Sari la conținut

Nouă in orașul tau. 0791616279


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Salutare fraților , in cautare de experiențe noi , și negăsind nimic pe acest numar de telefon am zis sa încerc ceva nou . Programat la domnișoara , pe whatsapp , confirmat și prezentat la locatie . 
Locatie 7 , o garsoniera ideală pentru o singura fata , locatie centrală 

Fata in sine 7 , tinerica , timida , nu foarte vorbăreață ( nici eu nu sunt cea mai vorbăreață persoana pana nu ajung sa cunosc o persona ) 

Trecem la acțiune , nu am nimic cu ea dar mi s-a părut foarte grabita deși am optat pentru o ora , a luat-o puțin in gura , după i-am zis sa trecem in 69 , poate ii convine așa , după 2-3 min ma oprește spunând ca nu mai poate așa , trecem in misionar , dau câteva minute și ma intreaba dacă termin și ii zic ca nu pot sa termin imediat , schimbam poziția , pe la spate , sa stau mai depărtat ca o doare ( și nu ma consider foarte dotat ) , ne mutam iar in misionar , mai pulsez ceva și îmi zice sa îmi mai facă oral ca nu mai poate , oralul la ea a fost sa mi-o frece și sa o mai ia din când in când puțin in gura . Op - 3 , NP 7 deși nu a fost cum mi-am dorit ca timp era destul de strâmtă fata . Gfe 3. Anal nu face , cim , cof nu face . Din punctul meu de vedere momentul nu recomand , e mai mult pusa pe fastfuck . Dacă și-ar schimba atitudinea și ar mai adauga niște servicii poate ar fi de revizitat dar in rest nu . Cere 150 pe finalizare 200 ora

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Chiar acum, Garffield a spus:

Salutare fraților , in cautare de experiențe noi , și negăsind nimic pe acest numar de telefon am zis sa încerc ceva nou . Programat la domnișoara , pe whatsapp , confirmat și prezentat la locatie . 
Locatie 7 , o garsoniera ideală pentru o singura fata , locatie centrală 

Fata in sine 7 , tinerica , timida , nu foarte vorbăreață ( nici eu nu sunt cea mai vorbăreață persoana pana nu ajung sa cunosc o persona ) 

Trecem la acțiune , nu am nimic cu ea dar mi s-a părut foarte grabita deși am optat pentru o ora , a luat-o puțin in gura , după i-am zis sa trecem in 69 , poate ii convine așa , după 2-3 min ma oprește spunând ca nu mai poate așa , trecem in misionar , dau câteva minute și ma intreaba dacă termin și ii zic ca nu pot sa termin imediat , schimbam poziția , pe la spate , sa stau mai depărtat ca o doare ( și nu ma consider foarte dotat ) , ne mutam iar in misionar , mai pulsez ceva și îmi zice sa îmi mai facă oral ca nu mai poate , oralul la ea a fost sa mi-o frece și sa o mai ia din când in când puțin in gura . Op - 3 , NP 7 deși nu a fost cum mi-am dorit ca timp era destul de strâmtă fata . Gfe 3. Anal nu face , cim , cof nu face . Din punctul meu de  vedere momentan *nu recomand , e mai mult pusa pe fastfuck . Dacă și-ar schimba atitudinea și ar mai adauga niște servicii poate ar fi de revizitat dar in rest nu . Cere 150 pe finalizare 200 ora

 

Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0
Acum 22 minute, Garffield a spus:

Salutare fraților , in cautare de experiențe noi , și negăsind nimic pe acest numar de telefon am zis sa încerc ceva nou . Programat la domnișoara , pe whatsapp , confirmat și prezentat la locatie . 
Locatie 7 , o garsoniera ideală pentru o singura fata , locatie centrală 

Fata in sine 7 , tinerica , timida , nu foarte vorbăreață ( nici eu nu sunt cea mai vorbăreață persoana pana nu ajung sa cunosc o persona ) 

