Sari la conținut

DELIA PRIMA DATA IN BISTRIȚA 0725021843


Postări Recomandate

  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita

Buna dragi mei ,sunt Delia am 30 de ani și as dori sa vin de joi in orașul vostru, mati putea ajuta și pe mine cu o zona mai buna (adică sa nu fie rea famată unde se și poate parca). Eu de 3 ani frecventez Ploieștiul și as dori sa va cunosc și pe voi... va pup și aștept un ras 😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 1 oră, Delia-91 a spus:

Buna dragi mei ,sunt Delia am 30 de ani și as dori sa vin de joi in orașul vostru, mati putea ajuta și pe mine cu o zona mai buna (adică sa nu fie rea famată unde se și poate parca). Eu de 3 ani frecventez Ploieștiul și as dori sa va cunosc și pe voi... va pup și aștept un ras 😘😘😘

Fato ne bucuram că vrei să vii la Bistrița, dar pune și tu niște poze cu tine și ceva detalii despre serviciile tale 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
Acum 37 minute, ALE50 a spus:

Fato ne bucuram că vrei să vii la Bistrița, dar pune și tu niște poze cu tine și ceva detalii despre serviciile tale 

Intra pe cont Delia-91 și vezi toate pozele recenzi tot ori cum mai târziu o ss las un link cu tot 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tokyo
  • Oras:Tokyo
Acum 2 ore, Delia-91 a spus:

Buna dragi mei ,sunt Delia am 30 de ani și as dori sa vin de joi in orașul vostru, mati putea ajuta și pe mine cu o zona mai buna (adică sa nu fie rea famată unde se și poate parca). Eu de 3 ani frecventez Ploieștiul și as dori sa va cunosc și pe voi... va pup și aștept un ras 😘😘😘

Iti dau un ras. 🤣

Te asteptam cu drag. Nu fi zgarcita la poze/ servicii ...

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita
Acum 24 minute, Delia-91 a spus:

Mulțumesc frumos pentru ajutor îmi poți spune și in ce zona este ?😘😘😘

Este intr-o zona frumoasa cu blocuri noi. Dupa Bulevardul Independentei. Strada Malinului se numeste. Este o zona selecta fara cocalarisme.

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
Acum 3 minute, actorgrabit a spus:

Este intr-o zona frumoasa cu blocuri noi. Dupa Bulevardul Independentei. Strada Malinului se numeste. Este o zona selecta fara cocalarisme.

Mulțumesc 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 12 ore, Delia-91 a spus:

Buna dragi mei ,sunt Delia am 30 de ani și as dori sa vin de joi in orașul vostru, mati putea ajuta și pe mine cu o zona mai buna (adică sa nu fie rea famată unde se și poate parca). Eu de 3 ani frecventez Ploieștiul și as dori sa va cunosc și pe voi... va pup și aștept un ras 😘😘😘

0756772077 a are cele mai mișto locații din orașul asta! Locații bune pentru făcut cumpărături, spălat masina, mers la croitor, ieșit la o bere cu băieții… înțelegi tu ce vreau sa spun! Apartamentele sunt prin buricul târgului nu in târgul din viisoara

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita
8 hours ago, Delia-91 said:

Va mulțumesc ne vedem mâine după ora 13:00. O sa las mâine servici preț poze va pup și va aștept 😘😘😘

Deja și  sa vad anunțul cum începe mâine... "Buna futaciosilor" 😂😂

Te așteptăm 🤗

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
Acum 14 ore, bobobn a spus:

Deja și  sa vad anunțul cum începe mâine... "Buna futaciosilor" 😂😂

Te așteptăm 🤗

 

 

😂😂😂😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita

Prețuri 🔛

150 finalizarea

( la finalizare este : oral fără prezervativ, 69 , sex doar protejat, se accepta diferite poziti sărutări corporale)

300 ora 

( la ora sex doar protejat 2 finalizări , 69, oral neprotejat, diferite poziti sărutări corporale, masaj de relaxare) 

Program: 13:00-21-00

Va pup și va aștept locația Tihutei😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ce pot zice din recenziile pe care le-ai avut ,in majoritatea orașelor in care ai fost ,la fel 150 fin,dar la oră 250 ,noi suntem mai cu bani oare de ai pus 300 ora ? Sau mai proști îmbrăcați ? Asta nu te pot înțelege ..da fiecare face ce vrea cu banii lui ,poate să meargă la tine sau poate nu ,cum crede ..

Da posibil să îți meriți banii ,dar nu sunt de acord de a face diferența , între noi și ceilalți .

O zi cat mai frumoasă ☺️

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...