Sari la conținut

Super Betty Noua in Oras - 0734957515


Vizitator Bety.superxx

Postări Recomandate

Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0

Hei dragutii, numele meu este Betty si m am gandit sa va fac o vizita impreuna cu colega mea Florentina! Voi ajunge pe 17/04, dar voi incepe programarile de pe 18/04! 
 

Ca sa ma descriu in cateva cuvinte pot spune ca sunt o fata deschisa , amabila si glumeata. Pun foarte mult accent pe igiena si respectul reciproc . Imi dau tot interesul ca cei care ma vor vizita sa plece mega satisfacuti! 
Am 1,63 cm -60 kg-23 de ani - ochii verzi\albastrui

 

Lista de preturi si servicii:
1 fin -30min-150 lei:oral protejat/neprotejat in functie de igiena si dorinta fiecaruia, normal doar protejat in orice pozitie, 69, sarutari corporale, finalizare corporala sau in prezervativ, masaj de relaxare/body to body. 

2 fin-60-70 min-250 lei:oral protejat/neprotejat in functie de igiena si dorinta fiecaruia, normal doar protejat in orice pozitie, 69, sarutari corporale,masaj de relaxare/body to body,dus impreuna .

Servicii extra

💋finalizare orala+50

💋finalizare faciala+50

💋french kiss +50 

Tin sa mentionez ca nu stau sa ma uit la ceas , nu ma grabesc, fac tot posibilul sa va creez confortul dorit ! 

Veti avea intotdeauna la dispozitie dușul, prosoape curate si cele necesare pentru igienizare ! 

Lucrez cu programari pe care le puteti face la nr 0784465014-apel/whatsapp! 
Nu raspund la mesaje sau la nr privat ! 
Programarile trebuie confirmate cu cca 30-60 de min inainte ! 
Locatia o voi da in momentul confirmarii programarilor ! 

Nu fac anal sau normal neprotejat indiferent de suma oferita! 
Nu primesc persoane sub influenta alcoolului/cu tenta agresiva .

Nu primesc persoane care detin bile,canamicina sau alte accesorii in zona intima. 
‼️Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii inca de la primul apel. 
Nu colaborez cu “mormoloci” 

Cei care doresc programari inca de pe acum, o pot face mentionandu mi ca sunt de la Iasi. Cand ma veti vizita mentionati-mi ce si cum doriti, ca eu nu pot ghici, si nu vreau sa creez nici un fel de neplacere ! 

❤️❤️❤️

2F438DF1-0DD9-455C-81A2-EEFC8A3FCFEF.jpeg

E9D99F85-36AA-47ED-A8F7-DB8C8A259DAD.jpeg

601FD7BB-33E6-434F-8DED-E581F5FCD31C.jpeg

F2322047-2CBB-4290-966F-55448C7E5D95.jpeg

AE77BC6A-51B9-4384-91C2-01192F7F743A.jpeg

EA7E9249-04AE-4EB4-B10F-D441D928598C.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0
La 15.04.2022 la 0:07, godder a spus:

Ai putea juca rolul de stăpâna 😋

 

Nu am mai facut genul asta de lucruri, dar sunt dispusa sa incerc ❤️💋

Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Pai cum boss u le...la Brasov merge si cu 100 si la Iasi nu ? Da ci facim aicișa ? Sau ti ai adus imbunatatiri pe drum ? 

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
Acum 5 ore, zeuzeu a spus:

Pai cum boss u le...la Brasov merge si cu 100 si la Iasi nu ? Da ci facim aicișa ? Sau ti ai adus imbunatatiri pe drum ? 

... la BV or fi multi care ..  termina inainte sa inceapa ..sau in maxim 2min ...   si de asta le.o fi propus serviciul "dtd 20min" la 100ron ... sa nu aiba un motiv in plus de ... frustrare.  In cazul asta pp ca Betty trebuia sa fie foarte  pe fază sa poare face si cim ... sa duca miza la 150. 

Dar na ..  fiecare urbe cu ... zmeii ei... si ... costurile aferente. Probabil daca.i vin multi la usa cu ... maxim 2 min la finalizare ... o sa reintroduca serviciul  si la IS :)).

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0

Hei dragilor, voi adauga si optiunea asta ca sa nu mai existe discutii: 

❤️100 lei-1fin-15-20min: oral protejat, normal protejat , diferite pozitii, sex intre sani, sarutari corporale , finalizare corporala sau in prezervativ‼️

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0

Va voi scrie din nou lista de preturi si servicii

️1 fin -15-20 min-100 lei: oral protejat (deeptroath/umed/eyes contact) si normal protejat, diferite pozitii, sex intre sani , sarutari corporale,finalizare corporala. 

️1 fin -30min-150 lei:oral protejat/neprotejat in functie de igiena si dorinta fiecaruia (deeptroath/umed/eyes contact),normal doar protejat in orice pozitie, 69, sarutari corporale, finalizare corporala sau in prezervativ, masaj de relaxare/body to body. 

️2 fin-60-70 min-250 lei:oral protejat/neprotejat in functie de igiena si dorinta fiecaruia (deeptroath/umed/eyes contact) normal doar protejat in orice pozitie, 69, sarutari corporale,masaj de relaxare/body to body,dus impreuna .

Servicii extra 

💋finalizare orala+50

💋finalizare faciala+50

💋french kiss +50 

0784465014- Whatsapp/Apel 

Nu raspund la mesaje sau la nr privat ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Am vizitat in aceasta seara titulara topicului. 

Am dorit o ora, doua finalizari  , unul dintre numere sa includa si dominare.

