Sari la conținut

0771553422 0771.553.422 pustoaica 18ani habarnista, lemn cu atitudine aroganta


Postări Recomandate

Am vazut anunturile cu  bruneta ochi albaștri 170cm înălțime sâni mari am 18 ani și sunt noua pe aceasta platforma

   Masaj de relaxare Sector 4 - Matrimoniale - Publi24.ro

   Masaj de relaxare Sector 1 - Matrimoniale - Publi24.ro

   Masaj de relaxare Sector 4 - Matrimoniale - Publi24.ro

 

Dorind ceva proaspat, 18 ani, zic hai sa incerc!

Abordat pe whatsapp, stabilim sa vina la hotel, in 30 minute, 200 ora si 50 Uberul 

A fost punctuala a ajuns la timp. Punctualitatea singurul atu al ei in aceasta poveste.

Asadar in fata hotelului cand am coborat sa o iau era ea 170cm bruneta ochi albastri... (aici am realizat ca pozele de pe site sunt furate, nu sunt ale ei) si mai era o fata, cel mai probabil prietena ei, asa am crezut initial, una mai mica de inaltime roscata cu dintii din fata superiori iesiti ca la iepure in afara.

Asta roscata mica imi zice: -Cu mine ai vorbit dar colega bruneta intra cu tine. 

Am luat-o asa ca pe doua fete tinere care cauta sa se futa pe bani si cadouri si nu mi-am facut filme in cap.

In fine, imi zic in minte hai sa incerc si o invit sa intre in hotel pe bruneta, timp in care roscata zice: "-Eu astept in masina" 

Bruneta mi-a luat-o inainte, pasea de parca planta porumb, nu m-a deranjat prea tare dar oricum asta arata ca fata este de la tara, nici nu stie sa mearga.

Intram in camera, ii spun ca eu tocmai ce facusem un dus cu 10 minute in urma ii dau gologanii si o rog sa se dezbrace.

Se dezbraca asa in scarba parca pana mea mi-ai dat banii acum vrei sa ma si dezbrac ?!

Ma lungesc pe pat... imi pun prezervativul... in tot acest timp aceeasi privire cu greata pe ea... la modul ia uite ce trebuie sa fac....

Ii zic -Hai! si ii fac semn inspre penis... si... Nu am vazut in viata mea asa ceva... cu un deget a inceput sa apese pe penis ca si cum ar fi apasat pe un buton... sus.. jos... Eu ii zic -Hai mai cu cu curaj! Ea apuca cu 2 degete si firav rau.... Ii zic! -Hai continua cu gura. Se uita catre mine speriata. Si maxim 40-50 secunde face un oral asa... de nu am simtit nimic.

Ca sa nu imii stric dispozitia... ii zic sa se aseze capra... ma ridic si o iau capra. Deci, va rog sa ma credeti ca un lemn daca as fi futut s-ar fi inmuiat putin... statea inconvoiata... teama... neplacere...greata... nu inteleg atitudinea ei.

Ii zic -Hai intoarce-te sa stai pe spate... La fel lemn... Se uita la mine si prin mine... Am privit-o i-am zambit ca sa ii transmit o stare de bine... a inceput sa priveasca tavanul. Ma simteam asa prost in timp ce i-o dadeam... In fine... Nu trec 2-3 minute ca ii suna telefonul si se intinde dupa el si raspunde.

Mooaammaaa atunci m-am enervat instant. Pe langa faptul ca nu ai habar deloc, esti lemn, esti aroganta... mai si raspunzi la telefon, ii iau telefonul din mana, il pun la loc pe noptiera... In timpul acesta aveam penisul in ea tot bagat. Ea se intinde dupa telefon din nou, o opresc, o scuip fix intre ochi si ii zic -Pe langa faptul ca nu ai habar deloc, esti lemn, esti aroganta... mai vrei sa si vorbesti la telefon ?!

A dat sa se ridice ca de ce am scuipat-o ca nu e vina ei daca face asta si nu ii place.

