Sari la conținut

Alyna milf 34 slim Dristor 0737325564


Postări Recomandate

  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

 

Azi am trecut și eu pe la Alina.Metodă de contact,sms pe whats app,unde a răspuns foarte rapid.Locația,celebrul bloc de garsoniere de la Dristor 2.Fata are cam 32/33ani,și în jur de 1,70-1,72 cm.Sincer,am luat varianta cu ea submisivă,la 300 ron ora,după ce am citit câteva recenzii,unde scria ce servicii oferă ca submisivă...și sa vad cât duce...și ce sa vezi chiar duce.Mi a făcut un oral mai hard...am pus o în genunchi si în poziția 69,și a trecut la un facefuck,asezonat cu mulți scuipați în gură și pe față...și câteva palme peste față,la intensitate mai mică.Interesant,se pare ca i place să fie scuipată.După facefuck a trecut la un anilingus,foarte bine făcut.Am pus prezervativul și am trecut la sex normal,cam 20minute,mai multe poziții,fără mofturi sau alte chestii din partea ei.Finalizarea a fost facială,unde nu sa ferit deloc.La anal,nu ma m incadrat ăn dimensiuni,deci am sarit peste.Concluzii:fata e pro client,curată(a facut dus inaintea mea)si caută să satisfacă fanteziile din pachetul de SUBMISIVĂ.

Note:Oral-9

Normal-8

Anilingus-9

Atitudine-9

Față e skinny,dar cu tonus,țățe micuțe,cur mișto.De recomandat persoanelor interesate de servicii mai hard(scuipat/palme).

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, alfa-omega a spus:

 

Azi am trecut și eu pe la Alina.Metodă de contact,sms pe whats app,unde a răspuns foarte rapid.Locația,celebrul bloc de garsoniere de la Dristor 2.Fata are cam 32/33ani,și în jur de 1,70-1,72 cm.Sincer,am luat varianta cu ea submisivă,la 300 ron ora,după ce am citit câteva recenzii,unde scria ce servicii oferă ca submisivă...și sa vad cât duce...și ce sa vezi chiar duce.Mi a făcut un oral mai hard...am pus o în genunchi si în poziția 69,și a trecut la un facefuck,asezonat cu mulți scuipați în gură și pe față...și câteva palme peste față,la intensitate mai mică.Interesant,se pare ca i place să fie scuipată.După facefuck a trecut la un anilingus,foarte bine făcut.Am pus prezervativul și am trecut la sex normal,cam 20minute,mai multe poziții,fără mofturi sau alte chestii din partea ei.Finalizarea a fost facială,unde nu sa ferit deloc.La anal,nu ma m incadrat ăn dimensiuni,deci am sarit peste.Concluzii:fata e pro client,curată(a facut dus inaintea mea)si caută să satisfacă fanteziile din pachetul de SUBMISIVĂ.

Note:Oral-9

Normal-8

Anilingus-9

Atitudine-9

Față e skinny,dar cu tonus,țățe micuțe,cur mișto.De recomandat persoanelor interesate de servicii mai hard(scuipat/palme).

Multumesc pt recenzie te mai astept cu drag!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
23 minutes ago, Alyna34 said:

Pentru clipe de neuitat pt domnii generosi in conditie de igiena si discretie maxima.Te astept cu nerabdare placere maxima garantata!

IMG-20220711-WA0015.jpg

 Ce avem noi aici ?

A vazut cineva piciorul din partea dreapta jos ? 🤔🤔🤔🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, alfa-omega a spus:

 

