Sari la conținut

Alyna milf 34 slim Dristor 0737325564


Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
Acum 18 ore, Alyna34 a spus:

Pentru clipe de neuitat pt domnii generosi in conditie de igiena si discretie maxima.Te astept cu nerabdare placere maxima garantata!

IMG-20220711-WA0015.jpg

Șterge galosu lu ăla ca strica toată poza , măcar de purta și el ceva mai scump 🤣🤣🤣

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 18 ore, mathis27 a spus:

Trebuie sa te vizitez neapărat. Ești superba! 

Multumesc frumos te

 

Acum 18 ore, mathis27 a spus:

Trebuie sa te vizitez neapărat. Ești superba! 

Multumesc frumos,te astept cu drag!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 7/11/2022 at 4:36 PM, Alyna34 said:

IMG-20220711-WA0006.jpg.e4d3aa5330f495a13ec27abb9df6a518.jpg.multumesc pentru vizita 

Mizeria de pe calcaie a mai vazut-o cineva? Oare intra la fetisuri cu 50 lei extra sau este din partea casei? :)))

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 8 ore, Alyna34 a spus:

Pana la 21.00 in general.

Dacă ai zile cu program prelungit, să dai de știre pe aici. Sunt puține gagici mișto după ora 21 😉

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 06.07.2022 la 19:21, futaciosuhan a spus:

Vreau să vă spun și eu ce am pățit cu ea, sunt în căruț, nu pot merge, după mai multe refuzuri ale fetelor de aici, dacă ea mă acceptat, am mers cu ea la hotel, mie îmi plac fetele în rochie și am rugat-o  dacă poate să vină în rochie, așa cum a venit îmbrăcată îmi venea să o las să plec, dar îmi era că nu mai pot face rezervare la hotel pt că am făcut pe WhatApp și așa a iești, am vrut să mai fac o rezervare și nu mai mi-au răspuns cei de la hotel, oare de ce? Am ajuns în cameră și i-am dat banii a început să țipe că a uitat să ia suc, eu dezbrăcat, ea sa îmbrăcat și m-a lăsat în cameră singur și a plecat după suc cred că a durat vro 10 min, eu începusem să cred că m-a lăsat în cameră dar am văzut că e telefonul ei la încărcat și a venit cu o sticlă cred 200 ml de tărie 2 energizante lea amestecat și a băut și fumat tot timpul. La oral dacă a fost 2 3 min, m-ia plăcut foarte mult la normal și pt că m-a futut în căruț, nu am simțit NICIODATĂ ce am simți, a spus cineva că e strâmtă și pt asta nu am mai ținut cont de ce ați spus despre ea, eu i-am dat msj pe pubii dacă mă acceptă cu 600 2 ore și m-ia răspuns cu 500 2 ore asta m-a atras, la hotel am vrut 4 ore și i-am dat 1000, dacă a stat 3 ore și alea cel mai mult pe tel, nu-mi pare rău de bani, îmi pare rău că nu mai pot face rezervare pe what, poate îmi dați un sfat, ce pot face cu hotelul la care pot ajunge singur

Cand am venit la hotel chiar ti a placut rochita!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello, am fost azi la domnisoara, programare pe wapp usor de facut si respectata, locatie zona metrou dristor.

 

ajuns in locatie stat cu domnisoara la o tigara, la o discutie apoi trecem la un oral protejat la cererea mea, ft bun, deep, am continuat cu un doggy style numai bun de pălmuit curul, apoi am pus o pe spate scuipat in gura, palme peste fata( in limita bunului simt) si terminand peste tot față, in gura. O experiență bună si de încercat.

200 lei / fin

 

note:

locatie: 5

aspect: 7

oral: 9

normal: 9 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 46 minute, freedoom a spus:

Hello, am fost azi la domnisoara, programare pe wapp usor de facut si respectata, locatie zona metrou dristor.

 

ajuns in locatie stat cu domnisoara la o tigara, la o discutie apoi trecem la un oral protejat la cererea mea, ft bun, deep, am continuat cu un doggy style numai bun de pălmuit curul, apoi am pus o pe spate scuipat in gura, palme peste fata( in limita bunului simt) si terminand peste tot față, in gura. O experiență bună si de încercat.

200 lei / fin

 

note:

locatie: 5

aspect: 7

oral: 9

normal: 9 

Multumesc frumos pentru apreciere.te sarut dulce si te astept sa revii!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 12.07.2022 la 10:40, Alyna34 a spus:

Este 150ron o fin 250ron o ora sex oral si normal 69 dif pozitii sarutari pasionale mangaieri sau alte fantezii contra cost dominare cu 50ron in plus palme peste fund peste fata scuipat in gura pe fata limbaj vulgar.anal protejat in functie de marime cu 50ron in plus.te astept!

Mie mai spus că te doare, că nu oferi anal, nu te mai doare?

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...