Ii zic -Pai daca esti curva trebuie sa iti placa cat de cat pula sau cel putin sa joci teatru daca nu atunci du-te fata si te angajeaza la Mega Image.

Face niste ochi cat cepele si imi zice ca de ce o fac pe ea curva... ce eu n-am iesit tot dintr-o femeie :)) )

Tot dialogul asta pe ton ridicat avut asa in contact.... cu pula in pizda :)

Ii zic... meseria de curva o faci... nu esti nici bucatareasa, nici directoare si nici gospodina...

Cateva fractiuni de secunda mi-au luat sa realizez ca n-are nici un rost sa continui asa pentru ca mai bine as fi intrat la dus sa ma masturbez decat asa si ii zic... -Hai, esti libera sa pleci! ...trecusera de abia 15 minute. 

Se imbraca, ma imbrac si eu ca sa cobor in fata hotelului la o tigara pentru ca in camera nu se fumeaza... sunt detectoare de fum...

Acelasi mers in porumb cu capul in pamant l-a avut. Si am vazut ca s-a suit intr-un bmw din asta mic 325, gen ursulet... unde era roscata pe scaunul din dreapta fata si un tigan la volan, Halal Uber! 

In concluzie 200 marafeti aruncati pe geam pentru 15 minute de nimic

                 150 bistari pierduti pentru camera de hotel

                  50 lei escrocherie ca vine cu Uberul si a venit cu pestele tigan ... parea un copil prost de 25-30 ani... In fine!

 

p.s. bruneta se urca in masina nervoasa ca a fost certata, scuipata si data afara din camera ... povesteste roscatei si soferului... ca o vedeam cat fumam cum dadea din maini asa aprig... toti 3 din masina se uitau la mine pe geam, eu fumand, insa nici unul n-a indraznit sa coboare. Ii dadeam pe toti cap in cap daca coborau la ce nervi aveam. Cel mai probabil tiganul cu roscata au gasit-o pe tarancuta  pe la tara si au adus-o la produs la Bucuresti dar nu are habar de capul ei.

 

 

 

  • Like 5
  • Mersi 2
  • Haha 4
  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 11 minute, schweppes123 a spus:

Am vazut anunturile cu  bruneta ochi albaștri 170cm înălțime sâni mari am 18 ani și sunt noua pe aceasta platforma

   Masaj de relaxare Sector 4 - Matrimoniale - Publi24.ro

   Masaj de relaxare Sector 1 - Matrimoniale - Publi24.ro

   Masaj de relaxare Sector 4 - Matrimoniale - Publi24.ro

 

Dorind ceva proaspat, 18 ani, zic hai sa incerc!

Abordat pe whatsapp, stabilim sa vina la hotel, in 30 minute, 200 ora si 50 Uberul 

A fost punctuala a ajuns la timp. Punctualitatea singurul atu al ei in aceasta poveste.

Asadar in fata hotelului cand am coborat sa o iau era ea 170cm bruneta ochi albastri... (aici am realizat ca pozele de pe site sunt furate, nu sunt ale ei) si mai era o fata, cel mai probabil prietena ei, asa am crezut initial, una mai mica de inaltime roscata cu dintii din fata superiori iesiti ca la iepure in afara.

Asta roscata mica imi zice: -Cu mine ai vorbit dar colega bruneta intra cu tine. 

Am luat-o asa ca pe doua fete tinere care cauta sa se futa pe bani si cadouri si nu mi-am facut filme in cap.

In fine, imi zic in minte hai sa incerc si o invit sa intre in hotel pe bruneta, timp in care roscata zice: "-Eu astept in masina" 

Bruneta mi-a luat-o inainte, pasea de parca planta porumb, nu m-a deranjat prea tare dar oricum asta arata ca fata este de la tara, nici nu stie sa mearga.

Intram in camera, ii spun ca eu tocmai ce facusem un dus cu 10 minute in urma ii dau gologanii si o rog sa se dezbrace.

