Sari la conținut

Marura 37 de ani servicii totale 0736231066


Postări Recomandate

Vizitator atameus
Reputație: 0
Acum 2 ore, razvanh77 a spus:

am sunat acum...cica e chiar tipa din poze..39 ani..100/200 pret..nu ma pricep la abrevieri, fiindca s nou p aici, dar mai pe romaneste, in 200 intra normal, oral cu inghitit, anal..cred ca n are clienti ca mi a zis ca nu e cu programare, sa sun cand sunt in zona 24 ianuarie..daca va duceti vreunul si nu e tipa din poze, a spus ca n are nicio pb daca nu intra clientul..mie unul mi se pare ok cum arata...daca ajung azi, va spun..sper sa nu fie ca umflata de beatrice, unde am intrat de rusine si am platit ca fraierul degeaba, ca s o vad cum plescaie din bot si limba asa aiurea..

Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0
Acum 20 minute, john alex a spus:

sper sa ieste bine ca sa nu ieste rau: "doamna matura azi ajunsa voluptoasa atingeri pe sâni se face cum doresti la mn ieste fără graba te aștept "

bai, sa stii c am remarcat si eu cum a scris, dar la tel vorbea corect cat de cat...😀😀

Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0
1 oră în urmă, razvanh77 a spus:

Dacă ajungi, sa ne faci și noua o recenzie dacă se poate ! 

da..bineinteles...sau dac ajunge altcineva inainte..

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Fereasca Dumnezeu, am fost eu acum. Era bezna peste tot si mi a fost frica ca nici macar nu e femeie. Nu stiu sa va zic mai multe detalii. Un urangutan efectiv. Sta intr o scara cu un anunt cu cadastru, la parter. Fmm care ai nascut asemenea specimen

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 12 minute, pulealelea a spus:

Fereasca Dumnezeu, am fost eu acum. Era bezna peste tot si mi a fost frica ca nici macar nu e femeie. Nu stiu sa va zic mai multe detalii. Un urangutan efectiv. Sta intr o scara cu un anunt cu cadastru, la parter. Fmm care ai nascut asemenea specimen

Multumim colegu ca te-ai riscat ptr comunitate !

Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0
1 oră în urmă, pulealelea a spus:

Fereasca Dumnezeu, am fost eu acum. Era bezna peste tot si mi a fost frica ca nici macar nu e femeie. Nu stiu sa va zic mai multe detalii. Un urangutan efectiv. Sta intr o scara cu un anunt cu cadastru, la parter. Fmm care ai nascut asemenea specimen

pe naiba, nu puteai sa scrii si tu mai rapid?

pe drum spre casa, aveam de gand sa va scriu pe scurt...doamne feresteeee...nu recomand...

daca vreti detalii, sa spuneti..

Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0
Acum 23 minute, razvanh77 a spus:

Chiar asa de speriat este femeia? 😀

bai frate...pai am ajuns...am sunat la tel, vb cu ea si mi s a parut c aud o voce de barbat in afara de a ei care ii spunea ceva..mi a zis ca inchide tel si revine ea cu tel...a revenit, a negat ca mai e cu cineva...si m am dus in cele din urma..asa cum zicea colegul, bezna...am intrat crezand ca i tipa din foto...am zarit eu una de 2 metri, decat inaltimea o zaream...a inchis usa rapid dupa mine si cica, hai, in camera, ppoti sa te dezbraci...mai fato, i am zis, aprinde si tu lumina sa te va si eu...bai frate, cand a aprins lumina, sa fiu al naibii, ma gandeam ca daca mi da asta una ma fute mort..era ditamai calul sau vaca sau iapa..tiganca...grasa de mama focului...sa fiu sincer, cred ca mi tremurau chilotii per mine si nu s genul sa ma sperii asa usor..insa asa cu chilotii tremuranda, m am tinut tare, mai fato, iarta ma, nu esti ca n poze, aia e fotomodel, tu esti ditamai balena i am zis, ca sa ma dau ca am tupeu, ca altfel mi o luam..tiganca se tinea tare, ca ea e n poze, noroc ca salvasem niste poze de aici cu ea pe tel si i am aratat..a nceput sa zica, hai macar un oral cu 100...n am vrut...ma ndreptam tiptil spre usa ma gandeam sa nu mi futa vreo laba sau sa n apara pestele a carui voce o auzisem cand am sunat o..n am vrut cu 100, imi zice hai cu 50...mai fato, e imposibil, nici pe degeaba nu ti o dau..pfoaleuu si s a pus vaca n dreptul usii, a scos cheile din usa si mi zice, atunci plateste mi deranjul...ma gandeam, gata frate ma si fute, ma si bate si mi ia si banii balena..noroc c am avut prezenta de spirit si tupeu si i am zis, zi ms ca nu ti cer eu sa mi platesti taxiul, c am pierdut timpul si eu si colegii care ma asteapta afara sa le spun despre ce e vb...cred ca daca nu ziceam de colegi, beleam pula..atunci s a mai inmuiat, nesimtiti nenorociti, ati venit in grup sa testati inainte si mi a descuiat usa..am iesit uitandu ma n urma, eventual sa parez vreun eventual picior care mi l ar fi dat...si...cam asta e..tiganca...150 kile...balena frate...2 metri...stirba..si care mai vreti...duce va ti si voi...bl cu cadastru, bl G sc B parter usa din stanga, pe 24 ianuarie..

Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0
Acum 9 ore, cbiro50 a spus:


cred ca de specimenul asta vorbiți, frecventează  Bucureștiul, Ploiești, Brasov.

Cuibul ei e pe lângă Grara de Nord(București) 

nu, nu de asta am dat eu...asta era floare la ureche...specimenul meu...era tiganca frate...2 metri...grasa, umflata rau din cap pana n picioare...de o fi fost mascul si femela, doamne ajuta, m a ferit Dzeu sa aflu...chiar ma gandesc acum, ca daca era mascul aia de 2 m care m a speriat, si daca nu eram inspirat sa spun ca m asteptati voi colegii afara, acum eram dezvirginat si oral si anal pe banii mei, de huiduma aia...😂

Link spre comentariu

  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 8 ore, berege2 a spus:

ia-o la pachet cu uby.. 

 

Nu le apreciez stilul muzical și i-aș sugera schilodului să se radă dar fac și sex în grup? 🤔 Dacă o prind în zonă trebuie să o interoghez... Sper că nu o fi d-aia cu "totul protejat" și că ea e fidelă, prostituția e muncă și cu pulile noastre nu e sex că e pe bani - cum am auzit la case mai mari 🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...