Sari la conținut

Alyna milf 34 slim Dristor 0737325564


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 12.07.2022 la 20:46, Alex_03 a spus:

Mizeria de pe calcaie a mai vazut-o cineva? Oare intra la fetisuri cu 50 lei extra sau este din partea casei? :)))

Nu prea se văd călcâiele că se vedea că nu este mizerie.. 😉

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Alyna34 a spus:

O seară frumoasă vă aștept între orele 20.00 și 21.00

IMG-20220813-WA0019.jpg

Cu asemenea pizdoc între craci întreci toate recordurile mondiale, să ai parte de ciocane cât mai tari că pizdocul tău merită tot ce este mai bun și găozul este exact ce trebuie pentru o penetrare perfectă !

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Chiar acum, logix a spus:

Cu asemenea pizdoc între craci întreci toate recordurile mondiale, să ai parte de ciocane cât mai tari că pizdocul tău merită tot ce este mai bun și găozul este exact ce trebuie pentru o penetrare perfectă !

Multumesc! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 19.06.2022 la 14:08, bogdan9921 a spus:

Are dreptate colegul. Am fost și eu la ea. Nu este de 150 + 50 extra submisiva. Te mai și grăbește. Și nici nu se dezbracă complet. Accepta uro peste tot în afara de gură. 

Eu nu am plătit extra 50 și tot am scuipat o puțin în față /gură, i am dat câteva palme peste fața și dupa vreo 10 minute de flegme și palme îmi zice ca pt asta trebuia sa plătesc în plus 50 la care i am zis ca ii dau data viitoare. 

Nu este noua. Activează de 10 ani. Mie asa mi a zis. 

 

Nu activez de 10 ani activez din martie anul acesta până acum am făcut videochat. 👍😉

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 19.06.2022 la 14:08, bogdan9921 a spus:

Are dreptate colegul. Am fost și eu la ea. Nu este de 150 + 50 extra submisiva. Te mai și grăbește. Și nici nu se dezbracă complet. Accepta uro peste tot în afara de gură. 

Eu nu am plătit extra 50 și tot am scuipat o puțin în față /gură, i am dat câteva palme peste fața și dupa vreo 10 minute de flegme și palme îmi zice ca pt asta trebuia sa plătesc în plus 50 la care i am zis ca ii dau data viitoare. 

Nu este noua. Activează de 10 ani. Mie asa mi a zis. 

 

Nu activez de 10 ani activez din martie anul acesta până acum am făcut videochat. 👍😉

IMG-20220813-WA0040.jpg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...