Se dezbraca asa in scarba parca pana mea mi-ai dat banii acum vrei sa ma si dezbrac ?!

Ma lungesc pe pat... imi pun prezervativul... in tot acest timp aceeasi privire cu greata pe ea... la modul ia uite ce trebuie sa fac....

Ii zic -Hai! si ii fac semn inspre penis... si... Nu am vazut in viata mea asa ceva... cu un deget a inceput sa apese pe penis ca si cum ar fi apasat pe un buton... sus.. jos... Eu ii zic -Hai mai cu cu curaj! Ea apuca cu 2 degete si firav rau.... Ii zic! -Hai continua cu gura. Se uita catre mine speriata. Si maxim 40-50 secunde face un oral asa... de nu am simtit nimic.

Ca sa nu imii stric dispozitia... ii zic sa se aseze capra... ma ridic si o iau capra. Deci, va rog sa ma credeti ca un lemn daca as fi futut s-ar fi inmuiat putin... statea inconvoiata... teama... neplacere...greata... nu inteleg atitudinea ei.

Ii zic -Hai intoarce-te sa stai pe spate... La fel lemn... Se uita la mine si prin mine... Am privit-o i-am zambit ca sa ii transmit o stare de bine... a inceput sa priveasca tavanul. Ma simteam asa prost in timp ce i-o dadeam... In fine... Nu trec 2-3 minute ca ii suna telefonul si se intinde dupa el si raspunde.

Mooaammaaa atunci m-am enervat instant. Pe langa faptul ca nu ai habar deloc, esti lemn, esti aroganta... mai si raspunzi la telefon, ii iau telefonul din mana, il pun la loc pe noptiera... In timpul acesta aveam penisul in ea tot bagat. Ea se intinde dupa telefon din nou, o opresc, o scuip fix intre ochi si ii zic -Pe langa faptul ca nu ai habar deloc, esti lemn, esti aroganta... mai vrei sa si vorbesti la telefon ?!

A dat sa se ridice ca de ce am scuipat-o ca nu e vina ei daca face asta si nu ii place.

Ii zic -Pai daca esti curva trebuie sa iti placa cat de cat pula sau cel putin sa joci teatru daca nu atunci du-te fata si te angajeaza la Mega Image.

Face niste ochi cat cepele si imi zice ca de ce o fac pe ea curva... ce eu n-am iesit tot dintr-o femeie :)) )

Tot dialogul asta pe ton ridicat avut asa in contact.... cu pula in pizda :)

Ii zic... meseria de curva o faci... nu esti nici bucatareasa, nici directoare si nici gospodina...

Cateva fractiuni de secunda mi-au luat sa realizez ca n-are nici un rost sa continui asa pentru ca mai bine as fi intrat la dus sa ma masturbez decat asa si ii zic... -Hai, esti libera sa pleci! ...trecusera de abia 15 minute. 

Se imbraca, ma imbrac si eu ca sa cobor in fata hotelului la o tigara pentru ca in camera nu se fumeaza... sunt detectoare de fum...

Acelasi mers in porumb cu capul in pamant l-a avut. Si am vazut ca s-a suit intr-un bmw din asta mic 325, gen ursulet... unde era roscata pe scaunul din dreapta fata si un tigan la volan, Halal Uber! 

In concluzie 200 marafeti aruncati pe geam pentru 15 minute de nimic

                 150 bistari pierduti pentru camera de hotel

                  50 lei escrocherie ca vine cu Uberul si a venit cu pestele tigan ... parea un copil prost de 25-30 ani... In fine!

 

p.s. bruneta se urca in masina nervoasa ca a fost certata, scuipata si data afara din camera ... povesteste roscatei si soferului... ca o vedeam cat fumam cum dadea din maini asa aprig... toti 3 din masina se uitau la mine pe geam, eu fumand, insa nici unul n-a indraznit sa coboare. Ii dadeam pe toti cap in cap daca coborau la ce nervi aveam. Cel mai probabil tiganul cu roscata au gasit-o pe tarancuta  pe la tara si au adus-o la produs la Bucuresti dar nu are habar de capul ei.

