Sari la conținut

Denisa - Dr. Taberei - 0768653597


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi de dimineata ma trezii eu cu un maaaare chef de o escapada, nu stiu de unde, e ca in vorba aceea "m-am trezit cu fundul in sus" si cam asa si era :))) Si am zis ca ia sa mai vedem ce se mai intampla pe front. Si ia uite ce gasesc:

 

AT: AM revenit, buna, sunt Denisa, am revenit, dulce si finuta, bruneta, 1.65 cm, sani nr. 3, 23 de ani, te astept intr-o atmosfera incendiara in Drumul Taberei pt 80 ron finalizarea, 80L 0768.653.597 / 0768653597

 

Mai, acum pozele par reale, locatia pare decenta si curata ... am sunat, o voce un pic dogita dar amabila imi da detaliile, 80ron/fin O+N, 100ron fin/O+N+A, 150ron ora total ... mmm, suna bine, n-am mai avut parte de un anal bun cam demult, sa incercam. Si m-am pus pe drum, am ajuns conform detaliilor date de don'soara. Locatie in Dr. Taberei, undeva pe Sibiu (partea spre Compozitorilor), reper un service gsm. Garsoniera, dar in niciun caz nu e ce vedeam in poze prin camera aceea. Prin baie nu am mai apucat sa trec, am intrat doar in camera si m-am cam dus, sorry. 

 

Don'soara: eu as zice ca este cea din poze, slim, chiar skinny, cu o fatzuca mai de vampa dar nu cine stie ce frumusete, sa zicem ca o fata comuna, un par cam valvoi in cap, negru. Imbracata cu niste pantaloni mulati de piele, tocuri mari si o bluzita, ceva, pe ea. Pe mine nu m-a incantat, nici don'soara in sine, nici locatia, era o chestie destul de naspa, fum prin camera si dezordine si haos pe-acolo. Asa ca ne-am luat amiabil ramas bun rapid si cam asta a fost. Cred ca se poate mai bine la banii aia, sincer. Clar ca nu am ce note sa dau, fata o fi stiind ea meserie, poate vreun confrate are mai multa inclinatie spre brunete slim/skinny si ii face safteaua si ne povesteste, ca eu mai multe nu am de unde sa mai spun :) Bafta !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

AM revenit, buna, sunt Denisa, am revenit, dulce si finuta, bruneta, 1.65 cm, sani nr. 3, 23 de ani, te astept intr-o atmosfera incendiara in Drumul Taberei pt. 80 ron finalizarea, 0768.653.597

post-51506-0-99111400-1393517914_thumb.jpgpost-51506-0-90869600-1393517920_thumb.jpg
post-51506-0-42466400-1393517926_thumb.jpgpost-51506-0-86809700-1393517932_thumb.jpg
post-51506-0-03658900-1393517944_thumb.jpgpost-51506-0-91007400-1393517950_thumb.jpg

Vizitat, pret 80 lei fin.

Locatie: 5, relativ curat dar mobila veche;
Aspect: 6, de etnie, pozele sunt reale dar o avantajeaza. Manelista originala, tot timpul deschis un TV cu tub pe canalul Mynele TV (e prima oara cand aflu de el)
Atitudine: 3, fast fuck, in timp ce ma dezbracam raspunde la telefon unui confrate si ii zice "revin-o in 10 minute ca termin pana atunci". Am priceput aluzia.
Oral: 3. de sculare, protejat, plictisitor.
Normal: 5, nimic deosebit.
Anal: nu face.

De revenit: NU. Doar daca ai fantezii cu maneliste.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/bruneta-sexy-si-finuta-te-astept-in-locatia-mea-pentru-a-ti-indeplini-toate_23263371.html

 

0761.438.589

0761438589

 

BRUNETA, sexy si finuta, te astept in locatia mea pentru a-ti indeplini toate fanteziile. Iti pot oferi oral si normal si diferite fantezii erotice. Te astept la mine, discretie totala, Drumul Taberei

Link spre comentariu
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

Eu ce sa mai zic? :sweatingbullets:

 

Sa-mi schimb numele in titileasca ? :wacko: :blink:

 

@

esti...

  :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

@ huawei_g:

Bai omule... tu nu vezi ca tipa nu are cont iar cei care posteaza pe aici sunt numa barbati, inclusiv titilescu?

Pune mana, suna la fata si intreab-o.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo
  • Telefon: titilescu
  • Oras:Dincolo

:laugh2  Nu suna rau numele

 

Nu esti singurul care primeste complimente de la barbati. Au mai primit si altii. Eh... copchii astia. Cica prind si ei curaj daca intreaba... chiar daca tipa nu are cont.

Mulțumesc mult, dar apreciez mult mai mult complimentele de la fete. :138x

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mulțumesc mult, dar apreciez mult mai mult complimentele de la fete. :138x

Pai am zis eu ca apreciaza vreunu complimente facute de barbati? :laugh2

Defapt... mai sunt si exceptii care accepta de la barbat la barbat, dar aici profilul forumului nu e pentru ei :D

 

Evident ca din gura fetelor suna mult mai frumos... ma rog chiar si de la tastatura lor .. aici pe forum. Dar na... mai sunt si d-astia

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...