Sari la conținut

Sophie oral super 0739310769


Postări Recomandate

  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta

A aparut acum cateva zile un anunt pe publi 24.Am discutat tarife ,locatie si urma a doua zi sa o vizitez.Dimineata anuntul disparuse iar nr indisponibil...O fi luat-o mosul pe post de craciunita...

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 14 minute, claudiu1969 a spus:

A aparut acum cateva zile un anunt pe publi 24.Am discutat tarife ,locatie si urma a doua zi sa o vizitez.Dimineata anuntul disparuse iar nr indisponibil...O fi luat-o mosul pe post de craciunita...

😂😂😂

Link spre comentariu
47 minutes ago, sensimillahd said:

Lasi si tu un nr de telefon te rog? Ca eu am pica pe asta din vara, n-am ajuns atunci dar tre sa ajung acuma:))) am vazut ca numai are anunt pe publi. Vreau si eu sa vad ce-i poate gura/pizda 

Cauti nr fetei? Este in titlu !

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut baieti.

Doar ce am iesit de la domnisoara. Prima oara cand o contactez. Am luat nr.ul din anunt, sunat, respins, sunat din nou, respins iar :) si mi.a dat mesaj. Am intrebat ce si cum, i.am spus ca ajung in 15 min. Ajuns, mesaj ptr interfon, intrat.

Domnisoara e ok. Draguta, micuta, sani mici, comunicativa. Apartamentul ok.

Am optat ptr un oral cu fin. Se descurca bine, fara maini, deep.

Achitat halat (150) si plecat.

Spor la futut.

P.s scuze... nu prea le am cu recenziile :))

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723123321
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0723123321
  • Oras:Constanta
Acum 19 ore, Acadika a spus:

De ce nu se deschid?Nu.pot sa la vad

Daca ai "norocul" (fata este foarte selectivă in ceea ce privește clienți noi) sa ajungi la ea, o să ai o surpriză, acum este bruneta și are breton!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 12 minute, futact a spus:

Daca ai "norocul" (fata este foarte selectivă in ceea ce privește clienți noi) sa ajungi la ea, o să ai o surpriză, acum este bruneta și are breton!!!

Am văzut pozele...interesanta dar nu știu ce-i poate mintea 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0723123321
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0723123321
  • Oras:Constanta
Acum 6 minute, Acadika a spus:

Am văzut pozele...interesanta dar nu știu ce-i poate mintea 🤣🤣🤣

După mine este ok spre super ok, am câteva vizite la ea, problema se pune altfel, trebuie să nu fi mârlan și să o iei încetișor, gen sa încerci să te împrietenești cu ea pt că în prima fază îți lasă impresia că este plină de fițe și chestii de genul( gfe este și nu prea gfe, când îți enumera serviciile le spune prea direct și o poți înțelege greșit, etc) dar daca ști cum să vorbești, toate astea se schimba și dacă o prinzi și cu puțin chef pfff ... Plus că eu am fost foarte atras de aspectul ei de școlăriță 😁

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, futact a spus:

După mine este ok spre super ok, am câteva vizite la ea, problema se pune altfel, trebuie să nu fi mârlan și să o iei încetișor, gen sa încerci să te împrietenești cu ea pt că în prima fază îți lasă impresia că este plină de fițe și chestii de genul( gfe este și nu prea gfe, când îți enumera serviciile le spune prea direct și o poți înțelege greșit, etc) dar daca ști cum să vorbești, toate astea se schimba și dacă o prinzi și cu puțin chef pfff ... Plus că eu am fost foarte atras de aspectul ei de școlăriță 😁

De acord cu tine... pare genul de fata putin inocenta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...