Sari la conținut

Alyna milf 34 slim Dristor 0737325564


Postări Recomandate

Reputație: 13
1 hour ago, monkeydokey said:

NU neaparat. Poate era cu o treaba pe acolo. Si hai ca lucrează acolo dar are și aces la analizele confidențiale fetei ?

Ai vazut cumva pe aici scris de mine sau altcineva vreo informatie confidentiala despre Alyna?

Ca lucrez acolo, in alta parte sau sunt somer este irelevant sau poate sunt bolnav, sau poate....pot fi multe scenarii despre care putem sa ne dam cu parerea. Ceea ce conteaza cu adevarat este realitatea, iar realitatea este ca Alyna este internata in pavilionul "Casa Doru" al spitalului. Poti sa vezi si tu la o simpla cautare ce fel de afectiuni sunt tratate acolo. Si mai conteaza si perceptia ta despre ceea ce spun, daca crezi ca este adevarat sau nu. Ceea ce am relatat sunt lucruri reale, care pot avea urmari posibil deosebit de grave. De exemplu sa spunem ca nu ma crezi sau ca nu ai citit topicul, o vizitezi pe Alyna peste o saptamana, doua, trei, cand termina tratamentul, se rupe prezervativul, aflii ca ai HIV si ajungi sa citesti si topicul. Probabil in momentul respectiv nu te-ai mai intreba daca cel care a scris a avut acces la datele confidentiale ale Alynei (CARE NU APAR NICAIERI)...

Si locul unde muncim este confidential, dar daca te vede cineva intrand dimineata intr-o institutie sa spunem, si iesind seara, zilnic de luni pana vineri, si spune despre tine ca lucrezi acolo, inseamna ca divulga informatii confidentiale? Eu zic ca nu trebuie sa fim mai catolici decat Papa cand nu este cazul, si sa te intrebi, daca discutia aceasta n-ar fi aparut aici, si te-ai fi hotarat sa mergi la Alyna, ti-ar fi spus de la telefon sau in locatie: Stii, eu am SIDA si Sifilis, pot face doar protejat, esti de acord? Te las pe tine sa raspunzi la intrebare...

 

Sanatate multa va doresc!

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 253
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum, necum, mie niciodata nu mi-a inspirat incredere fata asta. Nu am fost pentru ca nu mi s-a parut ca este ceea ce trebuie si acum ma felicit ca pot sa dorm linistit. Aveti grija ce fete vizitati, uneori este bine sa ramai pe fetele pe care le cunosti de ani de zile dar de care stii ca au o minima igiena si mai ales ca se protejeaza.

Bafta tuturor si multa sanatate!  

Link spre comentariu
  • Oras:otopeni
  • Oras:otopeni
Acum 3 minute, gop a spus:

Cum, necum, mie niciodata nu mi-a inspirat incredere fata asta. Nu am fost pentru ca nu mi s-a parut ca este ceea ce trebuie si acum ma felicit ca pot sa dorm linistit. Aveti grija ce fete vizitati, uneori este bine sa ramai pe fetele pe care le cunosti de ani de zile dar de care stii ca au o minima igiena si mai ales ca se protejeaza.

Bafta tuturor si multa sanatate!  

Bine și de ce aveți încredere în cel care postează asemenea știri este purtătorul de cuvânt sau un pamfletar 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Cu alyna am avut o singura data de aface in urma cu foarte multi ani , pe vremea cand luam anuntul din Libertatea ( Acum cred ca are 41 ani , pe atunci cred ca in jur de 22-23).

A venit la domiciliu si era drogata , incoerenta, asa ca am trimis-o acasa.

Si am mai vazut-o alaturi de gagic-partener ( cel cu alunita pe obraz de care amintea si cel care a vazut-o la Victor Babes). Si acela este/era tot pe heroina , i-am vazut de mai multe ori impreuna prin zona Dristor - Bobocica.

Faptul ca este infectata cu HIV nu ma mira deloc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Vir m-ai inteles gresit frate.

Este de apreciat ca avertizezi lumea doar ca îmi imaginam ca vi cu povesti sau cu supoziții așa cum din păcate vin multi pe acest forum...

