Sari la conținut

DELIA PRIMA DATA IN BISTRIȚA 0725021843


Postări Recomandate

  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita

Buna dragilor , mai sunt in orașul vostru pana pe data de 4.05 

Va pup și va aștept cu mare drag sa ne cunoaștem 

Locatie de lux 😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
La 30.04.2022 la 12:31, actorgrabit a spus:

Daaaa. Am fost ieri la ea. Aseara.....merita.

Va rog numai puneți alte linkuri pe topicul meu nu vreau sa mi-o luați in nume de rău dar eu m-ai mereu muncesc singura daca îmi pun pe alt oraș linkul de aici o sa fiu întrebata mereu de colega... va pup o zi buna va doresc . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
Acum 13 minute, CR7aurel a spus:

Ai putea să ne spui și un interval de timp un care lucrezi?O zi frumoasă!

13:00- 22:30 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Delia-91 a spus:

Va rog numai puneți alte linkuri pe topicul meu nu vreau sa mi-o luați in nume de rău dar eu m-ai mereu muncesc singura daca îmi pun pe alt oraș linkul de aici o sa fiu întrebata mereu de colega... va pup o zi buna va doresc . 

D-soara este colega ta? Sau ești singura?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
Acum 29 minute, CR7aurel a spus:

Mulțumesc.Credeam că ești mai matinala,dar o sa incerc sa te cunosc!

😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Proaspat iesit de la Delia, pot sa spun ca este una din fetele pe care o dorim la noi in oras. Programat pe whatsapp m-a invitat dupa ce a facut un dus si am fost asteptat in costumul Evei. Olalaaa!!! Micuta si draguta cu un fund bombat si atitudine super ok sanj micuti si frumosi cu sfarcurile erectile lungi, preferatele mele, o prezenta faina. Am facut dus si am fost servit cu o bautura si o bombonica, dar eu eram cu gandul la alta bombonica, dar pana la final le-am gustat pe ambele.

A inceput cu un oral  mai teasing, te intreaba cum vrei si ce iti place. Are artificiile ei si se joaca cu limba, a fost placut, nu ofera atentie la sateliti decat cu unghiutele. Nota 9 Vedeam in oglinda de la dulap fundelul si mijareta ei in timpul actiunii.

La normal am pus-o un pic la lucru deasupra sa vad funduletul superb si am trecut apoi eu la treaba. Este stramta si are o pasarica superba. Nota 10

Am stat si la taclale apoi i-am oferit un masaj unde am primit si indicatii cu ce ii place, super tare asta ++ ,am primit si unda verde pentru pasarica ei de nota 11, deabia asteptam sa imi bag botul la savarina frumoasa micuta, fara mirosuri suspecte, un pic sensibila eu fiind proaspat barbierit si cam tepos a trebuit sa fiu atent sa nu o irit. Super faina experienta la un moment dar s-a terminat. Sper sa fi fost autentic.

Nu am mai reusit al doilea numar, oricat si-a dat silinta asa ca am cerut sa ne oprim, si ,,sa o arauncam la rate'' :)  deja se terminase si timpul pentru repriza numarul doi.

Te pup si sper sa mai revi la noi.

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
Acum 16 minute, falcon86 a spus:

Proaspat iesit de la Delia, pot sa spun ca este una din fetele pe care o dorim la noi in oras. Programat pe whatsapp m-a invitat dupa ce a facut un dus si am fost asteptat in costumul Evei. Olalaaa!!! Micuta si draguta cu un fund bombat si atitudine super ok sanj micuti si frumosi cu sfarcurile erectile lungi, preferatele mele, o prezenta faina. Am facut dus si am fost servit cu o bautura si o bombonica, dar eu eram cu gandul la alta bombonica, dar pana la final le-am gustat pe ambele.

A inceput cu un oral  mai teasing, te intreaba cum vrei si ce iti place. Are artificiile ei si se joaca cu limba, a fost placut, nu ofera atentie la sateliti decat cu unghiutele. Nota 9 Vedeam in oglinda de la dulap fundelul si mijareta ei in timpul actiunii.

