Sari la conținut

Alyna milf 34 slim Dristor 0737325564


Postări Recomandate

  • Oras:Titan
  • Oras:Titan
On 8/11/2022 at 8:13 AM, hennesy said:

Salut ! 

De acord cu tine că nu merita banii ăștia...a fost un amic acum câteva zile ( nu te poți pune cu gusturile omului) și a spus că nu merita 200 lei pentru anal, d-ra, prestația...nu am mai intrat în alte detalii.

I-am recomandat-o pe Miruna cu 150 lei fin cu anal inclus și a fost mega mulțumit.

Chiar nu se merita, acum depinde dacă va plac fetele skinny ok dar nici asa 🤷‍♂️👎

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Chiar acum, mihai_2705 a spus:

Chiar nu se merita, acum depinde dacă va plac fetele skinny ok dar nici asa 🤷‍♂️👎

Am 50kg și carnea tare cine a fost la mine poate sa confirme nu sunt piele și os, ai pe ce pune mâna! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, GoguBBV GoguBBV a spus:

Fugiți de asta ca minte cu poza în fata😤😤😤😤

Nu dau multe explicații dar de când lucrez din martie nu exista client sa zică ca a văzut vreun semn pe mine.. Dezbrăcată fiind.. Deci am f mulți martori ca nu mint. Dacă cineva poate spune ca a văzut cel mai mic semn eu nu i iau bani 6luni!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
57 minutes ago, Alyna34 said:

Nu dau multe explicații dar de când lucrez din martie nu exista client sa zică ca a văzut vreun semn pe mine.. Dezbrăcată fiind.. Deci am f mulți martori ca nu mint. Dacă cineva poate spune ca a văzut cel mai mic semn eu nu i iau bani 6luni!

Sa intelegem ca pestele trage la seringa si tu la folie sau tigara sa nu ramana urme ca pe urma nu mai faci bani? 🤔

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

În toate vizitele mele la aceasta fata ( 2)  in ultimele 2 luni,  nu am văzut ceva care sa îmi dea de bănuit ca s ar intepa sau ceva asemănător.  Nici măcar un iz de miros specific,  dacă ma înțelegeți ce  vreau sa spun.   Credeți ma,  sunt un bun observator al comportamentului persoanelor de genul,  al mediului și locației în care ma duc..  Ce i drept garsoniera de futai lasă de dorit puțin însă nu ma duc sa o închiriez sau sa o cumpar.  Fut și plec cu coaiele golite.  Bafta și...  Ciocane tari! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
11 minutes ago, Alex_03 said:

Sa intelegem ca pestele trage la seringa si tu la folie sau tigara sa nu ramana urme ca pe urma nu mai faci bani? 🤔

Aia din poza e seringa de 2...deci cine o foloseste e vechi in meserie, a renuntat la alea de insulina...tu nu ai semne, inseamna ca impresarul o foloseste. Cu impresarul faci fara prezervativ (si din recenzii de pe ddc si aici si cu alti clienti)...HIV, Hepatita ai? Pune niste analize ca sa nu fuga lumea...

  • Like 1
  • Trist 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Titan
  • Oras:Titan
8 hours ago, boggie said:

Bună. În ultimele pagini nu am văzut nici o poza cu sânii la vedere. Poti pune una aici. Îmi place pizda ta cu labiile cărnoase si as vrea sa te vizitez. 

Pai nu are prea are sâni, are sanii foarte,  foarte mici. Daca nu ma crezi mergi singur și convinge te 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 ore, liviufutaku a spus:

În toate vizitele mele la aceasta fata ( 2)  in ultimele 2 luni,  nu am văzut ceva care sa îmi dea de bănuit ca s ar intepa sau ceva asemănător.  Nici măcar un iz de miros specific,  dacă ma înțelegeți ce  vreau sa spun.   Credeți ma,  sunt un bun observator al comportamentului persoanelor de genul,  al mediului și locației în care ma duc..  Ce i drept garsoniera de futai lasă de dorit puțin însă nu ma duc sa o închiriez sau sa o cumpar.  Fut și plec cu coaiele golite.  Bafta și...  Ciocane tari! 