 

 

 

Sorry

daca incall ul e praf outcall ul eu l as exclude pt moment

cu toate multumirile de rigoare ca ne ai spus

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Fara suparare, nu cred ca ai procedat corect. Ma refer la cum te-ai comportat cu ea: scuipat, ai făcut-o curva... Adica inteleg ideea, ca a fost o țeapă dar daca zici ca ea a spus ca face asta si nu ii place, trebuia sa ti se aprinda beculetul ca e ceva in neregulă si ca probabil fata e fortata sa faca asta, ceea ce mai degraba ar trebui chemata politia nu sa iti bati joc de ea. Se vede din descrierea ta ca nu se comporta asa pt ca vrea, cum sunt altele.

Eu zic ca asta e un caz clar de politie.

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 14 minute, schweppes123 a spus:

A dat sa se ridice ca de ce am scuipat-o ca nu e vina ei daca face asta si nu ii place.

Tot ce ai povestit dar in mod special asta 👆🏻 Mi-a provocat mila pt fata asta… cine stie cum sunt prostite sau forțate sa se prostitueze.  E naspa si pt tine ca ai irosit niste bani.  Deci mai selectiv pe viitor! 
 

Bafta! 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 2 minute, catalin2015 a spus:

Fara suparare, nu cred ca ai procedat corect. Ma refer la cum te-ai comportat cu ea: scuipat, ai făcut-o curva... Adica inteleg ideea, ca a fost o țeapă dar daca zici ca ea a spus ca face asta si nu ii place, trebuia sa ti se aprinda beculetul ca e ceva in neregulă si ca probabil fata e fortata sa faca asta, ceea ce mai degraba ar trebui chemata politia nu sa iti bati joc de ea. Se vede din descrierea ta ca nu se comporta asa pt ca vrea, cum sunt altele.

Eu zic ca asta e un caz clar de politie.

Tine cont ca a fost outcall, adica pe romaneste, actiunea nu s-a produs incall, adica nu m-am dus eu la ea intr-un apartament unde am gasit-o inchisa in camera si m-am comportat cu ea asa si ea saracuta nu avea cqale de iesire de acolo, era inchisa, fiind outcall a venit de buna voie libera pe strada.

Nah la plecare putea sa iasa pe usa din spate a hotelului si sa plece libera pe strada in ce directie si-ar fi dorit insa ea nu(!) direct la bmw-ul unde erau ceilalti doi tiganul si roscata. Asa ca o compatimesti degeaba.

Nu e vorba de asuprire sau ceva... exploatare... politie... Este vorba ca la 18 ani de abia le-au dat flocii la pizda si vor sa faca mii de sute mai mult escrocand. Sunt periculoase pustoaicele astea cu ce mentalitate au. Gandeste-te de asemenea ca am lasat-o sa plece cu banii, nu i-am luat inapoi.

Ma enerveaza sa fiu pacalit asa pe fata de o mucoasa. Ea se crede desteapta ca a stat 15 minute si a facut 250 lei insa eu mai simt pacalit.

Ca sa nu va pacaliti si voi am postat aceasta recenzie. Puteam sa nici nu postez aceasta recenzie.

Ai numarul de mai sus cheam-o la tine si suna tu la Politie daca tot esti asa marinimos si salvator.

Crede-ma nu e cazul.

  • Like 6
  • Trist 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Eu te înțeleg si ai dreptate.

Eu ma gândesc ca nu putea iesi pe usa din spate, nu avea unde sa mearga, tot o gaseau si probabil ii era frica sa fuga de ei. Asta presupun din ce ti-a zis. Acum ca o fi altceva, nu stiu. Totul e posibil. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side
Acum 9 minute, schweppes123 a spus:

Nu e vorba de asuprire sau ceva... exploatare... politie... Este vorba ca la 18 ani de abia le-au dat flocii la pizda si vor sa faca mii de sute mai mult escrocand. Sunt periculoase pustoaicele astea cu ce mentalitate au. Gandeste-te de asemenea ca am lasat-o sa plece cu banii, nu i-am luat inapoi.

