Sari la conținut

Slavedevoted


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 28.04.2022 la 21:53, DevotedSlave a spus:

Hei Slavedevoted,,caut relatie de lunga durata D/s 24/7 sclav personal,

       Imi pui tot salariul pe masa ?  Numai mie imi cumperi flori si cadouri ? Nu iesi din cuvantul meu ? Numai cu mine iesi la plimbare si mergi in vacante ? Numai pentru mine traiesti, muncesti si respiri ?  Ca sa inteleg in ce consta devotamentul... Eu sunt interesata si de sclavi, si de sclave...

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Uk
  • Oras:Uk
On 4/30/2022 at 1:23 PM, siana said:

       Imi pui tot salariul pe masa ?  Numai mie imi cumperi flori si cadouri ? Nu iesi din cuvantul meu ? Numai cu mine iesi la plimbare si mergi in vacante ? Numai pentru mine traiesti, muncesti si respiri ?  Ca sa inteleg in ce consta devotamentul... Eu sunt interesata si de sclavi, si de sclave...

Haide in priv pe WhatsApp sa ne cunoastem 

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 13 ore, DevotedSlave a spus:

Haide in priv pe WhatsApp sa ne cunoastem 

   Nu am timp de pierdut pe whatup si in plus vreau discretie. Ma suni si ne intalnim.

   Este praf tineretul... numai obositi de laba, pe whatup. Sunt momai, nu sunt vii, nu stiu sa traiasca, fut doar dosul...palmei.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 15 ore, DevotedSlave a spus:

Haide in priv pe WhatsApp sa ne cunoastem 

Stai tranquilo cu matracuca asta de vârsta a treia, o babă urâtă cu crengi și cu figuri de divă. Bleah. 

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 02.05.2022 la 13:32, pofticioss a spus:

Stai tranquilo cu matracuca asta de vârsta a treia, o babă urâtă cu crengi și cu figuri de divă. Bleah. 

      De unde astii cum sunt, daca tu nu ai bani nici de tramvai ? Pestelino, esti in pragul disperarii de foame, incat iti mananci si mucii ? Nu iti mai produc cioritele nimic ? Cu ucrainence ai incercat sau fug cand te vad prea tucuiriu ?

Link spre comentariu
  • Oras:Uk
  • Oras:Uk
6 hours ago, siana said:

      De unde astii cum sunt, daca tu nu ai bani nici de tramvai ? Pestelino, esti in pragul disperarii de foame, incat iti mananci si mucii ? Nu iti mai produc cioritele nimic ? Cu ucrainence ai incercat sau fug cand te vad prea tucuiriu ?

De ce asa 

Link spre comentariu

  • Oras:Uk
  • Oras:Uk
On 5/2/2022 at 9:53 AM, siana said:

   Nu am timp de pierdut pe whatup si in plus vreau discretie. Ma suni si ne intalnim.

   Este praf tineretul... numai obositi de laba, pe whatup. Sunt momai, nu sunt vii, nu stiu sa traiasca, fut doar dosul...palmei.

Nu stiu de restul ,eu vb strict de mine si ma stiu pe mine cat de ok sunt  ,si de obicei ,prefer de pe ori ce site dupa ce las un anunt si ajung sa cunosc pe cineva ma mut pe WhatsApp, pt ca este mai priv ,decat ori ce alt site ( si sincer atitudinea ta nu este tocmai una buna pt ca inseamna ca si pe mine ma consideri ,bagi in aceasi oala ,fara sa ma cunosti inca ,defapt ma desconsideri ca si ceilalti lebari de pe WhatsApp) imi pare rau ca ai ajuns sa ma judeci asa de repede necunoscanduma .Este alegerea ta daca vrei sa vb in priv pe WhatsApp sau nu ,daca vrei imi ceri numarul si til dau 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...