Sari la conținut

Alyna milf 34 slim Dristor 0737325564


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 ore, t2626 a spus:

Dacă vrei sa ai mai multe șanse la concursul de poze, sa pui câte o poza în fiecare postare și sa postezi și câteva filmulețe.. Cu o finalizare orala, cu o fin faciala.. Și o sa strângi mai multe puncte. 

😘😘😘😘

 

Acum 9 ore, t2626 a spus:

Bună Alyna ❤️😘😘

Sa pui o poza și cu sânii, te rog, chiar dacă sunt micuți, sunt sigur ca sunt drăguți 😋🥰🥰

Putem încerca și sex anal? Și un fundulet foarte apetisant 😋😘

 

Te pup, Teo 

Buna seara disponibila o ora la locatie va astept cu drag!

IMG-20220716-WA0043.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, sexonthebeachcj a spus:

Buna!

Maine esti disponibila? Te pot contacta pe whatsapp?

Sigur maine incepand cu 11.00-11.30sunt la locatie putem stabili o programare pe whatssup.te pup o noapte frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 14 ore, Alyna34 a spus:

 

Buna seara disponibila o ora la locatie va astept cu drag!

IMG-20220716-WA0043.jpg

Am apa în gură, apetisantă pasarika și anusul este de vis 😍😍😍😍.... Ți-am scris ceva în privat. Te pupi 😘😘😘

  • Like 3
Link spre comentariu

Pe paginile anterioare e o poza cu Alina ..in 4 labe . Nu cred că mă înșel , posibil sa fi văzut și voi acel video de care vorbesc, in perioada sărbătorilor .Vorbește unul,el nu se filmează și zice ceva gen " Sa fim mai buni de sărbători,etc..sa adoptam un animăluț" Și apare în filmare o tipă,care merge in 4 labe și face pe cățelușa și ăla ii zice :" musca fetița" ! Nu mai știu..pe ticktok..chiar nu mai știu.Alina tu erai in acel video ? 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, radu308 a spus:

Pe paginile anterioare e o poza cu Alina ..in 4 labe . Nu cred că mă înșel , posibil sa fi văzut și voi acel video de care vorbesc, in perioada sărbătorilor .Vorbește unul,el nu se filmează și zice ceva gen " Sa fim mai buni de sărbători,etc..sa adoptam un animăluț" Și apare în filmare o tipă,care merge in 4 labe și face pe cățelușa și ăla ii zice :" musca fetița" ! Nu mai știu..pe ticktok..chiar nu mai știu.Alina tu erai in acel video ? 😁

Nu eram eu Radu ma confunzi cu siguranta.te pupik!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 11 ore, mathis27 a spus:

Am apa în gură, apetisantă pasarika și anusul este de vis 😍😍😍😍.... Ți-am scris ceva în privat. Te pupi 😘😘😘

Multumesc.nu mi apare nimic in privat de la tine..pup o seara frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 22 minute, Alyna34 a spus:

O noapte frumoasa!

IMG-20220718-WA0018.jpg

IMG-20220718-WA0014.jpg

Buna, la mesaje trebuie sa verifici, dar probabil ca sunt prea multe și din acest motiv nu îl poți vedea pe al meu..... Superb fund, numai bun de lins ❤️❤️❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, mathis27 a spus:

Buna, la mesaje trebuie sa verifici, dar probabil ca sunt prea multe și din acest motiv nu îl poți vedea pe al meu..... Superb fund, numai bun de lins ❤️❤️❤️

Am verificat crede ma nu mi apare mai trim o data sau scrie mi pe watssup.ms frm o noapte buna sa ai!

IMG-20220718-WA0008.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...