri, sa muncesti..dpdv managerial, decat 3 clieniti pe zi si faci 900, mai bine 10 pe zi cu 200 si faci 2000..asa te obisnuiesti si cu un program zilnic de 10 ore, pe care vei fi nevoita sa l ai, cand nu mai intrunesti calitatile necesare acetei meserii, te mentii si in forma, nu te ngrasi fiindca n ai timp sa mananci prea mult in pauze..si alte chestii... aceste sfaturi te costa 2 sedinte de o ora fiecare..cand te voi suna, sa stii, am 909 la final..😉

Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0
Acum 8 ore, Karasevda a spus:

Eu unde am fost nu am mai pățit ca clienții sa îmi negocieze prețul 😂 

uite, acum s a hotarat in consiliul contribuabililor, ca rasplata ca ai scris corect, ti se ofera facilitatea de marire cu 15% a pretului, dupa fiecare set de cate 50 recenzii pozitive..

Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0
Acum 1 oră, passatb6xxx a spus:

Asta nu e negociere, e recomandare😂😂😂

Depinde de tine daca tii cont de sfaturile celor care dorești să îți treacă pragul.....

cred c ar fi bine s o ia ca pe o instiintare, daca nu vrea negocieri cred ca merge prin ardeal, nu stiu, daca vrea recomandari, avem si medici buni in ploiesti...aici in ploiesti se executa ce zice poporul..

Link spre comentariu
  • Telefon: mr.john_doe2010
  • Oras:Prahova, Ploiesti
  • Telefon: mr.john_doe2010
  • Oras:Prahova, Ploiesti
1 hour ago, atameus said:

pai n ai mai fost la ploiesti draga mea..nu stiu cum o fi n alte parti, insa aici e democratie, trebuie sa ascultam de vocea poporului, de vocea contribuabililor..insa stai lini, ca nu te nvatam de rau, noi ploiestenii...aici inveti sa faci afaceri, sa muncesti..dpdv managerial, decat 3 clieniti pe zi si faci 900, mai bine 10 pe zi cu 200 si faci 2000..asa te obisnuiesti si cu un program zilnic de 10 ore, pe care vei fi nevoita sa l ai, cand nu mai intrunesti calitatile necesare acetei meserii, te mentii si in forma, nu te ngrasi fiindca n ai timp sa mananci prea mult in pauze..si alte chestii... aceste sfaturi te costa 2 sedinte de o ora fiecare..cand te voi suna, sa stii, am 909 la final..😉

Asta cu democratia mi a placut ... nu uitati fetelor ca la 8 august 1870 Ploiestiul a fost Republica ... :138x

Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
11 hours ago, Karasevda said:

Eu unde am fost nu am mai pățit ca clienții sa îmi negocieze prețul 😂 

Asa e aici avem comitetul de primire o sa obisnuiesti daca stai mai mult 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0
Acum 10 minute, Karasevda a spus:

Am ajuns la voi in oras 👄

Servicii:masaj de relaxare, sex in diferite pozitii, sex oral si normal (toate protejate)!

Preturi:100 lei finalizarea;

              250 lei ora.

IMG_20220415_130308.jpg

IMG_20220415_131859.jpg

pfoaleuuuu, ce plina esti..pe cuvantul meu, da mi un cont bancar si ti trimit 50 lei, numai fiindca ai fost corecta si ai avut curaj sa pui poze reale, scutindu i pe multi de vreo deplasare si implicit sperietura..🙂

Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0
Acum 18 minute, raideru a spus:

Cum vine treaba cu 100 finalizarea si 250 ora, ca eu nu prea inteleg? Adica doua finalizari intr-o ora costa mai mult decat doua finalizari separate?

e o smecherie...100 finalizarea poate termini in 5 min si te da pe usa afara n 5 min..doua finalizari separate de 5 min sau 10 min fiecare fac 200...daca dai 250 finalizezi de 2 ori si de restul timpului pana la o ora, o pui sa faca ce a mai scris in servicii...sa danseze, sa nvete gramatica, sa faca flotari, etc...

Link spre comentariu
Acum 19 minute, Karasevda a spus:

Pai a doua fin direaza mereu mai mult 

Corect, dar ar trebui sa te inspiri de la colegele tale. Ele cer 150/250. Daca vin la tine si iti platesc o finalizare si apoi mai vreau sa prelungesc cu inca o finalizare, 100+100 nu fac 200? Nu ti-am inteles logica dar poate sunt eu mai prost.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 2 ore, raideru a spus:

Corect, dar ar trebui sa te inspiri de la colegele tale. Ele cer 150/250. Daca vin la tine si iti platesc o finalizare si apoi mai vreau sa prelungesc cu inca o finalizare, 100+100 nu fac 200? Nu ti-am inteles logica dar poate sunt eu mai prost.

Așa ar fi normal 200 ora . Daca se răzgândește la 200 ora ar merita o vizita .

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 13.04.2022 la 14:52, passatb6xxx a spus:

Asta nu e negociere, e recomandare😂😂😂

Depinde de tine daca tii cont de sfaturile celor care dorești să îți treacă pragul.....

Este HCL, Hotarare de Consiliu Local privind plafonarea preturilor in municipiul Ploiesti la energie termica, apa-canal, deseuri menajere si servicii. 

Kara, tu intri la capitolul servicii......🤪

Deci, 100/200, cf HCL :) Fara nimic in plus la extra :bow

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...