Sari la conținut

Sophie oral super 0739310769


Postări Recomandate

Vizitator Probably2022
Reputație: 0
Acum 51 minute, big fut a spus:

Ce orar de funcționare are?tel deschis dar nu răspunde 

Cred ca are probleme mintale si spun asta ca acum cateva luni bune ma pus sa vin la locația ei de la dobrogea si cand ajung acolo, ma blocat peste tot si pot arata ce am vb cu ea pana la momentul blocării sa vedeti ca nu am amenintat cu nimic si nici hartuita și nici jignita.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, Probably2022 a spus:

Cred ca are probleme mintale si spun asta ca acum cateva luni bune ma pus sa vin la locația ei de la dobrogea si cand ajung acolo, ma blocat peste tot si pot arata ce am vb cu ea pana la momentul blocării sa vedeti ca nu am amenintat cu nimic si nici hartuita și nici jignita.

Pe tine te cunosc, te am primit și m ai forțat sa fac anal, a doua oara când mi am dat seama ca tu ești, te am blocat. Sunt singura și nu am pe nimeni care sa ma ajute, normal ca ma simt in pericol in preajma unor persoane ca tine. 
 

orar de funcționare 12-22, dacă nu răspund sunt ocupată cu programări. 

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator Probably2022
Reputație: 0
Acum 3 minute, Sophieee98 a spus:

Pe tine te cunosc, te am primit și m ai forțat sa fac anal, a doua oara când mi am dat seama ca tu ești, te am blocat. Sunt singura și nu am pe nimeni care sa ma ajute, normal ca ma simt in pericol in preajma unor persoane ca tine. 
 

orar de funcționare 12-22, dacă nu răspund sunt ocupată cu programări. 

Ma confunzi ...nici macar nu am ajuns sa imi deschizi usa!

Link spre comentariu
Vizitator Probably2022
Reputație: 0
Acum 3 minute, Probably2022 a spus:

Ma confunzi ...nici macar nu am ajuns sa imi deschizi usa!

Eu am cont de pe 29 mai pe forum si ziua despre care vorbesc eu este in aprilie pe 23 plus ca inca am discutia pe whatsapp cu tine! Asa ca las-o moarta copilo.

Link spre comentariu

Buna seara,

Citind cele de mai sus, imi pare rau ca am laudat-o si totodata am recomandat-o cu atata caldura, in apararea mea, nimic nu prevedea ca va deveni o asa dezamagire...voi fi mai atent pe viitor si nu voi mai lauda sau recomanda cu asa usurinta si lejeritate...

Cu respect si parere de rau,

Vaporeanul

P.S. pacat de talentul ei oral si trupul fresh de teenager...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 13 ore, vaporeanul a spus:

Buna seara,

Citind cele de mai sus, imi pare rau ca am laudat-o si totodata am recomandat-o cu atata caldura, in apararea mea, nimic nu prevedea ca va deveni o asa dezamagire...voi fi mai atent pe viitor si nu voi mai lauda sau recomanda cu asa usurinta si lejeritate...

Cu respect si parere de rau,

Vaporeanul

P.S. pacat de talentul ei oral si trupul fresh de teenager...

Daca iti ceri scuze pentru simplul fapt ca nu raspunde la telefon, stai chill, si eu am incercat sa ajung la ea ca mi-au placut pozele dar nu mi-a raspuns niciodata la telefon. Asta e, better luck next time

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA

Faza e că lucrează câteva ore pe zi, probabil de aceea este așa greu de prins. Oralul de calitate, umed, finalizare facială. O fată simplă și cuminte, dar care îți îndeplinește toate dorințele. O recomand amatorilor de fete "cuminți".

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 20 minute, benzema09 a spus:

Faza e că lucrează câteva ore pe zi, probabil de aceea este așa greu de prins. Oralul de calitate, umed, finalizare facială. O fată simplă și cuminte, dar care îți îndeplinește toate dorințele. O recomand amatorilor de fete "cuminți".

Lucreaza de dim pana la 19-20 cel mai repede raspunde pe wapp. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723123321
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0723123321
  • Oras:Constanta

Nu știu și nu înțeleg cum ați reușit voi sa o contactați, eu am incercat toate modalitățile de a ajunge la ea, wapp, apel telefonic, SMS, mai rămâne să trimit un porumbel voiajor și asta ar cam fi tot, nu răspunde și pace, am incercat pe wapp sa fac o programare pt ziua următoare, am incercat sa fac peste două zile, nimic, ioc, seen și atât.😑 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator Probably2022
Reputație: 0
Acum 51 minute, futact a spus:

Nu știu și nu înțeleg cum ați reușit voi sa o contactați, eu am incercat toate modalitățile de a ajunge la ea, wapp, apel telefonic, SMS, mai rămâne să trimit un porumbel voiajor și asta ar cam fi tot, nu răspunde și pace, am incercat pe wapp sa fac o programare pt ziua următoare, am incercat sa fac peste două zile, nimic, ioc, seen și atât.😑 

Eu am spus si o spun încă o dată,cred ca are probleme mintale(este nebuna)sau paranoică,crede că lumea vrea sa o rănească,hartuiasca,etc.

Link spre comentariu
46 minutes ago, Probably2022 said:

Eu am spus si o spun încă o dată,cred ca are probleme mintale(este nebuna)sau paranoică,crede că lumea vrea sa o rănească,hartuiasca,etc.

