Sari la conținut

3 doamne mature! 0729526513 / 0721424931


momo29

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

E combinata cu mine aia de 30 de ani :)

intelesesem ca e combinata cu tine de 30 de ani ..si ma gandeam cati ani are si ea si tu ...ma scz...continuati telenovela,tinand cont ca nu a aparut un nou episod din serialul supranatural,urmaresc telenovela *3 mature*.. :PCx  :138x

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Salutare (prima mea recenzie) .... Cautat pe forum nu prea multi banuti zic haide sa merg la babuta din zona Adgroup(benzinaria din Malu Rosu) Sunat la nr din titlu cu 931 raspunde "Vino iubire" discutam aici .... "Zic am decat 40 Lei " ajung la locatia indicata prin telefon... Imi deschide o tipa Bomba Cand spun Bomba spun Bunaciune ... O intreaba babuta daca ma preia "Nu ca trebuie sa plec " Dupa negocieri ajung la un ONep facut de baba pana s.a intarit gogu si dupa Ea peste mine .... stai ca nu intra e prea groasa ... Dupa 10 minute de calarit finalizez in Balonas ...

 

Locatie:5 dar nu am venit sa dorm

 

Halat: 50 Lei

 

De revenit (poate dar pentru bunaciunea care presteaza cu ea )

 

Maine dupa 10 dati de bunoaca de presteaza cu ea

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Iti dai seama?

Babele de genul asta se apuca de pula ptr ca au pensia mica si nu le ajung banii de proteza.

Dute iar la ea dar sigur merge si cu 20 asa ca nu te lauda cu 40. La cati clienri are e moarta de foame. Ia o pizza si dute la ea ca merge

spor intre picioarele babei

 

Salutare (prima mea recenzie) .... Cautat pe forum nu prea multi banuti zic haide sa merg la babuta din zona Adgroup(benzinaria din Malu Rosu) Sunat la nr din titlu cu 931 raspunde "Vino iubire" discutam aici .... "Zic am decat 40 Lei " ajung la locatia indicata prin telefon... Imi deschide o tipa Bomba Cand spun Bomba spun Bunaciune ... O intreaba babuta daca ma preia "Nu ca trebuie sa plec " Dupa negocieri ajung la un ONep facut de baba pana s.a intarit gogu si dupa Ea peste mine .... stai ca nu intra e prea groasa ... Dupa 10 minute de calarit finalizez in Balonas ...

 

Locatie:5 dar nu am venit sa dorm

 

Halat: 50 Lei

 

De revenit (poate dar pentru bunaciunea care presteaza cu ea )

 

Maine dupa 10 dati de bunoaca de presteaza cu ea

Link spre comentariu
Reputație: 2013
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Iti dai seama?

Babele de genul asta se apuca de pula ptr ca au pensia mica si nu le ajung banii de proteza.

Dute iar la ea dar sigur merge si cu 20 asa ca nu te lauda cu 40. La cati clienri are e moarta de foame. Ia o pizza si dute la ea ca merge

spor intre picioarele babei

 

 

Desteapta baba!

"Bunaciunea" e doar momeala😆.

Te duci cu chef, o vezi si-ti creste nivelu marii, apoi ea se da lovita si... csf? Daca esti mai nepasator...o pui pe baba sa-ti rezolve taria, vorba ta, te mai negociezi si la 20 lei.

Daca esti mai sensibilis la frumos, iti moare imediat si taria si orice chef de futai, iti iei talpasita si cauti draqului ceva de Doamne ajuta!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Ultima oară...acum câteva luni..era cu o tipă micuța de statura și plinuță..in nici un caz înaltă la 1,80 sau vreun aspect de rokeritză :))) posibil sa le schimbe des baba Alina.Nah..doar ea e matroana :)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...