Sari la conținut

Sophie oral super 0739310769


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 1 oră, Sophieee98 a spus:

Disponibilă. Aștept mesaje

De ce va refuz? Pentru ca insistați cu “anal” și “sex neprotejat” și jigniri pe whapp și multe altele. 

nu mai face atit pe victima , ai primit mesaje civilizate fara propuneri indecente si nici macar nu ai avut bunul simt sa raspunzi , mai mult decit atit , mie mi-ai blocat numarul fara explicatii , acum cind s-a terminat sezonul astepti mesaje , iti dorim succes , iarna nu-i ca vara ...

puteai fi acum la top daca erai fata serioasa si iti respectai clientii , dar se vede ca ceva scirtiie , nu esti capabila sa -ti faci cum trebuie managementul , dai tepe  si arunci vina pe oricine ti se pare suspect ,fara motiv .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Stai liniștit, cu sau fără tine treaba merge foarte bine in continuare, și să-ți dau răspuns de ce te am blocat, a fost pentru faptul ca “AI LĂSAT BANII PE NOPTIERA”, și când m-am dus la dus, te ai îmbrăcat, ai luat banii, am ieșit din baie te incaltai, te am condus spre ieșire și când m-am întors banii nu erau. Oamenii ca tine nu au ce cauta între picioarele mele😘 te pup, încearcă ți norocul cu alta care e mai proasta. Succes la futut.

  • Haha 2
  • Confuz 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
3 hours ago, Sophieee98 said:

Disponibilă. Aștept mesaje

De ce va refuz? Pentru ca insistați cu “anal” și “sex neprotejat” și jigniri pe whapp și multe altele. 

Buna draga mea,

Vad ca arunci cu venin in stanga si-n dreapta, poti sa arunci si spre mine si sa imi aduci aminte dece atitudinea asta ? Avand in vedere dovada de decenta de care am dat dovada, in legatura cu acea mica "ne-ntelegere"?

Poate aici reusesc sa primesc un raspuns...🤷‍♂️

Cu respect, 

Vaporeanul

Link spre comentariu
Acum 55 minute, Sophieee98 a spus:

Stai liniștit, cu sau fără tine treaba merge foarte bine in continuare, și să-ți dau răspuns de ce te am blocat, a fost pentru faptul ca “AI LĂSAT BANII PE NOPTIERA”, și când m-am dus la dus, te ai îmbrăcat, ai luat banii, am ieșit din baie te incaltai, te am condus spre ieșire și când m-am întors banii nu erau. Oamenii ca tine nu au ce cauta între picioarele mele😘 te pup, încearcă ți norocul cu alta care e mai proasta. Succes la futut.

Te-ai futut gratis ?

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 1 oră, Sophieee98 a spus:

Stai liniștit, cu sau fără tine treaba merge foarte bine in continuare, și să-ți dau răspuns de ce te am blocat, a fost pentru faptul ca “AI LĂSAT BANII PE NOPTIERA”, și când m-am dus la dus, te ai îmbrăcat, ai luat banii, am ieșit din baie te incaltai, te am condus spre ieșire și când m-am întors banii nu erau. Oamenii ca tine nu au ce cauta între picioarele mele😘 te pup, încearcă ți norocul cu alta care e mai proasta. Succes la futut.

:251x:251x  .....nu cred asa ceva. :refoz.   

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
1 oră în urmă, Sophieee98 a spus:

Stai liniștit, cu sau fără tine treaba merge foarte bine in continuare, și să-ți dau răspuns de ce te am blocat, a fost pentru faptul ca “AI LĂSAT BANII PE NOPTIERA”, și când m-am dus la dus, te ai îmbrăcat, ai luat banii, am ieșit din baie te incaltai, te am condus spre ieșire și când m-am întors banii nu erau. Oamenii ca tine nu au ce cauta între picioarele mele😘 te pup, încearcă ți norocul cu alta care e mai proasta. Succes la futut.

esti sigura ca nu ma confunzi? imi poti spune in care locatie s-ar fi intimplat asta ? iti mai aduci aminte detalii despre intilnirea noastra ? 

tot ce iti pot spune in apararea mea este ca nu mi s-a intimplat vreodata sa nu platesc pentru serviciile primite , mai mult decit atit ,am avertizat de nenumarate ori fetele incepatoare despre acest aspect , banii primiti de la client ,nu trebuie lasati la vedere , asa cum nici telefoanele, laptopurile , bijuteriile sau alte lucruri de valoare nu pot fi lasate nesupravegheate .

daca as fi facut acest gest , probabil ca nu te mai cautam vreodata , nu as fi facut publica  pe forum vizita mea la tine si bineinteles ca nu incercam sa te contactez asa cum am facut-o de zeci de ori .

daca neaparat vrei sa iti demonstrez ca ma confunzi , in momentul in care revin in tara ,sint dispus sa ne vedem ca sa lamurim lucrurile , nu sint interlop , nici hot , mai ales in conditiile in care am fost foarte incintat de serviciile tale , nu vad motivul pentru care as fi luat cu mine la plecare banii pe care ti-i  oferisem cu drag .