Salutare ! 
 

Cu siguranta trage / ia ceva, este evident dupa aspect (conteaza cel mai mult) si este primul semn, cel mai bun sa iti dai seama.

Initial m-a atras "serviciul anal" care il are in meniu, dar am spus pas cand am vazut cateva poze cu "ambalajul", nu ai cum sa iti bagi pula intr-o femeie care se drogheaza + exploatata + ca sa aruncat la niste preturi care clar nu justifica ambalajul, locatia, aspect...etc.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
11 hours ago, GoguBBV GoguBBV said:

Dar cu seringa ai de pe pat ce face doamna!???🤔🤔

S-a elucidat misterul vorbitului taraganat...nu are ceva la cap, este de la "solutia impotriva insectelor" 🤣🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, hennesy said:

Salutare ! 
 

Cu siguranta trage / ia ceva, este evident dupa aspect (conteaza cel mai mult) si este primul semn, cel mai bun sa iti dai seama.

Initial m-a atras "serviciul anal" care il are in meniu, dar am spus pas cand am vazut cateva poze cu "ambalajul", nu ai cum sa iti bagi pula intr-o femeie care se drogheaza + exploatata + ca sa aruncat la niste preturi care clar nu justifica ambalajul, locatia, aspect...etc.

 

Clar se drogheaza, este exploatata. Se vad diferente intre primele poze si cele de acum...acum mi se pare mai slaba...sa nu fie vreun semn de vreo boala, sau poate pestisorul de haur o tine non stop pe Alynutza Syryngutza la treaba...solutia aia impotriva insectelor e destul de scumpa, plus ca asa se intampla cand tragi...slabesti, nu te mai poti concentra, vb taraganat...

Deci cum e pana la urma Alynutza Syryngutza?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
12 minutes ago, Alex_03 said:

slabesti, nu te mai poti concentra, vb taraganat...

 

38 minutes ago, Alex_03 said:

S-a elucidat misterul vorbitului taraganat..." 🤣🤣

Cum ai elucidat misterul vorbitului  tărăgănat? O suni în fiecare zi? Că pe forum doar scrie și pune poze.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUcuresti
  • Oras:BUcuresti

Impresionant cate "pareri" de la experiti si cat de putine recenzii. 

Fata zice ca a fact mult videochat.
Asa ca , are de unde sa fi invatat sa se arate super sexy si perversa cel putin la camera.
Daca stie sa fie asa de sexy si perversa si cu mine cand o sa o vizitez ... asta chiar ca ramane de vazut. 
Daca da, e cu potential fata, daca nu, pune poze fantastice de o laba :) 

E clar ca e skinny in versiunea noTits. 
Daca va place, super, daca vreti si Huge Tits pe Skinny ... cresteti bugetul 10x si nu va mai luati de fata. 

Acum legat de locatia care arata in poze cam jalnic, nu stiu ce sa zic. 
Pe de o parte reflecta bine pertul.
Pe de alta parte, cat de oridine si ingrijita este locatia, depinde de grija si atentie, nu de "gradul de lux". 
Eu prefer curat si ingrijit, dar daca fata e sexy si perversa, sigur ma put transpune intr-o fantezie "ghetto" si ma bucur de funduletul acela sexy si pofticios.

@Alyna34 , cum ma intorc din concediu te voi contacta pentru o programare si o vizita. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
12 minutes ago, uritescu said:

 

Cum ai elucidat misterul vorbitului  tărăgănat? O suni în fiecare zi? Că pe forum doar scrie și pune poze.

Nu o sun in fiecare zi, am sunat-o o singura data, am fost si nu am ramas, dupa ce am vazut cum arata si cum se comporta domnisoara, dupa ce am vazut mizeria din baie, din casa, m-am scuzat si am fugit...cu vorbitul taraganat era o discutie pe la inceputul topicului, pe aici sau ddc, sau ambele...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
10 hours ago, Alex_03 said:

Cu impresarul faci fara prezervativ (si din recenzii de pe ddc si aici si cu alti clienti)...

Link, te rog, către recenzia în care se spune că face sex fără prezervativ. E în interesul comunității.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...