Sari la conținut

Milf 0762181417


Postări Recomandate

La 06.05.2022 la 0:37, nandia a spus:

Nu îți e rușine să mă iei pe mine la rost la gramatica, uită-te cum ai scris ,, masochiști"?

Omul a scris absolut corect. Daca nu erai o ignoranta, te uitai de unde provine cuvantul. Sau te apuci tu sa rescrii nume pt. ca trebuie lumea sa se adapteze prostiei tale, nu tu sa te fi informat respectiv acuma multi ani, la timpul cand a fost potrivit, sa-ti insusesti o anumita cultura generala?
Ce sa facem, de unde nu este n-ai ce sa ceri. Macar de nu te-ar obliga prostia sa tot scrii pe aici si sa asistam cu totii la tragedia ta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, Cacatul_pute a spus:

Omul a scris absolut corect. Daca nu erai o ignoranta, te uitai de unde provine cuvantul. Sau te apuci tu sa rescrii nume pt. ca trebuie lumea sa se adapteze prostiei tale, nu tu sa te fi informat respectiv acuma multi ani, la timpul cand a fost potrivit, sa-ti insusesti o anumita cultura generala?
Ce sa facem, de unde nu este n-ai ce sa ceri. Macar de nu te-ar obliga prostia sa tot scrii pe aici si sa asistam cu totii la tragedia ta.

Tragedia mea e că trebuie să vă suport pe voi... Uită-te împuțitule și cerșetorule de atenție care e forma actuală corecta, nu care era pe vremea ta, expiratule care ai ajuns!Și acuma cersesti solidaritate și empatie pe forum! Dar nu suntem noi de vina pt faptul că voi beți tot weekend-ul și pe urmă resuscitați replici de acu' câteva luni. Cred că dacă nu ar fi forumul nu v-ar băga nimeni în seama! Nici mamele voastre nu vor sa mai știe de voi 🤣 dar la cat sunteți de bătrâni cred că nici alea nu mai trăiesc🤣😂😅 Căcatule, ,,mazochist" se folosea pe vremea lu' ma-ta!!! Voi bețivii doar cârcotiți, beți că sparții și pe urmă împroșcați cu venin pe forum. Ia mai lasati-ne și nu ne mai deranjați pt că ne-ați intoxicat! Mergeți la mare pt că a venit vara dar ușor cu berea pt că iar ajungeti de cerșiți atenție pe forum, iar noua ne e scârbă de voi și tot așa forever and ever ( in rusa nu știu cum se zice- cred că de aia se învăța la școală pe vremea ta). 

Link spre comentariu
Acum 2 ore, nandia a spus:

Tragedia mea e că trebuie să vă suport pe voi... Uită-te împuțitule și cerșetorule de atenție care e forma actuală corecta, nu care era pe vremea ta, expiratule care ai ajuns!Și acuma cersesti solidaritate și empatie pe forum! Dar nu suntem noi de vina pt faptul că voi beți tot weekend-ul și pe urmă resuscitați replici de acu' câteva luni. Cred că dacă nu ar fi forumul nu v-ar băga nimeni în seama! Nici mamele voastre nu vor sa mai știe de voi 🤣 dar la cat sunteți de bătrâni cred că nici alea nu mai trăiesc🤣😂😅 Căcatule, ,,mazochist" se folosea pe vremea lu' ma-ta!!! Voi bețivii doar cârcotiți, beți că sparții și pe urmă împroșcați cu venin pe forum. Ia mai lasati-ne și nu ne mai deranjați pt că ne-ați intoxicat! Mergeți la mare pt că a venit vara dar ușor cu berea pt că iar ajungeti de cerșiți atenție pe forum, iar noua ne e scârbă de voi și tot așa forever and ever ( in rusa nu știu cum se zice- cred că de aia se învăța la școală pe vremea ta). 

👍

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 4 ore, nandia a spus:

Tragedia mea e că trebuie să vă suport pe voi... Uită-te împuțitule și cerșetorule de atenție care e forma actuală corecta, nu care era pe vremea ta, expiratule care ai ajuns!Și acuma cersesti solidaritate și empatie pe forum! Dar nu suntem noi de vina pt faptul că voi beți tot weekend-ul și pe urmă resuscitați replici de acu' câteva luni. Cred că dacă nu ar fi forumul nu v-ar băga nimeni în seama! Nici mamele voastre nu vor sa mai știe de voi 🤣 dar la cat sunteți de bătrâni cred că nici alea nu mai trăiesc🤣😂😅 Căcatule, ,,mazochist" se folosea pe vremea lu' ma-ta!!! Voi bețivii doar cârcotiți, beți că sparții și pe urmă împroșcați cu venin pe forum. Ia mai lasati-ne și nu ne mai deranjați pt că ne-ați intoxicat! Mergeți la mare pt că a venit vara dar ușor cu berea pt că iar ajungeti de cerșiți atenție pe forum, iar noua ne e scârbă de voi și tot așa forever and ever ( in rusa nu știu cum se zice- cred că de aia se învăța la școală pe vremea ta). 

