Sari la conținut

SexeModel - site Franta


Vizitator KimInLove

Postări Recomandate

Vizitator KimInLove
Reputație: 0

Buna! Cine poate sa imi spuna si mie motivul pentru care niste hackeri mi-au luat IP-ul de la telefon si au pastrat anuntul meu cu numarul meu de telefon, insa mi-au blocat efectiv accesul la cont ? Eu nu ma mai pot loga deloc , imi apare nume de utilizator invalid .

 

mi-au trimis initial un Sms pe telefon cum ca daca nu dau click sa fac o ajume verificare , imi vor sterge contul si evident nu as mai fi avut acces la a imi face publicitate, asadar eu am dat Click. Apoi am vazut ca e un site fantoma , copiat dupa cel original , cu o singura litera diferenta ( adica SexeModele , cel original fiind SexeModel fara e la final)

am primit iar sms , am vorbit cu ei si mi-au scris IP-ul telefonului. In fine.

 

cum as putea contacta ADMINII site-ului SexeModel in alt mod decat email?

am impresia ca acolo imi raspunde un robot , imi tot trimite parola . Le-am explicat ce am patit si nu mai primesc email inapoi. 
 

oare ce ar avea de castigat ei daca imi platesc anuntul in continuare , acela fiind expirat deja de 2 zile ??? Si scrie ca a fost accesat contul meu ieri ! 
 

cine ma poate ajuta cu o informatie legata de mica mea problema existentiala ? Mersi !! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"veillez vous confirmer", "est acceder" - smsul ala e scris de un "francez" get beget. intreaba-ma pe mine data viitoare cand primesti sms-uri din astea. si nu mai fi asa gasca data viitoare.

ps la cum scrie in franceza "hakerul" cu pricina e vreun dujman d-asta de-al tau autohton. nu are nimic de castigat, cel mai probabil a vrut doar sa iti faca o sotie.

Link spre comentariu
Vizitator KimInLove
Reputație: 0
1 hour ago, pulifer said:

"veillez vous confirmer", "est acceder" - smsul ala e scris de un "francez" get beget. intreaba-ma pe mine data viitoare cand primesti sms-uri din astea. si nu mai fi asa gasca data viitoare.

ps la cum scrie in franceza "hakerul" cu pricina e vreun dujman d-asta de-al tau autohton. nu are nimic de castigat, cel mai probabil a vrut doar sa iti faca o sotie.

Multumesc mult pentru raspuns. M—am mai linistit. Doar ca nu inteleg de ce ar plati cineva un anunt sa fie online pe acel site cu toate detaliile de contact care imi apartin mie.

fiindca bani de pe cardul respectiv nu s-au sustras.

si ceea ce am patit a fost chiar din prima zi in care am ajuns in Franta . Si atunci nu postasem nimic pe forum .

am incercat sa platesc la al doilea cont cu acelasi card si mi s-a blocat accesul.

ai cumva idee daca au blocat cei de la site -ul original sau hackerii ? 
 

practic am tot stat sa ma gandesc si nu ii inteleg interesul celui care a facut asta.

 

acum astept sa mi se ofere verificarea pe al doilea cont , fiindca deja oamenii erau indusi in eroare.

Ms frumos inca o data.

Link spre comentariu
Vizitator KimInLove
Reputație: 0

Si apropo de situatie , mi-au spus mai multe fete ca cei care fac asta trimit mesaje de genul tuturor femeilor noi.

si pe site -ul original au ei anunt ca sa fim atente cand primim SMS . Doar ca eram adormita atunci si mi-am dat seama abia dupa ce am dat Click.

:)) 

Link spre comentariu
Vizitator KimInLove
Reputație: 0
46 minutes ago, pulifer said:

A, atunci e alta treaba, or fi pesti locali care au si ei fete pe zona. Le strici afacerea. Vezi ca se invart bani pe acolo, ai grija.

Multumesc! Personal nu au ce sa-mi faca pentru ca sunt foarte nemernica si eu la randul meu cand sunt atacata.

problema mea este online-ul:)) 

 

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...