Sari la conținut

Noua In Constanta 100% reala LAURA 0765720276


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Noua In Constanta 100% reala LAURA 0765720276
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 11.06.2022 la 11:21, action a spus:

Mi s-a parut o fata stearsa, obosita, imbracata deloc atragator, nu m-a atras deloc. 

exact despre asta am discutat azi cu ea , sa iti plece clientul de la usa din cauza aspectului neingrijit este rusinica . 

eu am inteles situatia si instinctul mi-a zis sa ramin .nu regret deloc , am infiat-o.

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Charlie_h
Reputație: 0

A înfia…fara semnele ce ar reprezenta o figura de stil…cumva inseamna ca ești …îți plătim o taxa ceva.,sau cum?! Ca pe acest forum nu prea se fac infieri…doar “a infiera”

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

ȚȚȚ  am infiat-o ȚȚȚ. esti multumit ? am un laptop  virstnic ,nu mai tasteaza corect semnele care ar reprezenta o figura de stil...

... cumva ... ceva... ti-a cerut cineva parerea si nu am aflat?  

fi ba barbat nu mai te ascunde dupa cuvinte ca o pizda , exprima-ti ordonat ideile putine si paranoice , lasa aurolacul si fa un efort sa cinti la taragot la alta masa , mai ai la un colt si il intreci in prostie pina si pe marele maestru 2peu .

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
On 7/13/2022 at 2:55 AM, vitceibo said:

ȚȚȚ  am infiat-o ȚȚȚ. esti multumit ? am un laptop  virstnic ,nu mai tasteaza corect semnele care ar reprezenta o figura de stil...

... cumva ... ceva... ti-a cerut cineva parerea si nu am aflat?  

fi ba barbat nu mai te ascunde dupa cuvinte ca o pizda , exprima-ti ordonat ideile putine si paranoice , lasa aurolacul si fa un efort sa cinti la taragot la alta masa , mai ai la un colt si il intreci in prostie pina si pe marele maestru 2peu .

14 hours ago, Aura1 said:

Ăsta e numărul, o sa l adaug în titlu🤭

Super laura🔝

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Charlie_h
Reputație: 0
La 13.07.2022 la 2:55, vitceibo a spus:

ȚȚȚ  am infiat-o ȚȚȚ. esti multumit ? am un laptop  virstnic ,nu mai tasteaza corect semnele care ar reprezenta o figura de stil...

... cumva ... ceva... ti-a cerut cineva parerea si nu am aflat?  

fi ba barbat nu mai te ascunde dupa cuvinte ca o pizda , exprima-ti ordonat ideile putine si paranoice , lasa aurolacul si fa un efort sa cinti la taragot la alta masa , mai ai la un colt si il intreci in prostie pina si pe marele maestru 2peu .

Ești bine, domnule?

Chiar nu înțeleg de unde aceasta reacție profunda, aceasta revarsare de caracter..?! Pe bune acum…pentru ce? ți-am sugerat ca folosești abuziv și neadecvat verbul “a înfia”?! Ai o problema cu asta? Sau iar te-ai umplut de autosuficienta și nu mai suporti alte opinii divergente? Ca acum câțiva ani..când dădusei pe-afara…vezi ca nu eu sunt Dușmanul tău, ci propriul Ego!

Iar scenariile despre viața mea, ce sursa de inspirație au? Propriile tale trăiri oare?! Ca prea erai convins pana la amănunte .…deh, trec toate pana la urma…tu sa fii sănătos!

Toate cele bune, nu-mi mai pierd timpul, dacă observi prezenta mea pe acest forum este rară, nu ma hrănesc cu avatarul de aici, care să-mi umple viața! Succes!

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 16 ore, Charlie_h a spus:

Ești bine, domnule?

Chiar nu înțeleg de unde aceasta reacție profunda, aceasta revarsare de caracter..?! Pe bune acum…pentru ce? ți-am sugerat ca folosești abuziv și neadecvat verbul “a înfia”?! Ai o problema cu asta? Sau iar te-ai umplut de autosuficienta și nu mai suporti alte opinii divergente? Ca acum câțiva ani..când dădusei pe-afara…vezi ca nu eu sunt Dușmanul tău, ci propriul Ego!

