Sari la conținut

DELIA PRIMA DATA IN BISTRIȚA 0725021843


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buba Dragi confutaciosi Fetele (bruneta și blonda) sunt excepționale , tinere și efervescente , ce ne trebuie . Programare prin wtp , parcat la lidel sa nu fie stres , 3 min pe jos pana la apartament (parter) 

Prima întâlnire cu Delia (bruneta) , foarte drăguța și politicoasa (educație de la Craiova - fete ascultătoarea 😁😇) am purces natural dar și invitat la un dus , după care am trecut la oficialități : ON bun spre foarte bun , apoi Doghy și nu mai știu dar intens , după care am lasat un cadou mare in Căciulița :)) 

toate buna pana aflu ca mai are o colega (tânăra blonda) ( am uitat cum o cheamă cer scuze ) și de la început .. dus .. tot ce trebuie ON bun spre foarte bun și poziții (doghy, etc) , terminat in Căciulița , îmbrăcat și plecat foarte mulțumit ☝️🤌😁

cadou 150 roni pt fiecare 

Eu va recomand fetele fără nici o reținere .. 

notele le dam împreuna la sfârșitul zilei 

va pup și va salut 😇 bafta băieți (fiți drăguți de restul se ocupa ele 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
Acum 59 minute, mezu75016 a spus:

Buba Dragi confutaciosi Fetele (bruneta și blonda) sunt excepționale , tinere și efervescente , ce ne trebuie . Programare prin wtp , parcat la lidel sa nu fie stres , 3 min pe jos pana la apartament (parter) 

Prima întâlnire cu Delia (bruneta) , foarte drăguța și politicoasa (educație de la Craiova - fete ascultătoarea 😁😇) am purces natural dar și invitat la un dus , după care am trecut la oficialități : ON bun spre foarte bun , apoi Doghy și nu mai știu dar intens , după care am lasat un cadou mare in Căciulița :)) 

toate buna pana aflu ca mai are o colega (tânăra blonda) ( am uitat cum o cheamă cer scuze ) și de la început .. dus .. tot ce trebuie ON bun spre foarte bun și poziții (doghy, etc) , terminat in Căciulița , îmbrăcat și plecat foarte mulțumit ☝️🤌😁

cadou 150 roni pt fiecare 

Eu va recomand fetele fără nici o reținere .. 

notele le dam împreuna la sfârșitul zilei 

va pup și va salut 😇 bafta băieți (fiți drăguți de restul se ocupa ele 

Mulțumim 😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
1 oră în urmă, jonny28 a spus:

Chiar așteptăm cu nerăbdare .. 😂

Veniți și convingetiva singuri, nu o sa va para rău 😉😘😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tokyo
  • Oras:Tokyo

Sunat , raspuns nu .... scris mesaj, raspuns tot nu .... sunat a 2-a oara dupa o vreme , raspuns din nou nu. 

Apoi fata draga mie mi-o trecut cheful. Poate data viitoate cand mai vi la noi sa mai incerc  ...

Spor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
Acum 4 ore, ioda69 a spus:

Sunat , raspuns nu .... scris mesaj, raspuns tot nu .... sunat a 2-a oara dupa o vreme , raspuns din nou nu. 

Apoi fata draga mie mi-o trecut cheful. Poate data viitoate cand mai vi la noi sa mai incerc  ...

Spor.

Îmi pare rău dar când sunt ocupata chiar nu pot ras... te aștept cu drag când doresti

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
Acum 2 ore, CR7aurel a spus:

Am incercat și eu să ajung la stimabilă,fara succes. Ai putea sa ne spui daca mai ești în Bistrița?

Da sunt , doar ca nu pot ras când sunt ocupata . Cel mai bn lăsați un msg vreau sa vin și atunci știu sa sun eu inapoi ... la câte msg primesc și multe aiurea chiar nu am tm sa stau sa ma uit la toate.va pup

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...