Trecem la acțiune , nu am nimic cu ea dar mi s-a părut foarte grabita deși am optat pentru o ora , a luat-o puțin in gura , după i-am zis sa trecem in 69 , poate ii convine așa , după 2-3 min ma oprește spunând ca nu mai poate așa , trecem in misionar , dau câteva minute și ma intreaba dacă termin și ii zic ca nu pot sa termin imediat , schimbam poziția , pe la spate , sa stau mai depărtat ca o doare ( și nu ma consider foarte dotat ) , ne mutam iar in misionar , mai pulsez ceva și îmi zice sa îmi mai facă oral ca nu mai poate , oralul la ea a fost sa mi-o frece și sa o mai ia din când in când puțin in gura . Op - 3 , NP 7 deși nu a fost cum mi-am dorit ca timp era destul de strâmtă fata . Gfe 3. Anal nu face , cim , cof nu face . Din punctul meu de vedere momentul nu recomand , e mai mult pusa pe fastfuck . Dacă și-ar schimba atitudinea și ar mai adauga niște servicii poate ar fi de revizitat dar in rest nu . Cere 150 pe finalizare 200 ora

salutare si tie fratioare...dar... spune si locatia in mare, gen donner, 7 etaje, caraiman...ca au astea cate 7 nr de tel...tu ai spus un nr, dar altul poate suna la alt numar si...si sa nu se oboseasca fata si mai rau..

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Chiar acum, atameus a spus:

salutare si tie fratioare...dar... spune si locatia in mare, gen donner, 7 etaje, caraiman...ca au astea cate 7 nr de tel...tu ai spus un nr, dar altul poate suna la alt numar si...si sa nu se oboseasca fata si mai rau..

Locatia pe 24 Ianuarie 

Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0
Acum 2 minute, Garffield a spus:

Locatia pe 24 Ianuarie 

waww...mi e teama cand aud 24 ianuarie...n o sa uit c am scapat ca prin urechile acului nefutut si fara toti banii luati de o urangutana de 2 metri...parca G sc b la parter..noroc ca mi a trecut atunci prin cap sa i spun ca m asteapta colegii de aici afara...ca altfel...mi o luam sigur...

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 2 minute, atameus a spus:

waww...mi e teama cand aud 24 ianuarie...n o sa uit c am scapat ca prin urechile acului nefutut si fara toti banii luati de o urangutana de 2 metri...parca G sc b la parter..noroc ca mi a trecut atunci prin cap sa i spun ca m asteapta colegii de aici afara...ca altfel...mi o luam sigur...

Fiecare cu norocul lui. Eu acolo le am cunoscut pe Karla și Izabela. 

Link spre comentariu
Vizitator atameus
Reputație: 0
Acum 9 minute, spopescu a spus:

Fiecare cu norocul lui. Eu acolo le am cunoscut pe Karla și Izabela. 

nu le stiu , n am fost nici la karla nici la izabela..stiu insa ca pe ntunericul de unde am fost eu, toate cred c ar arata bine..fraierul de mine intrase pe ntuneric pana la locul actiunii...si cand i am zis s aprinda lumina si a aprins o...nu mai stiam ce i cu mine, pe unde sa fug...😂apropo...ai fost la aia de care iti zisesem? ca n am sughitat deloc de o luna ncoace...inseamna ca ori n ai fost, ori nu m ai injurat, ceea ce nseamna ca ti a fost pe plac..😂

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 3 ore, atameus a spus:

nu le stiu , n am fost nici la karla nici la izabela..stiu insa ca pe ntunericul de unde am fost eu, toate cred c ar arata bine..fraierul de mine intrase pe ntuneric pana la locul actiunii...si cand i am zis s aprinda lumina si a aprins o...nu mai stiam ce i cu mine, pe unde sa fug...😂apropo...ai fost la aia de care iti zisesem? ca n am sughitat deloc de o luna ncoace...inseamna ca ori n ai fost, ori nu m ai injurat, ceea ce nseamna ca ti a fost pe plac..😂

Nu n am fost. Cinstit am și uitat de ea. Dacă îmi amintești ma duc. Izabela de atunci este acum Sabrina bronzata. E frumoasa și merita o vizita. Pe mine m a supărat cu o chestie și nu ma mai duc. Du însă poți să o faci căci merita. Karla însă este o pierdere. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...