Consider ca am scris corect. Masochist. Cu s. Mai studiază problema, cucoană. Noi suntem bătrâni zici, eu am 35 ani, cred ca tu esti mai batrana ca mine, tanti. Esti oare masochista? Sau sadica? 

https://gresit.ro/masochist-sau-mazochist.html

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 7 minute, george31gr a spus:

Consider ca am scris corect. Masochist. Cu s. Mai studiază problema, cucoană. Noi suntem bătrâni zici, eu am 35 ani, cred ca tu esti mai batrana ca mine, tanti. Esti oare masochista? Sau sadica? 

https://gresit.ro/masochist-sau-mazochist.html

Sunteți cerșetori de atenție, va plângeți tot timpul cu salariile voastre cinstite, nu faceți față la cererile noastre financiare și nu va mai vrea nimeni pt că dacă v-ar fi vrut cineva nu ați fi ajuns aici sa va milogiți atâta și să puneți atâtea întrebări...puneți osul un pic la sala și învățați să plătiți, aici nu e Gara de Nord nici nu resuscităm niste fraieri plângăcioși nebăgați in seama și nerespectuoși!!! Învățati macar sa combinați femeile daca de platit nu știți să le plătiți cum trebuie! Acuma mergi și plângi un pic la mămică pt că ai luat bătaie în fața blocului weeeeeee 😭😭😭😱😱😱😫😫😫😓 de la o tanti rea sau caută și tu susținere și solidaritate de la eșuați ca tine aici pe forum...eu am un pic de  treabă pt că sunteți mulți a dracu' și nu va vrea nimeni! Toată lumea se satură de voi, nici pe bani nu prea va mai suporta nici dracu', de ați ajuns să țineți teorie literară pe site de combinat...pe bani!🤢

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 25 minute, nandia a spus:

de combinat...pe bani!🤢

@nandia, de acord cu tine, asta e un site de "combinat ... pe bani".

Dar sa revenim la "cireașa de pe tort", ca suntem pe topicul doamnei Chantal (numele de scena al milfetei).

Deci, @nandia, sa dezlegam căruța de la gard. Eu cu tanti asta Chantal am avut parte de un masaj de relaxare (acceptabil), un masaj erotic body to body, cu incursiuni digitale adânci în "peștera placerilor", după care a urmat un oral neprotejat, de excepție, cu deep, cu lins coaie, etc. ... și finalul de mare fast un CIM de super clasa.

Totul la 400 lei, dtd vreo 58 minute, cu doua dușuri incluse.

Deci, @nandia te bagi la asa ceva?

Dacă răspunsul e da, atunci verificam pe teren și ... poți a continua cu comentariile pe aici.

Dacă răspunsul e nu ... te rog sa ne (te) faci de cacat în alte zone.

Spor!

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 34 minute, Mocureloaded a spus:

Later edit (nu pot edita postarea anterioara): @nandia, ce am spus mai sus s-a petrecut (pe moment) pe parcursul a trei întâlniri.

Deci, @nandia te bagi la asa ceva?

Apoi vezi tu Mocule, doamna a făcut o excepție pt tine și tu scrii pe forum să o bombardeze și restul...exact la fel faceți și la salon când aveți noroc sa ardeți una...poate e beata, poate atunci are chef dar nu tot timpul...parcă îi și aud la telefon: ,,Buna ziua, am citit pe forum că se poate și altceva" 🤦🏻‍♀️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 4 minute, nandia a spus:

Apoi vezi tu Mocule, doamna a făcut o excepție pt tine și tu scrii pe forum să o bombardeze și restul...exact la fel faceți și la salon când aveți noroc sa ardeți una...poate e beata, poate atunci are chef dar nu tot timpul...parcă îi și aud la telefon: ,,Buna ziua, am citit pe forum că se poate și altceva" 🤦🏻‍♀️

@nandia, greșești profund (sa nu zic ... prefund). Doamna, Chantal, din câte știu eu, are acele servicii în "Lista de Meniu". Poate ar fi ceva +/-, dar neesențial, zic/cred eu.

P.S.: dar @nandia nu ai răspuns provocării.

Te "bagi" la serviciile enumerate mai sus?

E simplu raspunsul: DA / NU.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Chiar acum, Mocureloaded a spus:

@nandia, greșești profund (sa nu zic ... prefund). Doamna, Chantal, din câte știu eu, are acele servicii în "Lista de Meniu". Poate ar fi ceva +/-, dar neesențial, zic/cred eu.

P.S.: dar @nandia nu ai răspuns provocării.

Te "bagi" la serviciile enumerate mai sus?

E simplu raspunsul: DA / NU.

Mă mai bag din când în când dar daca la masaj poți cu oricine la alte lucruri tre' făcută selecție ca lumea: oamenii vin transpirați, beți sau semi- beți, e pădurea spânzuraților pe corpul lor, e plin de turiști, anxioși, emoționați cu căcatul întărit intre buci (ăla nu se duce așa ușor la duș, rămâne acolo blocat între floci și scame de pe chiloți și nu pot să tragă de el pt că îi doare in cur sau pe lângă)...csf, ncsf...mai bine fac laba...dar aștept propuneri interesante de la oameni pt că animale am lăbit destule...cius!😘

  • Haha 1
Link spre comentariu

O curiozitate, nadia e titulara topicului si persoana din anunt sau e doar o masagista din TM care comenteaza in CJ ca sa se gaseasca in treaba?

