Sari la conținut

0731854144 Georgiana


Vizitator danezudan

Postări Recomandate

Acum 19 ore, divinul a spus:

Giorgiana, s a eliberat apartamentul tau? De cand esti disponibila?

Bună dragule, am spus pe 1 vreau sa ajung la voi. Încă nu știu dacă apartamentul este liber mâine voi afla. Oricum dacă nu este liber voi cauta și în alta parte. Sper doar sa fie pe gustul vostru💋

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator semmipista
Reputație: 0

IN ce zona campezi? Inca nu te-am vizitat,pozele erau tentante dar.....nimic concludent la adresa serviciilor,atitudinii. Pe mine ma intereseasa calitatea ON cu finalizare neprotejata si implicarea in general

Link spre comentariu
Acum 10 ore, semmipista a spus:

IN ce zona campezi? Inca nu te-am vizitat,pozele erau tentante dar.....nimic concludent la adresa serviciilor,atitudinii. Pe mine ma intereseasa calitatea ON cu finalizare neprotejata si implicarea in general

Pentru adresa doar la telefon! Iar legat de implicare nu îmi pot da cu părerea, eu pot spune ca ma implic 100% dar la mine mai contează si cealaltă persoana . De finalizare orala neprotejat nu ma feresc dar îți spun sincer ca nu sunt super wow! 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Am vizitat-o azi pe Georgiana, programare pe WhatsApp, locație ușor de găsit, am optat pt 2 numere dar a fost suficient 1 nr pt amândoi. Un număr + un masaj. Nu dau note ca nu sunt genul, ce pot sa spun ca m-am simțit f bine în compania ei, în concluzie eu o recomand, cu siguranță am sa mai revin! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 13 ore, hadriano a spus:

Am vizitat-o azi pe Georgiana, programare pe WhatsApp, locație ușor de găsit, am optat pt 2 numere dar a fost suficient 1 nr pt amândoi. Un număr + un masaj. Nu dau note ca nu sunt genul, ce pot sa spun ca m-am simțit f bine în compania ei, în concluzie eu o recomand, cu siguranță am sa mai revin! 

Mulțumesc frumos 💋

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0
Acum 18 ore, Geoo144 a spus:

Bună băieții! Sâmbăta dimineața ajung la voi în oraș.. 😘

Sâmbătă sa îți ții și mie un loc la VIP 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:oradea si tot ardealu
  • Oras:oradea si tot ardealu

Desi la inceput i-am scris pe whats up si mi sa parit fast fack am vizitato si nu a fost deloc fast fack. Este o fata oarecum comuna, slaba, cu sani mici si lasati dar care incearca sa te faca sa te simti bine. Am luat 1 ora si nu s-a uitat deloc la ceas sau sa ma grabeasca. 

 

On 8

Np 9 

Halatul 200 lei/ ora

Mi-a spus ca practica si CIM si Uro ca parte activa dar nu am fost atras de aceste 2 extraoferte!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...