Ma enerveaza sa fiu pacalit asa pe fata de o mucoasa. Ea se crede desteapta ca a stat 15 minute si a facut 250 lei insa eu mai simt pacalit.

Eu înțeleg perfect partea asta si iti dau dreptate, nimanui nu ii place sa fie pacalit.

Ce vroiam sa zic e ca nu pare sa fi incercat ea sa te păcălească ci părea ca e fortata deci nu era vina ei 100%. 

Tu zici ca a fost outcall, ca putea sa fuga... nu cred ca putea si nu cred ca avea curaj, nu e asa simplu pt ele. Daca asta e situatia. Exista si posibilitatea sa fi fost o strategie a lor si atunci alta e situatia.

Trebuia sa nu ii dai toti banii si sa il "certi" pe tigan ca aduce nepricepute :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 4 minute, schweppes123 a spus:

Vezi postarea de mai sus pentru @catalin2015 

 

Pot fi multe situații in care fata sa fie obligată fara sa fie legată cu lanțuri…

Cum am spus si in comentariu meu “cine stie cum sunt prostite sau forțate sa se prostitueze” Poate nu este cazul aici, nu avem de unde sa stim.

Chiar mi-a provocat mila pt ea recenzia ta chiar dacă e pusă pe șmechereală. Eu inteleg perfect ce ai spus din recenzie si-ti inteleg frustrarea bine de tot. Si eu ma oftic pe toate panaramele(cuvânt depotrivit pt acest forum) de nici 20 de ani care cred ca pot sa prosteasca clienții, si sunt multe așa.
Cum ziceam, bafta si sa fii mai selectiv pe viitor. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 7 minute, catalin2015 a spus:

Eu înțeleg perfect partea asta si iti dau dreptate, nimanui nu ii place sa fie pacalit.

Ce vroiam sa zic e ca nu pare sa fi incercat ea sa te păcălească ci părea ca e fortata deci nu era vina ei 100%. 

Tu zici ca a fost outcall, ca putea sa fuga... nu cred ca putea si nu cred ca avea curaj, nu e asa simplu pt ele. Daca asta e situatia. Exista si posibilitatea sa fi fost o strategie a lor si atunci alta e situatia.

Trebuia sa nu ii dai toti banii si sa il "certi" pe tigan ca aduce nepricepute :)

Apreciez parerea ta insa parerea mea de la fata locului a fost si este ca vrea bani fara sa isi faca treaba nemaipunand la socoteala ca nu stie sa isi faca treaba fiind prea frageda de varsta.

Exact cum vii la mine la frizer, este doar un exemplu, si eu iti tund doar un perciune si imi aluneca masina si pe mijlocul capului tau dar eu vreau 300 lei tunsoare de barber shop.

Iti repet, fara nici o gluma, suna la ea si o poti chema la tine sau la hotel si sa o consiliezi in loc sa o pui sa suga si puteti suna impreuna si la Politie... Eu unul am considerat ca a fost un act deliberat si nu a fost cazul.

 

 

Acum 3 minute, Subteranaa a spus:

Pot fi multe situații in care fata sa fie obligată fara sa fie legată cu lanțuri…

Cum am spus si in comentariu meu “cine stie cum sunt prostite sau forțate sa se prostitueze” Poate nu este cazul aici, nu avem de unde sa stim.

Chiar mi-a provocat mila pt ea recenzia ta chiar dacă e pusă pe șmechereală. Eu inteleg perfect ce ai spus din recenzie si-ti inteleg frustrarea bine de tot. Si eu ma oftic pe toate panaramele(cuvânt depotrivit pt acest forum) de nici 20 de ani care cred ca pot sa prosteasca clienții, si sunt multe așa.
Cum ziceam, bafta si sa fii mai selectiv pe viitor. 