Iar scenariile despre viața mea, ce sursa de inspirație au? Propriile tale trăiri oare?! Ca prea erai convins pana la amănunte .…deh, trec toate pana la urma…tu sa fii sănătos!

Toate cele bune, nu-mi mai pierd timpul, dacă observi prezenta mea pe acest forum este rară, nu ma hrănesc cu avatarul de aici, care să-mi umple viața! Succes!

 

da  draga domnule ( intre ghilimele ) laptopul ... imi savurez cafeaua si ma simt excelent dupa punga de aurolac consumata la micul dejun  ...

ti-am citit cu mare interes gindurile frumos editate , foarte corect puse in pagina si initial  am avut intentia de a-mi cere scuze pentru faptul de a fi scris atit de urit si jignitor la adresa domniei ( intre ghilimele ) voastre .

apoi am stat bine si m-am gindit ca ma urmaresti obsesiv de o lunga perioada de timp din moment ce faci afirmatia ca as fi dat pe afara( ???) acum  citiva ani , mi-am amintit ca in rarele tale aparitii pe forum nu scapi deloc ocazia de a baga batul prin gard vis a vis de postarile sau recenziile facute de mine , te-am ignorat de multe ori si am inteles ca libertatea de exprimare  este un drept incontestabil al cetateanului DE RIND ,fapt pentru care ti-am acceptat  fara comentarii ,o perioada , opiniile divergente , tragind concluzia finala ca nu e cazul sa ma scuz in fata unui personaj care foloseste un avatar drept instrument de amuzament atunci cind nu e chinuit de foame asa cum se presupune ca ar face altii pe care el ii considera inferiori nivelului sau .

hai sa fim serosi , nici un utlizator aflat pe forum nu este intreg la cap , fiecare traieste in lumea pe care ar dori sa traiasca in realitate , unii din saracie ,altii din prostie , multi din plictiseala cotidianului , din grandomanie , narcisism ,chef de zmardoiala verbala sau pur si simplu din lipsa de ocupatie . 

daca nu accepti aceste valori (intre ghilimele again ),nu vad rostul pentru care iti pierzi pretiosul tau timp ,postind aici .

viata mea nu se desfasoara doar pe forum , am o viata lunga in spate , cu realizari si esecuri , cu bucurii si tristeti , am un job ,am o familie , sint independent financiar , liber , nu datorez nimanui nimic , ma simt tinar si in putere , calatoresc des, am un hobby  de care sint mindru si nu consider ca trebuie sa dau cuiva socoteala pentru ceea ce scriu sau pentru felul de a gindi. 

fara scuzele de rigoare ,iti doresc si tie succesuri (intre ghilimele ),nici macar nu te salut dar iti doresc multa minte cum ii place sa spuna marelui 2 peu .

 

 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
5 hours ago, vitceibo said:

da  draga domnule ( intre ghilimele ) laptopul ... imi savurez cafeaua si ma simt excelent dupa punga de aurolac consumata la micul dejun  ...

ti-am citit cu mare interes gindurile frumos editate , foarte corect puse in pagina si initial  am avut intentia de a-mi cere scuze pentru faptul de a fi scris atit de urit si jignitor la adresa domniei ( intre ghilimele ) voastre .

apoi am stat bine si m-am gindit ca ma urmaresti obsesiv de o lunga perioada de timp din moment ce faci afirmatia ca as fi dat pe afara( ???) acum  citiva ani , mi-am amintit ca in rarele tale aparitii pe forum nu scapi deloc ocazia de a baga batul prin gard vis a vis de postarile sau recenziile facute de mine , te-am ignorat de multe ori si am inteles ca libertatea de exprimare  este un drept incontestabil al cetateanului DE RIND ,fapt pentru care ti-am acceptat  fara comentarii ,o perioada , opiniile divergente , tragind concluzia finala ca nu e cazul sa ma scuz in fata unui personaj care foloseste un avatar drept instrument de amuzament atunci cind nu e chinuit de foame asa cum se presupune ca ar face altii pe care el ii considera inferiori nivelului sau .

h

 

 

Tu ai o problema serioasa cu sintetizarea... oricum ar fi textul, tot e prea lung.