Peace bro

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 253
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, nikiold a spus:

Bine și de ce aveți încredere în cel care postează asemenea știri este purtătorul de cuvânt sau un pamfletar 

Pentru ca nu doar o data s-a scris pe aici ca era beata sau sub influenta altor substante si doi la mana, nu am vrut sa jignesc pe nimeni initial dar dpmdv aspectul fetei este de centura si nici macar de aceea a capitalei. Cauta pe topic sa vezi pozele cand este in genunchi printr-o bucatarie sau ce dracu este aia, nu stiu carui om normal i se par sexy niste poze in genunchi pe gresie :))) 

N-am nimic cu femeia dar eu n-am avut niciun interes sa o vizitez, orice servicii ar fi prestat. Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Oameni buni,tocmai mi au sosit analizele de sange,sunt negative ,atat hiv1/2,cat si pt sifilis;pt hepatite imi iesisera negativ la analizele pe care le am facut la medicul de familie.

Off in ce stress am stat.

Doamne ajuta.

Nu stiu cum sa atasez poza cu buletinul de analize...

Link spre comentariu
On 3/25/2024 at 9:55 AM, leonard111 said:

There is an epidemic of STDs in Romania, so be careful! And stop defending the whores who are carriers, because our health is at stake.

Source? 

Every time I see a sex worker offering intercourse without, it's a big red flag and I'll avoid her like the plague. I don't understand what kind of retards go for such services.

Link spre comentariu
On 8/18/2022 at 9:16 AM, Alex_03 said:

Below are the links to the bathroom pictures

https://ibb.co/Tc0gCDL
https://ibb.co/2WgzHmc
https://ibb.co/ScGx8Rq
https://ibb.co/nnMW3CR
https://ibb.co/wsy83bj

Some people like to twist words as you want. I was saying that I don't want it to be repainted, I want it not to be a mess. For me, pee and poop stains on the toilet mean mess... for others I see that it's not...

@uritescu I see that you don't have any reviews on this topic. I don't understand why you got so fired up...am I your wife? Girlfriend? Mistress? Concubine? Friend? You don't believe what other people say on another forum, that he did it unprotected, but you pretend to be believed when you haven't posted any reviews here...

Drugs would be a problem only because of the higher risk of falling ill with some not very mild diseases. Anyway, the young lady said that anyone who proves that they take drugs gets 6 months for free... take tests and go, you will surely come out positive for one of them (heroin, cocaine, legal, methadone, subuxone, syntalgon, etc.)

I repeat this forum is to write what we see, what is happening, as you can see I passed by there but I didn't stay and I won't go back either.

I'm not urging anyone to go or not to go to a certain person, but I think it's normal to write what we see and that's it.

Otherwise, you can tell from the pictures posted by her if I lied or not about the mess, the mess.

Otherwise, I have nothing against the young lady, she herself behaved ok for a maximum of 10 minutes, apart from the appellative "love" she uses, which I don't like. If she takes drugs or not it's her business, it's her money, it's her life... If she's sick it's not just her business anymore... Everyone understands what she wants as much as she wants and as much as she can.

 

Props to you for warning everyone. I can't believe where all these nice guy cucks defending her (or possibly her pimp?) come from. After seeing photos of her, it's obvious she's in a rough shape and yet someone comments that she's beautiful? Some guys have weird beauty standards that's for sure. 

Link spre comentariu
La 18.04.2024 la 14:46, timidul1337 a spus:

Oameni buni,tocmai mi au sosit analizele de sange,sunt negative ,atat hiv1/2,cat si pt sifilis;pt hepatite imi iesisera negativ la analizele pe care le am facut la medicul de familie.

Off in ce stress am stat.

Doamne ajuta.

Nu stiu cum sa atasez poza cu buletinul de analize...

Foloseste postimage.io

Incarca poza 

Si apoi pune aici linkul pe care ti-l da.

 

P.S. tu cand ai fost la Alyna ultima data ?

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 20 minute, timidul1337 a spus:

Am postat,insa imi apare pe font roz,probabil ca nu merge...

O sa apara ce ai postat dupa ce un admin iti va aproba postarea. Cand postezi link-uri si nu ai cont platit, postarea necesita aprobarea unui admin. Bafta!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...