Sari la conținut

Milf 0762181417


Postări Recomandate

Acum 55 minute, cameleon21 a spus:

Cati bani totuși vrea

Daca dai un telefon sau pe sms/WA, poti afla si sa ne spui tarifele actializate.

Altfel din cele spuse/scrise de colegi, incepe de la 250 .

Continua cu 300, 400, 500, 600 in functie de servicii.

600 este full ( se spune inclusiv AP)

Link spre comentariu

Eu sunt Chantal Odette ,sunt o milf super erotica ,de 47 ani(tunata:silicoane,acid,etc) 💋🔞🔥!Ofer masaj erotic, care cuprinde: masaj de relaxare ,body masaj ,cu finalizare prin tehnicile masajului ...💦Prețul este de 250 ron ședința,(durata aprox.40'),respectiv 300 ron pt cel permisiv (atingeri ,sărutări corporale ,finalizare corporala ,jucării).(no sex)🚫Servicii de lux!!(prosop unic pt fiecare,hartie pat unica,uleiuri speciale pt  masaj erotic ,nu ung ,nu miros ,nu pateaza)🔝️Dețin locație de ultra-lux ,în Andrei Mureșanu, str Brâncuși, Cluj Napoca. 0762181417(9-19),programeaza te cu minim 30 min înainte!Te aștept cu drag !!💋

CAM ASTA OFERĂ  DOAMNA,  

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 25 minute, bmc8888 a spus:

Eu sunt Chantal Odette ,sunt o milf super erotica ,de 47 ani(tunata:silicoane,acid,etc) 💋🔞🔥!Ofer masaj erotic, care cuprinde: masaj de relaxare ,body masaj ,cu finalizare prin tehnicile masajului ...💦Prețul este de 250 ron ședința,(durata aprox.40'),respectiv 300 ron pt cel permisiv (atingeri ,sărutări corporale ,finalizare corporala ,jucării).(no sex)🚫Servicii de lux!!(prosop unic pt fiecare,hartie pat unica,uleiuri speciale pt  masaj erotic ,nu ung ,nu miros ,nu pateaza)🔝️Dețin locație de ultra-lux ,în Andrei Mureșanu, str Brâncuși, Cluj Napoca. 0762181417(9-19),programeaza te cu minim 30 min înainte!Te aștept cu drag !!💋

CAM ASTA OFERĂ  DOAMNA,  

@bmc8888

De când ai aceasta informație? ... eu zic ca este perimata! ... ai vizitat-o recent? ... dacă da, așteptăm recenzia!

P.S.: alocuțiunea "no sex" ... e poveste ...

Link spre comentariu
Acum 49 minute, Mocureloaded a spus:

@bmc8888

De când ai aceasta informație? ... eu zic ca este perimata! ... ai vizitat-o recent? ... dacă da, așteptăm recenzia!

P.S.: alocuțiunea "no sex" ... e poveste ...

Nu am vizionat-o ,ma gândesc sa ii fac o vizita în viitorul apropiat când ajung prin Cluj , i am dat  mesaj zile acestea sa ii cer mai multe detalii despre anunț și am primit ceea ce am postat mai sus .LA întrarea dacă se poate și altceva în afară decât ce scrie în anunț răspunsul a fost:-Nu ,dacă se putea as fi specificat .

Când ajun în Cluj o sa încerc sa o sun și vorbesc mai direct cu ea ,din ce se vede în poze și cum este descrisa pe aici pare um milf veritabil, acum mai rămâne de văzut și cum este și comportamentul și serviciile. Cei care ait fost pe la ea ar fi binevenite mai multe recenzii.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 3 ore, bmc8888 a spus:

...

i am dat  mesaj zile acestea sa ii cer mai multe detalii despre anunț și am primit ceea ce am postat mai sus .

...

Mesaj pe whatsapp, sau mesaj SMS? ... just checking ...

Link spre comentariu
Acum 7 ore, bmc8888 a spus:

Eu sunt Chantal Odette ,sunt o milf super erotica ,de 47 ani(tunata:silicoane,acid,etc) 💋🔞🔥!Ofer masaj erotic, care cuprinde: masaj de relaxare ,body masaj ,cu finalizare prin tehnicile masajului ...💦Prețul este de 250 ron ședința,(durata aprox.40'),respectiv 300 ron pt cel permisiv (atingeri ,sărutări corporale ,finalizare corporala ,jucării).(no sex)🚫Servicii de lux!!(prosop unic pt fiecare,hartie pat unica,uleiuri speciale pt  masaj erotic ,nu ung ,nu miros ,nu pateaza)🔝️Dețin locație de ultra-lux ,în Andrei Mureșanu, str Brâncuși, Cluj Napoca. 0762181417(9-19),programeaza te cu minim 30 min înainte!Te aștept cu drag !!💋

CAM ASTA OFERĂ  DOAMNA

Daca ai plati 4 euro pe only pentru prima luna, ai vedea postari cu invitatii la sex....

Deci cred ca la telefon (audio, sms, WA,) nu vei primi serviciile oferite. Doar" face to face).

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 19 minute, pepino02 a spus:

Daca ai plati 4 euro pe only pentru prima luna, ai vedea postari cu invitatii la sex....

Deci cred ca la telefon (audio, sms, WA,) nu vei primi serviciile oferite. Doar" face to face).

Face to face e mai nou ... anterior declara și telefonic ca face sex, ce-i drept fără prea multe detalii.

Deci, faza aia cu "no sex" e o "gluma".

Am vizitat-o de muuuulte ori ... și la fiecare întâlnire (exceptând prima) a fost și sex ... și sex asa cum trebuie. Am renunțat a o mai vizita când la ultima întâlnire (acu' vreo doua - trei luni ?) mi-a solicitat, ajuns în apartament, 600 pentru o "aventura completa" (a se vedea recenziile mele anterioare).

Deci tipa face sex, asta-i clar ... ca acuma face sex la sume care nu au justificare, asta-i altceva ... dar clar face sex ... și chiar face bine!

P.S.: eu am plătit maximum 400 ... cu sex inclus. Diferența mare pana la 600.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 49 minute, kkmitz a spus:

sincer nu stiu ce sa zic m-am abonat la onlyul ei dar nu mi se pare wow da e buna merita incercata dar imi da o e senzatie de uzura accentuata

Nu comentez preturile ... în valoarea lor absoluta ... dar o opinie despre raportul calitate / preț, ma vad obligat sa fac.

Da, când avea 400 ședința de masaj+ON (uneori și CIM) merita vizitata ... și am și vizitat-o de multe ori.

Dar la 600 lei ședința cu aceleași servicii ... eu zic ca e "out of question!".

Părere din public! 🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
La 25.02.2024 la 10:39, cameleon21 a spus:

Am vazuto în Dubai acolo merg bani voatri

Nu ai vazut tu Dubaiul nici la televizor.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...