Sari la conținut

Bun gasit dragilor


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Bună ma numesc Cristina și doresc sa fac o vizita orașul vostru incepand de vineri.cum nu am mai activat in orasul dumneavoastra as dori un sfat. Am gasit doar o singura locatie disponibila si vreau o parere daca este ok sau nu. Locatia este pe strada doamna stanca nr 57 azure rezidence. Va rog sa imi dati un sfat daca este ok sau nu. Va multumesc din suflet🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 minute, colacu a spus:

Doamna Stanca este o zona aglomerata dar este ok... având în vedere ca altceva nu ai găsit.

Dacă poți, lasane aici o lista cu serviciile și preturile tale... ceva poze 😁

O sa las si servicii, locatie,preturi  si poze si link unde  am mai lucrat😘😘. Multumesc din suflet pentru ajutor. Deci ar fi ok?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 41 minute, sexart2019 a spus:

Stiam ca ti-am mai vazut pozele, ai mai deschis un topic in Februarie si nu ai mai ajuns:

@pisicuts 🔒

Nu a fost cu intentie. Am vrut sa scriu un topic in orasul brasov si din pacate am scris locatia gresit🤣🤣. Scuze. Nu a fost cu intentie din pacate 

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
Acum 44 minute, sexart2019 a spus:

Stiam ca ti-am mai vazut pozele, ai mai deschis un topic in Februarie si nu ai mai ajuns:

@pisicuts 🔒

Eu am cautat acest link dar nu l-am gasit. Si da de data ast voi ajunge vineri in jurul orei 13:00. Atunci voi posta si adresa si numarul de telefon si iti multumesc si pentru link😘😘

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...