 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 20.06.2022 la 12:10, vitceibo a spus:

pozele sint reale . 

girl next door 

igiena impecabila 

comportament proclient 

gfe maxim , fk , pasionala , orgasm ,cim . fara anal .

schimba des locatiile si nu are program stabil. eu am vizitat-o in zona tulcei/b cartan la mansarda .

150 /35/40min .

se incadreaza in genul neprofesioniste , fete cuminti , civile .

un comportament adecvat si putin tact din partea voastra pot garanta o vizita reusita . sper sa am sansa de a reusi sa o prind din nou pentru a doua opinie ,  deocamdata ma rezum doar la relatarea sumara a experientei cu aceasta domnisoara si nu o recomand decit urmaritorilor mei fideli .

 

 

asta este recenzia mea , facuta la inceputul verii , de vizitat, te-am vizitat in ianuarie , la mansarda unui bloc situat intre tulcei si b cartan , intilnirea a fost foarte intima , dupa ce am terminat ai fost la dus , eu am ramas in sufragerie , am mai fumat vreo doua tigari ,mi-ai povestit ca nu mai poti lucra acolo si esti in cautarea unei noi locatii , ti-am lasat nr meu de tel si am plecat dupa vreo 10 minute , sint trecut de 50 de ani si probabil ca purtam barba pe atunci .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 42 minute, Sophieee98 a spus:

DISPONIBILĂ!

poze făcute azi. 
PRETURI :

Oral neprotejat 100 lei

Oral neprotejat și normal protejat 150 lei finalizarea 

O ORA ORAL NEPROTEJAT ȘI NORMAL PROTEJAT 250 lei!!

fara graba, exclud bile, accesorii, Drogați sau betivi!


 

https://ibb.co/vsc34Jh https://ibb.co/9WKLP84

Buna.Vezi ca linkul pus nu exista.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Ți am scris pe wapp in nenumărate zile , nici un răspuns , și nu ți am cerut anal , sex neprotejat etc ...doar disponibilitatea , și cu speranța că îmi vei răspunde pentru o programare 😁 , poate poza mea de la wapp nu este de încredere ...😁 , O seara frumoasa ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
Acum 1 minut, jerry84 a spus:

Ți am scris pe wapp in nenumărate zile , nici un răspuns , și nu ți am cerut anal , sex neprotejat etc ...doar disponibilitatea , și cu speranța că îmi vei răspunde pentru o programare 😁 , poate poza mea de la wapp nu este de încredere ...😁 , O seara frumoasa ! 

Asa imi face si mie de vreo 3 luni...deci e problema de neincredere... sau cum sa ii zic... ca citeste mesajele dar nu raspunde...nimic,nimic... pacat de ca pare dragutica si prospatura... dar daca te lasa sa vbesti singur virtual... la fata locului cine stie de ce te mai lovesti...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 3 minute, insuficientul a spus:

Asa imi face si mie de vreo 3 luni...deci e problema de neincredere... sau cum sa ii zic... ca citeste mesajele dar nu raspunde...nimic,nimic... pacat de ca pare dragutica si prospatura... dar daca te lasa sa vbesti singur virtual... la fata locului cine stie de ce te mai lovesti...

Intr o buna zi o să vorbească și ea singură virtual ...daca o tine tot așa ...🙊

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fefe
  • Oras:Constanta
  • Telefon: Fefe
  • Oras:Constanta

Nu stiu de ce nu va raspunde voua, eu specific de fiecare data intervalul de timp in care poate raspunde si o face (la mine poate raspunde oricand). Incerc de vreo 2 luni sa ne sincronizam dar nu am reusit inca.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 3 minute, fefe34 a spus:

Nu stiu de ce nu va raspunde voua, eu specific de fiecare data intervalul de timp in care poate raspunde si o face (la mine poate raspunde oricand). Incerc de vreo 2 luni sa ne sincronizam dar nu am reusit inca.

I am specificat și eu că , poate răspunde oricând ...tu poate ai o poza la wapp mai fotogenica și inspiri încredere ...dar da de gândit că încerci să o prinzi de 2 luni și nimic ...🙃 Succes la prins 😁

Link spre comentariu
  • Telefon: Fefe
  • Oras:Constanta
  • Telefon: Fefe
  • Oras:Constanta
Acum 51 minute, jerry84 a spus:

I am specificat și eu că , poate răspunde oricând ...tu poate ai o poza la wapp mai fotogenica și inspiri încredere ...dar da de gândit că încerci să o prinzi de 2 luni și nimic ...🙃 Succes la prins 😁

Poza la profil am cu cainele, cand a putut ea nu am putut eu din pacate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...