Daca e titulara poate ne poate raspunde de ce nu raspunde in timpul saptamanii la telefon sau la mesaje.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 7 minute, nandia a spus:

Mă mai bag din când în când dar daca la masaj poți cu oricine la alte lucruri

...

...csf, ncsf...mai bine fac laba...dar aștept propuneri interesante de la oameni ...cius!😘

Noah, @nandia asta-i declarația de mare clasa.

Deci te bagi la mai mult decât labareala.

Ok.

Rog colegii de pe Timișoara sa verifice declarația "în direct" a domnitei. Deci, din spusele ei, se baga la mai mult decât labareala. Cei drept, eu pe Cluj  am profitat la vremea respectiva de asa ceva ... dar era neoficial.

@nandia , spor!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 3 minute, josephseed a spus:

O curiozitate, nadia e titulara topicului si persoana din anunt sau e doar o masagista din TM care comenteaza in CJ ca sa se gaseasca in treaba?

Daca e titulara poate ne poate raspunde de ce nu raspunde in timpul saptamanii la telefon sau la mesaje.

Nu ea, @nandia, este cea dezbătută în acest topic.

P.S.: dar ei ii place sa provoace ... și pana "în coada" își da de lucru.

 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Chiar acum, Mocureloaded a spus:

Noah, @nandia asta-i declarația de mare clasa.

Deci te bagi la mai mult decât labareala.

Ok.

Rog colegii de pe Timișoara sa verifice declarația "în direct" a domnitei. Deci, din spusele ei, se baga la mai mult decât labareala. Cei drept, eu pe Cluj  am profitat la vremea respectiva de asa ceva ... dar era neoficial.

@nandia , spor!

Ăștia din Timișoara care au bani nu stau pe forum, pe forum stau doar saracii sau aia care caută promoții, un preț cât mai mic sau servicii cat mai complexe dar pe un preț minimalizat pe cât posibil direct proporțional cu salariile lor de cacat...eu vreau sa o aduc pe Ekaterina la Timișoara să le bag tuturor mințile în cap pt că e nevoie de una de calibru ei pe aici.. la voi cum o lalaiti ardelenește...o țâpaț' acas'!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 5 minute, nandia a spus:

Ăștia din Timișoara care au bani nu stau pe forum, pe forum stau doar saracii sau aia care caută promoții, un preț cât mai mic sau servicii cat mai complexe dar pe un preț minimalizat pe cât posibil direct proporțional cu salariile lor de cacat...eu vreau sa o aduc pe Ekaterina la Timișoara să le bag tuturor mințile în cap pt că e nevoie de una de calibru ei pe aici.. la voi cum o lalaiti ardelenește...o țâpaț' acas'!

@nandia, am înțeles.

P.S.: sa-mi spui când treci prin Cluj, nu de alta dar poate ... bem o cafea/apa. Poate da .... poate nu 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj

LATER EDIT: cu scuzele de rigoare  nu pot edita postarea anterioara.

În fine, ideea clara ce răzbate din dialogurile anterioare este ca @nandia cert se"baga", oficial, la mai mult (mult, mult mai mult oare?) decat simpla labareala.

P.S.: oricum de asta am avut parte anterior, dar acuma pare a fi recunoscuta și oficial.

Bravo ei!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
La 05.05.2022 la 21:42, george31gr a spus:

Tu nu meriti nici 150. Dar din păcate sunt prea mulți fraieri si mazochiști. Îți recomand sa consulți manualul de gramatica, sa vezi cum se conjugă verbul a lucra. Macar atata. 

Cum spui că ai scris corect când pe pagina 2 din topicul asta care nu are decât câteva pagini scrie clar cum ai scris cu ,,z" și îi mai faci și fraieri pe clienți...uite in 05.05.2022, ora 21:42... macar atâta.. verifica și recunoaște că ai greșit și ești cinstit da' prost!

Link spre comentariu
Vizitator altmembru
Reputație: 0

Daca masajul de relaxare si cel erotic sant de calitate, locatia decenta si maseuza curata si peste medie ca frumusete si comportament, eu zic ca se justifica pretul de 200 de lei. Cei care ati fost la doamna, daca puteti detalia calitatea masajului, tehnici pe care le foloseste, orice detaliu pe care il credeti relevant.

Link spre comentariu
La 19.07.2022 la 18:16, Bil123 a spus:

A fost cineva si poate lasa o recenzie? Mulțumesc!

Daca citesti de la inceput vei gasi suficiente informatii de la Vizitator altu2 si Mocureloaded din care sa-ti faci o impresie. 

Si daca ai fost, ne poti confirma cele scrise de cei doi colegi. 

Te asteptam! 

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
1 oră în urmă, crustymcfuck a spus:

As merge eu,dar asta e a 3-a zi in care o sun și nu răspunde🤷

Cu foarte rare excepții lucrează în weekend, și nici intr-un caz dumineca.

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...