Azi am trecut și eu pe la Alina.Metodă de contact,sms pe whats app,unde a răspuns foarte rapid.Locația,celebrul bloc de garsoniere de la Dristor 2.Fata are cam 32/33ani,și în jur de 1,70-1,72 cm.Sincer,am luat varianta cu ea submisivă,la 300 ron ora,după ce am citit câteva recenzii,unde scria ce servicii oferă ca submisivă...și sa vad cât duce...și ce sa vezi chiar duce.Mi a făcut un oral mai hard...am pus o în genunchi si în poziția 69,și a trecut la un facefuck,asezonat cu mulți scuipați în gură și pe față...și câteva palme peste față,la intensitate mai mică.Interesant,se pare ca i place să fie scuipată.După facefuck a trecut la un anilingus,foarte bine făcut.Am pus prezervativul și am trecut la sex normal,cam 20minute,mai multe poziții,fără mofturi sau alte chestii din partea ei.Finalizarea a fost facială,unde nu sa ferit deloc.La anal,nu ma m incadrat ăn dimensiuni,deci am sarit peste.Concluzii:fata e pro client,curată(a facut dus inaintea mea)si caută să satisfacă fanteziile din pachetul de SUBMISIVĂ.

Note:Oral-9

Normal-8

Anilingus-9

Atitudine-9

Față e skinny,dar cu tonus,țățe micuțe,cur mișto.De recomandat persoanelor interesate de servicii mai hard(scuipat/palme).

Multumesc pt aprecieri te mai astept!

IMG-20220711-WA0023.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, Alyna34 a spus:

Pentru clipe de neuitat pt domnii generosi in conditie de igiena si discretie maxima.Te astept cu nerabdare placere maxima garantata!

IMG-20220711-WA0015.jpg

Trebuie sa te vizitez neapărat. Ești superba! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 20.05.2022 la 10:42, antilex a spus:

Nu cred ca este de la bautură, cred că are o afecţiune neurologică. Avea în zona lombară patru înţepături care apar de regulă după investigaţie din ala... îmi scapă acum cum îi spune, dar ne spune Laury :).
În fine, per ansamblu este ok chiar dacă pare uşor afazică.

Nu am nici o afectiune neurologica,nu am 4intepaturi in zona lombara,nu am nici o operatie,nu am nici un defect de vorbire,am doar polipi.in rest,va astept cu drag!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Chiar acum, Alyna34 a spus:

 

IMG-20220711-WA0012.jpg

IMG-20220711-WA0013.jpg

IMG-20220711-WA0009.jpg

IMG-20220711-WA0013.jpg

IMG-20220711-WA0034.jpg

Sexy 🤤🔥 îți propun sa postezi poze și cu sânii(mai in obiectiv)chiar daca sunt micuți, par sexy și năzdrăvani. Pupici 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 19.06.2022 la 14:08, bogdan9921 a spus:

Are dreptate colegul. Am fost și eu la ea. Nu este de 150 + 50 extra submisiva. Te mai și grăbește. Și nici nu se dezbracă complet. Accepta uro peste tot în afara de gură. 

Eu nu am plătit extra 50 și tot am scuipat o puțin în față /gură, i am dat câteva palme peste fața și dupa vreo 10 minute de flegme și palme îmi zice ca pt asta trebuia sa plătesc în plus 50 la care i am zis ca ii dau data viitoare. 

Nu este noua. Activează de 10 ani. Mie asa mi a zis. 

 

Meseria aceasta o fac de la sfarsitul lunii martie precizez ca inainte am facut videochat.va pup si va astept!

Link spre comentariu
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
Acum 17 ore, Alyna34 a spus:

Multumesc pt recenzie te mai astept cu drag!

Ok,o sa te mai vizitez.Ai niște servicii interesante,si esti o fată de treabă.O zi bună în continuare.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 16 minute, morometeion a spus:

Bună 

Poți să faci o recapitulare a serviciilor și tarifelor

Oferi și anal ? 

 

 

 

Este 150ron o fin 250ron o ora sex oral si normal 69 dif pozitii sarutari pasionale mangaieri sau alte fantezii contra cost dominare cu 50ron in plus palme peste fund peste fata scuipat in gura pe fata limbaj vulgar.anal protejat in functie de marime cu 50ron in plus.te astept!

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 12 minute, alfa-omega a spus:

Ok,o sa te mai vizitez.Ai niște servicii interesante,si esti o fată de treabă.O zi bună în continuare.

Multumesc frumos te astept cu drag sa revii!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...