Este posibil sa fi avut si experiente neplacute. Cine stie care sunt motivele ei.

 

20 hours ago, vaporeanul said:

Buna seara,

Citind cele de mai sus, imi pare rau ca am laudat-o si totodata am recomandat-o cu atata caldura, in apararea mea, nimic nu prevedea ca va deveni o asa dezamagire...voi fi mai atent pe viitor si nu voi mai lauda sau recomanda cu asa usurinta si lejeritate...

Cu respect si parere de rau,

Vaporeanul

P.S. pacat de talentul ei oral si trupul fresh de teenager...

Nu e vina ta. Stai linistit

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 14 ore, futact a spus:

Nu știu și nu înțeleg cum ați reușit voi sa o contactați, eu am incercat toate modalitățile de a ajunge la ea, wapp, apel telefonic, SMS, mai rămâne să trimit un porumbel voiajor și asta ar cam fi tot, nu răspunde și pace, am incercat pe wapp sa fac o programare pt ziua următoare, am incercat sa fac peste două zile, nimic, ioc, seen și atât.😑 

Cred ca varianta cu porumbelul o sa se dovedeasca cea mai de success....

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Probably2022
Reputație: 0
Acum 47 minute, j0hnnybravo a spus:

Cred ca varianta cu porumbelul o sa se dovedeasca cea mai de success....

Porumbelul despre care vorbesti este foarte scump,iti permiți? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna băieți, din cauza unor probleme 🔴, am avut nevoie de o pauza pentru sănătatea mea. 
De sâmbătă voi intra la program, și va aștept cu mesaje și programări. 
Cine insista cu mesaje, și știe ca va fii refuzat este pentru următoarele motive: 

beat, drogat, accesorii, bile, violenta sau limbaj vulgar. 
Voi Răspunde tuturor, dar din cauza programărilor din ora in ora, voi Răspunde mai greu, dar cu siguranța voi Răspunde celor interesați cu adevărat de mine. Va pup și va aștept❣️🤭🥰

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 11 ore, Sophieee98 a spus:

Buna băieți, din cauza unor probleme 🔴, am avut nevoie de o pauza pentru sănătatea mea. 
De sâmbătă voi intra la program, și va aștept cu mesaje și programări. 
Cine insista cu mesaje, și știe ca va fii refuzat este pentru următoarele motive: 

beat, drogat, accesorii, bile, violenta sau limbaj vulgar. 
Voi Răspunde tuturor, dar din cauza programărilor din ora in ora, voi Răspunde mai greu, dar cu siguranța voi Răspunde celor interesați cu adevărat de mine. Va pup și va aștept❣️🤭🥰

Te pup 😘

Link spre comentariu
13 hours ago, Sophieee98 said:

Buna băieți, din cauza unor probleme 🔴, am avut nevoie de o pauza pentru sănătatea mea. 
De sâmbătă voi intra la program, și va aștept cu mesaje și programări. 
Cine insista cu mesaje, și știe ca va fii refuzat este pentru următoarele motive: 

beat, drogat, accesorii, bile, violenta sau limbaj vulgar. 
Voi Răspunde tuturor, dar din cauza programărilor din ora in ora, voi Răspunde mai greu, dar cu siguranța voi Răspunde celor interesați cu adevărat de mine. Va pup și va aștept❣️🤭🥰

 

2 hours ago, daniel2496 said:

Te pup 😘

Refuzat. 😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

0  7  3  9  3  1  0  7  6  9 - SINGURUL NUMĂR, răspund cel mai repede pe whatsapp!

Sex normal - DOAR PROTEJAT!

Sex oral - NEPROTEJAT (protejat doar dacă igiena nu corespunde) - Inclusă finalizare orală (nu înghit)

PRETURI :

Finalizare faciala - extra 50 de lei

1 finalizare 150 de lei sex normal și oral!

2 finalizări - 1 ora - 250 lei!

Atentie, oralul este de calitate superioară!!! 

ATENTIE : Persoanele pe care le am refuzat și le voi refuza este pentru protecția mea, am fost hărțuită și jignita de către ei, și îmi vor face reclama negativă, dar cine ma știe cu adevărat și este atent cu mine, va avea de câștigat amanta perfecta!

va pup și va aștept!

POZE AICI 

https://ibb.co/kDpgrFG
https://ibb.co/RSGLQ9M
https://ibb.co/jrc1xTZ
https://ibb.co/0CSKwjz
https://ibb.co/k6dqj1S
https://ibb.co/cvDLx5d

Pentru mai multe detalii despre locație, servicii, prețuri și etc, ma puteți suna sau sa lăsați un mesaj pewhatsapp, vreau discreție totala!

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu

Salutare, 

Se pare ca am deranjat-o foarte tare cu comentariul de mai sus, ca am ajuns si eu pe lista neagra...pacat...insa viata merge inainte... ii doresc mult succes in viitor ...se pare ca nu face alegeri tocmai inspirate...oh well...

Cu respect, 

Vaporeanul

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator Probably2022
Reputație: 0
Acum 3 minute, vaporeanul a spus:

Salutare, 

Se pare ca am deranjat-o foarte tare cu comentariul de mai sus, ca am ajuns si eu pe lista neagra...pacat...insa viata merge inainte... ii doresc mult succes in viitor ...se pare ca nu face alegeri tocmai inspirate...oh well...

Cu respect, 

Vaporeanul

Suna de la un prieten sau schimba numărul.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...