Sari la conținut

3 doamne mature! 0729526513 / 0721424931


momo29

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Baba Alina nu răspunde la telefon la numărul din topic..nu știu de ce.In cazul ăsta nu putem verifica cele spuse de confutadorul si totodată prietenul de futai Kevin.Daca cineva are detalii poate sa "își dea drumul" la vorbe haha ðŸ˜ðŸ˜ðŸ‘ðŸ¼

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Am fost de cateva ori la baba anul trecut. Mie imi pare peste 60. Oral bunicel, fara dinti si cu deepthroat, dar cel mai mult la anal mi-a placut

:))) pai cum altfrl sa fie oralul? Nu are dinti :)))) e la fel ca in cur d-asta ti au placut amandoua
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Aduce ea?

 

Păi dacă îi ceri lucrul ăsta probabil ca se conformează baba ca doar e matroană 😀 și pentru bani cred ca e in stare de multe ðŸ‘🼠dar totuși..nu e mai bine s'o fuți tu si pe babă și pe alta.. decât s'o fuți cu un tovarăș doar pe baba..? zic doar....nu știu...

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Mai stie cineva de "Alina" sau cum e notată pe aici..

De la începutul anului tot sun pe nr ala cu 931 la final si nimic..

Suna doar dimineata. Lucreaza doar pana in ora 14. Am intrebat-o de ce si am primit raspuns ca cica dupa ora aia 14 vin numai nebuni si betivi :))) o suge cu patos si da limbi in fund daca ii ceri asta

Link spre comentariu

Suna doar dimineata. Lucreaza doar pana in ora 14. Am intrebat-o de ce si am primit raspuns ca cica dupa ora aia 14 vin numai nebuni si betivi :))) o suge cu patos si da limbi in fund daca ii ceri asta

Stiu ce ii poate pielea😂

Ai fost de curând la ea?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...