Repet, fara nici o gluma, sunati la ea, numarul este afisat in titlu si chemati-o la voi sau la hotel ca sa o consiliati in loc sa o puneti sa suga si sa o futeti si puteti suna impreuna si la Politie... Astept recenzia voastra! Eu unul am considerat ca a fost un act deliberat si nu a fost cazul.

Este chestie de selectie dar este si de noroc.

Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

E adevarat ca marea majoritate asa sunt: nu sunt fortate asuprite sau altceva ci doar pacalite prostite, ca iubi, ca facem bani ușor, ii prostim pe fraieri si le luam banii, ne luam bmw.... si atunci da, ele asta inceraca sa te păcălească sa iti ia banii fara sa presteze mare lucru.

Dar mai exista din pacate si unele fortate, obligate, amenințate... si eu asa am presupus din ce am citit,ca ar fi din categoria asta. Nu sunt 100% sigur dar asa pare.

Daca am posibilitatea poate testez sa vad daca e asa sau nu.

Te inteleg, la nervi atunci nu te mai gândești la chestii din astea dar citind sunt multe semne de întrebare: roscata ramanea in mașina (ce mașina daca era uber), nu a facut duș, a zis ca nu face de placere...

Imi si imaginam cum te certai tu cu ea si erati in actiune :)

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side
Acum 16 minute, schweppes123 a spus:

Apreciez parerea ta insa parerea mea de la fata locului a fost si este ca vrea bani fara sa isi faca treaba nemaipunand la socoteala ca nu stie sa isi faca treaba fiind prea frageda de varsta.

Exact cum vii la mine la frizer, este doar un exemplu, si eu iti tund doar un perciune si imi aluneca masina si pe mijlocul capului tau dar eu vreau 300 lei tunsoare de barber shop.

Este chestie de selectie dar este si de noroc.

Bafta!

Ai dreptate.

Oricata selectie ai face tot mai patesti si din astea. Asa e cand mergi "pe ape necunoscute". Eu am patit chiar si dupa selecție :)

Sa avem noroc de cat mai putine întâmplări din astea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
1 oră în urmă, schweppes123 a spus:

Am vazut anunturile cu  bruneta ochi albaștri 170cm înălțime sâni mari am 18 ani și sunt noua pe aceasta platforma

   Masaj de relaxare Sector 4 - Matrimoniale - Publi24.ro

   Masaj de relaxare Sector 1 - Matrimoniale - Publi24.ro

   Masaj de relaxare Sector 4 - Matrimoniale - Publi24.ro

 

Dorind ceva proaspat, 18 ani, zic hai sa incerc!

Abordat pe whatsapp, stabilim sa vina la hotel, in 30 minute, 200 ora si 50 Uberul 

A fost punctuala a ajuns la timp. Punctualitatea singurul atu al ei in aceasta poveste.

Asadar in fata hotelului cand am coborat sa o iau era ea 170cm bruneta ochi albastri... (aici am realizat ca pozele de pe site sunt furate, nu sunt ale ei) si mai era o fata, cel mai probabil prietena ei, asa am crezut initial, una mai mica de inaltime roscata cu dintii din fata superiori iesiti ca la iepure in afara.

Asta roscata mica imi zice: -Cu mine ai vorbit dar colega bruneta intra cu tine. 

Am luat-o asa ca pe doua fete tinere care cauta sa se futa pe bani si cadouri si nu mi-am facut filme in cap.

In fine, imi zic in minte hai sa incerc si o invit sa intre in hotel pe bruneta, timp in care roscata zice: "-Eu astept in masina" 

Bruneta mi-a luat-o inainte, pasea de parca planta porumb, nu m-a deranjat prea tare dar oricum asta arata ca fata este de la tara, nici nu stie sa mearga.

Intram in camera, ii spun ca eu tocmai ce facusem un dus cu 10 minute in urma ii dau gologanii si o rog sa se dezbrace.

Se dezbraca asa in scarba parca pana mea mi-ai dat banii acum vrei sa ma si dezbrac ?!