La normal am pus-o un pic la lucru deasupra sa vad funduletul superb si am trecut apoi eu la treaba. Este stramta si are o pasarica superba. Nota 10

Am stat si la taclale apoi i-am oferit un masaj unde am primit si indicatii cu ce ii place, super tare asta ++ ,am primit si unda verde pentru pasarica ei de nota 11, deabia asteptam sa imi bag botul la savarina frumoasa micuta, fara mirosuri suspecte, un pic sensibila eu fiind proaspat barbierit si cam tepos a trebuit sa fiu atent sa nu o irit. Super faina experienta la un moment dar s-a terminat. Sper sa fi fost autentic.

Nu am mai reusit al doilea numar, oricat si-a dat silinta asa ca am cerut sa ne oprim, si ,,sa o arauncam la rate'' :)  deja se terminase si timpul pentru repriza numarul doi.

Te pup si sper sa mai revi la noi.

 

Îți mulțumesc ( nu ai uitat sa specifici și de ratusca😂) o sa revin cu drag 😘 o zi faina

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
La 29.04.2022 la 22:00, tallahassee a spus:

Rog un admin să-mi șteargă postarea aceasta si sa o publice pe contul iei. Mulțumesc 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
Acum 1 oră, claudiu1980 a spus:

Vizitat gagica,o experienta ok!

Azi la noi e nr.1!!!

Îți mulțumesc frumos și ma bucur ca va sunt pe plac ...😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
Acum 21 ore, claudiu1980 a spus:

Disponibila pentru programări 😘va aștept cu drag programările se pot face prin sms sau watap😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita

Buna dragii mei pe ziua de azi am încheiat activitatea... disponibila mâine după ora 14:30

Va aștept 😘😘😘

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 oră în urmă, Delia-91 a spus:

Buna dragii mei pe ziua de azi am încheiat activitatea... disponibila mâine după ora 14:30

Va aștept 😘😘😘

Poți să pleci ești nașpa! 

  • Trist 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita

Din cauza anumitor cereri , se prelungește vizita mea in orașul vostru pana pe 10.05. 

Ale50 dacă tu asta consideri e fix problema ta, nu toți au aceleași gusturi ... cu toate k nu înțeleg care îți e motivul dar in fine. 

O zi buna va doresc și va aștept cu drag 😘

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 13 minute, Delia-91 a spus:

Din cauza anumitor cereri , se prelungește vizita mea in orașul vostru pana pe 10.05. 

Ale50 dacă tu asta consideri e fix problema ta, nu toți au aceleași gusturi ... cu toate k nu înțeleg care îți e motivul dar in fine. 

O zi buna va doresc și va aștept cu drag 😘

Delia scuze, nu cred că la tine am fost,mii de scuze! 😘

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
Acum 9 minute, ALE50 a spus:

Delia scuze, nu cred că la tine am fost,mii de scuze! 😘

Dar poți veni 😘😘😘 nu-i nimic doar ca nu înțelegeam cu ce sunt așa nașpa 😂te pup 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita
3 hours ago, Delia-91 said:

Din cauza anumitor cereri , se prelungește vizita mea in orașul vostru pana pe 10.05. 

Ale50 dacă tu asta consideri e fix problema ta, nu toți au aceleași gusturi ... cu toate k nu înțeleg care îți e motivul dar in fine. 

O zi buna va doresc și va aștept cu drag 😘

Super, doar cu gândul la unghiutele tale ma gândesc... Cum ma mângâiau prin zonele sensibile 😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
Acum 13 minute, bobobn a spus:

Super, doar cu gândul la unghiutele tale ma gândesc... Cum ma mângâiau prin zonele sensibile 😂😂

😋😘😘😉😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita
  • Telefon: 0725206865
  • Oras:Bistrita

Buna dragii mei, mâine revin in orașul vostru pentru o săptămâna ...😘

Locatie Calea Moldovei vis a vi de OMV.

Program: 10:30- 22:30

va pup si sper sa ne revedem😘😘😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 10 ore, Delia-91 a spus:

Buna dragii mei, mâine revin in orașul vostru pentru o săptămâna ...😘

Locatie Calea Moldovei vis a vi de OMV.

Program: 10:30- 22:30

va pup si sper sa ne revedem😘😘😘

Buna draga, luni am drum prin Bistrita asa ca daca mai esti poate te voi vizita

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...