Sari la conținut

Alyna milf 34 slim Dristor 0737325564


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
Just now, Alex_03 said:

Chiar sunt. De la droguri poti sa te imbolnavesti de HIV sau Hepatita C detectabila sau nedetectabila. 

Păi zi așa! Îți place "viața", vrei să i-o tragi și tu fără prezervativ și nu știi cum să mai faci. Sau poate când ai fost la ea, ai vrut să i-o dai "natural", ea n-a vrut și tu acum faci un pic de agitație pe topic. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 minute ago, uritescu said:

Văd că ești determinat să mergi la ea, cu toate că bla-bla-bla. Ai un motiv serios pentru inflamarea asta?

Am fost, nu am ramas, nu voi mai merge.

Motivul inflamarii este ca tu scrii aici ca si cum nu as fi trecut pe la ea si ca vanez postari sau ce ai mai zis pe acolo, ceea ce nu e adevarat. Alegem din recenzii doar ce ne convine.

Vreau ca oamenii care se duc sa nu se enerveze cum am facut eu, sa se relaxeze. Indiferent ca estea ea sau alta. Cam asta intelesesem ca e scopul forumului...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 minute, Alex_03 a spus:

Ca sa eviti toate discutiile astea cel mai simplu pui o poza cu analizele, iti blurezi cnp-ul , o parte din el si arati ca nu ai HIV sau hepatita transmisibila 

Uitați am făcut poze  sa vedeți ca nu sunt vreo drogata am 34ani și 2 copiii. 

IMG-20220817-WA0001.jpg

IMG-20220817-WA0000.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
6 minutes ago, uritescu said:

Păi zi așa! Îți place "viața", vrei să i-o tragi și tu fără prezervativ și nu știi cum să mai faci. Sau poate când ai fost la ea, ai vrut să i-o dai "natural", ea n-a vrut și tu acum faci un pic de agitație pe topic. 

Eu iti spun lucruri concrete tu o intorci cum vrei tu.

E bine asa.

"Succesuri" maxime in bransa.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Exact cum am spus la inceput, este alegerea fiecaruia unde se duce. Nu are rost sa mai continuam discutia. Cine va merge la domnisoara o sa vada si va alege daca ii place sau nu, daca ramane sau nu, exact cum am facut eu.

Ideea este sa punem ce vedem nu sa inflorim pt discounturi ca de black friday...cine stie cunoaste 😉

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
4 minutes ago, Alex_03 said:

Ai un spirit de observatie bun, selectiv dar bun.

Că să nu-ți mai spun că nu iese la socoteală data înscrierii tale pe forum, cu data postării recenziei pe ddc (la care ai făcut referire) și cu data când ai postat tu primul  🔥 pe topicul Alinei. Lăsăm asta pentru altă dată, că poate între timp îți revii și nu mai aduci acuze fără argumente proprii.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator scrisit
Reputație: 0
1 hour ago, Alex_03 said:

Am fost inainte sa vad pe ddc recenzia. Evit lucrurile de genul. Am cautat dupa ce am fost mai bine si am gasit cele doua topicuri pe site-urile astea. Tocmai din cauza asta nu am ramas. Este alegerea fiecaruia la cine se duce. Mie nu imi plac apelativele gen "iubire", inteleg ca locatia e in regim hotelier asa cum a spus ea, dar nu inteleg de ce nu este ordine, curatenie, adica nu am pretentii ca nu a zugravit dar nici sa intru intr-o cada galbena, nespalata de nu stiu cat timp, sa primesc o pereche de papuci albastri rupti, din material, jegosi (altii nu are, sau nu avea atunci), sa primesc prosop ud, nespalat nici el de nu stiu cat timp, sa stau pe un cearsaf plin de pete dubioase. In fine, cum am spus, alegerea fiecaruia.

Ce pete dubioase? Sperma, scuipat sau pisat. Ce altceva poate fi?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 minute ago, scrisit said:

Ce pete dubioase? Sperma, scuipat sau pisat. Ce altceva poate fi?

Nu stiu daca erau de sperma, sau pisat, sau scuipat. Tocmai din aceasta cauza am spus dubioase, dar sigur pete de la cele enumerate de tine.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
10 minutes ago, Alex_03 said:

Ideea este sa punem ce vedem nu sa inflorim pt discounturi ca de black friday...cine stie cunoaste 

Să nu înflorim.... Începi să înțelegi, dar tot lași impresia că joci fazan pe topicul ăsta. Ca să-ți susții propria ideea, aceea de a nu înflori, poți da dovadă de bărbăție și să recunoști public că ai bătut grav câmpii când ai insinuat că Alina se droghează. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mulțumesc celor care îmi oferă prezumția de nevinovăție și nu sare sa ma judece aiurea.. V am arătat poze cu mâinile și mai fac altele ca să va convingeți nu folosesc droguri în nici o forma și nu am nici peste sa folosească el. O zi frumoasa va doresc! 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Cred ca se poate intepa oriunde este vena nu doar la maini. Dar de ce s-ar intepa cu o seringa clasica si nu cu una pentru insulina?

Tind sa cred ca a folosit-o la solutia de insecte

 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, Alyna34 a spus:

Dacă mai vreți vreo poza cu vreo parte a corpului sa mi spuneți sa terminam subiectul acesta. Mulțumesc. 

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤗😘😘😘 Ești simpatica rău! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...