Da sa folosesti termenul ''a infia" cand tu ai in cap relatii sexuale, ar putea denota o alta problema.... are si el dreptate!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Deoarece era o problema și pentru mine zona în care eram am decis sa am o locație fixa de data aceasta, mai exact în centrul orașului, sper sa va fie mai ușor și vouă de acum 😊

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 3 ore, bluegrana a spus:

Tu ai o problema serioasa cu sintetizarea... oricum ar fi textul, tot e prea lung.

Da sa folosesti termenul ''a infia" cand tu ai in cap relatii sexuale, ar putea denota o alta problema.... are si el dreptate!

ai si tu dreptate , depinde cum vezi lucrurile. 

sugar daddy e una  ,alta-i alta . intelege cine poate .

probabil ca intoleranta sexuala a unor romani moralisti care sint mai catolici decit papa ii face sa vada doar paiul din ochiul altora ,nu birna din ochiul propriu.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

domnisoara auralauragaura , mi-a destainuit ca nu-i displace ideea de sugar daddy , mai mult , si-a dat cu multa pasiune silinta sa ma convinga de faptul ca este in masura sa joace acest rol si sper sa aveti si voi ceilalti clienti interesati , ocazia sa o cunoasteti  sa aflati ce-i poate pielicica de mic dracusor .

aspectul fizic este xx skinny , lunguiata la trup si dragalsa la fata , strengarita gen .titisoare nu prea are , mai degraba mugurasi , mici si delicati . pasarica roz si un curulet ingust care incape intr-o singura palma de barbat .

avea locatia in km 5 la momentul vizitei , o garsoniera ok , nu mai conteaza din moment ce a schimbat adresa in coiciu . 

m-a pus in alerta cu programarea , lasindu-ma sa astept 2 minute in plus , s-a scuzat insa ca a fost in dus si nu a auzit telefonul 

atmosfera degajata , nu m-a grabit deloc , am avut timp suficient pentru o tigare si apa ,inainte si dupa, nu am fost deranjat de telefoane , mi-a cerut 200 ron pe care i-am lasat la vedere si am trecut la dezbracat tinuta lejera in care ma primise , o pereche de colanti inestetici si un tricou subtirel gen pijama , am luat loc pe bancheta pat din studio si am trecut la examenul oral , se descurca binisor si are potential , tinde sa foloseasca des minuta , am mai indrumat-o si corectat-o pe ici pe colo , se cunoaste ca nu are multa experienta dar e dornica si bineintentionata , se adapteaza repede , a reusit dupa citeva incercari si un deep acceptabil , important este faptul ca provoaca erectie rapid si ofera vizual o imagine excitanta .

am trecut peste 69 , fiind in ultima zi de ciclu ,nu se simtea confortabil dar a marturisit ca ii place sa fie alintata cu limbuta .

sex in doar 2 pozitii , misionar si doggy , incheiat mai rapid din cauza singerarii lasind in urma imaginea unei domnisoare dezvirginate .

se pozitioneaza frumos , geme si se exteriorizeaza placut , este elastica si usor de penetrat , da senzatia ca ii place , nu am abuzat-o ,preferind miscarile soft ,fiind pus in tema despre problemele menstruale ,inainte de vizita , am acceptat  conditiile , curios sa o cunosc in prima instanta. 

pentru gusturile mele este ceea ce trebuie , incintat de cunostinta , e loc pentru progres , nu se ridica la nivel de top , mai are mult de perfectionat dar ii acord credit daca investeste in ea , este in segmentul de nisa , pentru amatorii de skinny/fresh/young.

dtd 40 min .200 o/n  n /p . 

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...