Sari la conținut

3 doamne mature! 0729526513 / 0721424931


momo29

Postări Recomandate

o sa incerc sa fac o recenzie doamnei alina nu dati cu pietre ca e prima recenzie(decat daca dati cu pietre pretioase)

am fost la ea de doua ori(prima data nu se pune deaoarece am fost ghinionist si am pierdut banii si nu m-am ales cu nimic) a doua oara am sunat in jur de ora 11-50 si a fost de acord sa ne intalnim ok notele

locatie-8(este un apartament in care se locuieste , undeva in malu rosu, la un bloc de patru etaje) desi a doua oara nu am fost la baie (prima oara a fost cand am pierdut banii , am primit prosop curat) pot sa spun ca e in regula

aspect-6 varsta isi spune cuvantul

GFE-8 incearca sa te faca sa te simti bine

oral-8 fiind al doilea oral din viata mea(despre primul nu vreau sa vorbesc pt ca m-as face de ras) a fost un onp cu finalizare orala ca durata 3-4 min(ce pot sa zic am nevoie de experienta pt a rezista mai mult)

normal-nu am facut din motive fizice desi doamna alina s-a straduit dupa finalizare sa o ridice din nou , fizic nu se putea am primit totusi un op dar ne-am dat seama amandoi ca o sa dureze ceva si am renuntat

Halatul 50 lei platiti inainte(desi eu am vrut doua finalizari baba alina mi-a zis ca de obicei face una dar probabil ca m-a vazut mai tanar si neexperimentat si a acceptat doua)

Timp : 20 min pana la am ajuns la locatie plus inca 10 min(de asemenea mi-a marturisit ca nu are durata de timp)

De revenit? da deoarece am fost impresionat de oral(practic a sarit cu gura fix in pula) sunt curios ce poate la normal inca ceva dupa ce am terminat a sunat careva si a confirmat ca unica locatie este aceea din malu rosu(la cealata din sud a renuntat din motive de igiena ca program pana in ora 17 (am sunat eu dupa si pleca din locatie)

  • Like 2
Link spre comentariu

o sa raspund la fiecare :

@cosmin_ale 85 eu am 22 ea are peste 50(stiu ca e diferenta mare)

@ andrei ph de ce a fost ghinion? simplu aveam banii in buzunar cu telefonul si o foaie cu nr de tel pe drum spre locatie am pierdut banii fiindca am scos telefonul mi-am dat seama doar dupa ce amjuns si mi-a cerut banii cum nu-i gaseam am fost afara sa ii caut(ea credea ca vreau sa-i dau teapa) nu i-am mai gasit am sunat-o si i-am zis asta(daca nu o sunam o lasam sa creada ca sunt tepar)

@futacu_din_carpati sunt disupus la alte sugestii de fete(m-ar interesa niste nr de tel ale unor studente din camin de la upg care se lasa usor si o fac pt un pachet de tigari, sau sub 50 lei eventual si cu putina vrajeala din partea mea)

@sanglierx am fost de doua ori la ore diferite nu am vazut/auzit nici o colega de apartament am avut o discutie de cateva minute a doua oara si mi-a zis ca acum lucreaza singura

Link spre comentariu

fratele sangrilex se chinuie de ceva vrene sa o penetreze pe baba :)))

frate baga mare ...

Salut,am capsat baba acum ceva vreme,i-am facut si recenzie dar can am sunat-o acum ceva timp zicea ca mai are o prosapatura de 30de ani cica,de aceea intrebam.banuiesc ca colegul a fost undeva la un bloc lavetajul 4
Link spre comentariu

da am fost la un bloc la etajul 4 legat de tipa de 30 de ani cand am fost la ea a sunat cineva si intreba de o fata din cate am inteles care ocazional o mai viziteaza dar atunci nu se putea pt ca aparent fata are un iubit din braila si tocmai atunci el era la ea in ploiesti

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...