Pozele sunt reale, in realitate parca e mai inalta. On a fost cu deep si foarte umed, pentru mine a fost un oral executat bine si fara figuri de vedeta. 

On 9.0

Locatie 9  Newton

Dominare 9.0

Halat 350

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0
1 oră în urmă, Clopotel1979 a spus:

Am vizitat in aceasta seara titulara topicului. 

Am dorit o ora, doua finalizari  , unul dintre numere sa includa si dominare.

Pozele sunt reale, in realitate parca e mai inalta. On a fost cu deep si foarte umed, pentru mine a fost un oral executat bine si fara figuri de vedeta. 

On 9.0

Locatie 9  Newton

Dominare 9.0

Halat 350

 

 

Te pup ❤️ Multumesc de vizita ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
4 hours ago, Bety.superxx said:

Buna dimii dragutilor 

Ultimele 3 zile in oras 

Disponibila pana la 22:00 ❤️❤️

Buna!

Mai revii dupa aceea in Iasi?

As vrea sa fac o vizita, dar dupa vreo 2 saptamani ajung in oras.

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0

Bunaa dimineataaa 

s a trezit dulceataaaa

🙄🔥🔥

Disponibila pana la 22:00 ❤️
Programarile se fac la nr 0784465014 telefon/whatsapp

Nu raspund la mesaje si la nr privat ! 

Va rog sa va uitati cu atentie la servicii si preturi ca atunci cand ajungeti la mine sa nu fie neintelegeri si sa mi spuneti de la bun inceput ce doriti ! ❤️🥵

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0

Dragii mei atata timp cat aveti pretentia de la noi fetele sa fim serioase si noi vrem acelasi lucru ! Nu castigati nimic facand programari ca apoi sa ne blocati sau sa nu ne mai raspundeti ! Nu generalizez, nu toata lumea e la fel! 
Din contra toti cei care ati venit sunteti minunati, dar cei care m ati incurcat facand programari si confirmandu le ca apoi sa ma blocati nu dati dovada decat de lipsa de ocupatie ! 
Noi nu postam numerele clientilor neseriosi asa cum voi postati si comentati la fiecare greseala cat e ea de mica. Daca am face asta n ar mai fii loc pe forum de altceva ! 
Va rog din suflet nu mai faceti asta pentru ca sunt alti oameni seriosi care chiar vor sa vina si eu ii refuz pentru ca am deja programari , sau poate am altceva de facut si nu plec ca sa mi respect programarile … pe cand primesc tepe … intr o saptamana de cand sunt aici am fost incurcata cel putin o data sau de doua ori in fiecare zi …. 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 1 oră, Bety.superxx a spus:

Dragii mei atata timp cat aveti pretentia de la noi fetele sa fim serioase si noi vrem acelasi lucru ! Nu castigati nimic facand programari ca apoi sa ne blocati sau sa nu ne mai raspundeti ! Nu generalizez, nu toata lumea e la fel! 
Din contra toti cei care ati venit sunteti minunati, dar cei care m ati incurcat facand programari si confirmandu le ca apoi sa ma blocati nu dati dovada decat de lipsa de ocupatie ! 
Noi nu postam numerele clientilor neseriosi asa cum voi postati si comentati la fiecare greseala cat e ea de mica. Daca am face asta n ar mai fii loc pe forum de altceva ! 
Va rog din suflet nu mai faceti asta pentru ca sunt alti oameni seriosi care chiar vor sa vina si eu ii refuz pentru ca am deja programari , sau poate am altceva de facut si nu plec ca sa mi respect programarile … pe cand primesc tepe … intr o saptamana de cand sunt aici am fost incurcata cel putin o data sau de doua ori in fiecare zi …. 

Bibanii fac glume,concurenta este marea!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0
Acum 12 ore, codrincodrin a spus:

Bibanii fac glume,concurenta este marea!

Uite asta chiar nu mi a trecut prin minte … ai dreptate … dar e aiurea rau cand cineva tot insista sa vina si etc iar apoi nu mai ajunge la programare… Sper sa moara de foame toti bibanii cu tot cu sirenele lor 😅

Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
Acum 14 ore, Bety.superxx a spus:

Dragii mei atata timp cat aveti pretentia de la noi fetele sa fim serioase si noi vrem acelasi lucru ! Nu castigati nimic facand programari ca apoi sa ne blocati sau sa nu ne mai raspundeti ! Nu generalizez, nu toata lumea e la fel! 
Din contra toti cei care ati venit sunteti minunati, dar cei care m ati incurcat facand programari si confirmandu le ca apoi sa ma blocati nu dati dovada decat de lipsa de ocupatie ! 
Noi nu postam numerele clientilor neseriosi asa cum voi postati si comentati la fiecare greseala cat e ea de mica. Daca am face asta n ar mai fii loc pe forum de altceva ! 
Va rog din suflet nu mai faceti asta pentru ca sunt alti oameni seriosi care chiar vor sa vina si eu ii refuz pentru ca am deja programari , sau poate am altceva de facut si nu plec ca sa mi respect programarile … pe cand primesc tepe … intr o saptamana de cand sunt aici am fost incurcata cel putin o data sau de doua ori in fiecare zi …. 

Te contrazic : ar trebui puse pe forum numerele respective și toate fetele le ar bloc 🙋‍♂️🤷‍♂️

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0
Acum 8 minute, stephanos27 a spus:

Te contrazic : ar trebui puse pe forum numerele respective și toate fetele le ar bloc 🙋‍♂️🤷‍♂️

N as face asta… ca mai au familii unii si ar fi urat .. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...