Ma lungesc pe pat... imi pun prezervativul... in tot acest timp aceeasi privire cu greata pe ea... la modul ia uite ce trebuie sa fac....

Ii zic -Hai! si ii fac semn inspre penis... si... Nu am vazut in viata mea asa ceva... cu un deget a inceput sa apese pe penis ca si cum ar fi apasat pe un buton... sus.. jos... Eu ii zic -Hai mai cu cu curaj! Ea apuca cu 2 degete si firav rau.... Ii zic! -Hai continua cu gura. Se uita catre mine speriata. Si maxim 40-50 secunde face un oral asa... de nu am simtit nimic.

Ca sa nu imii stric dispozitia... ii zic sa se aseze capra... ma ridic si o iau capra. Deci, va rog sa ma credeti ca un lemn daca as fi futut s-ar fi inmuiat putin... statea inconvoiata... teama... neplacere...greata... nu inteleg atitudinea ei.

Ii zic -Hai intoarce-te sa stai pe spate... La fel lemn... Se uita la mine si prin mine... Am privit-o i-am zambit ca sa ii transmit o stare de bine... a inceput sa priveasca tavanul. Ma simteam asa prost in timp ce i-o dadeam... In fine... Nu trec 2-3 minute ca ii suna telefonul si se intinde dupa el si raspunde.

Mooaammaaa atunci m-am enervat instant. Pe langa faptul ca nu ai habar deloc, esti lemn, esti aroganta... mai si raspunzi la telefon, ii iau telefonul din mana, il pun la loc pe noptiera... In timpul acesta aveam penisul in ea tot bagat. Ea se intinde dupa telefon din nou, o opresc, o scuip fix intre ochi si ii zic -Pe langa faptul ca nu ai habar deloc, esti lemn, esti aroganta... mai vrei sa si vorbesti la telefon ?!

A dat sa se ridice ca de ce am scuipat-o ca nu e vina ei daca face asta si nu ii place.

Ii zic -Pai daca esti curva trebuie sa iti placa cat de cat pula sau cel putin sa joci teatru daca nu atunci du-te fata si te angajeaza la Mega Image.

Face niste ochi cat cepele si imi zice ca de ce o fac pe ea curva... ce eu n-am iesit tot dintr-o femeie :)) )

Tot dialogul asta pe ton ridicat avut asa in contact.... cu pula in pizda :)

Ii zic... meseria de curva o faci... nu esti nici bucatareasa, nici directoare si nici gospodina...

Cateva fractiuni de secunda mi-au luat sa realizez ca n-are nici un rost sa continui asa pentru ca mai bine as fi intrat la dus sa ma masturbez decat asa si ii zic... -Hai, esti libera sa pleci! ...trecusera de abia 15 minute. 

Se imbraca, ma imbrac si eu ca sa cobor in fata hotelului la o tigara pentru ca in camera nu se fumeaza... sunt detectoare de fum...

Acelasi mers in porumb cu capul in pamant l-a avut. Si am vazut ca s-a suit intr-un bmw din asta mic 325, gen ursulet... unde era roscata pe scaunul din dreapta fata si un tigan la volan, Halal Uber! 

In concluzie 200 marafeti aruncati pe geam pentru 15 minute de nimic

                 150 bistari pierduti pentru camera de hotel

                  50 lei escrocherie ca vine cu Uberul si a venit cu pestele tigan ... parea un copil prost de 25-30 ani... In fine!

 

p.s. bruneta se urca in masina nervoasa ca a fost certata, scuipata si data afara din camera ... povesteste roscatei si soferului... ca o vedeam cat fumam cum dadea din maini asa aprig... toti 3 din masina se uitau la mine pe geam, eu fumand, insa nici unul n-a indraznit sa coboare. Ii dadeam pe toti cap in cap daca coborau la ce nervi aveam. Cel mai probabil tiganul cu roscata au gasit-o pe tarancuta  pe la tara si au adus-o la produs la Bucuresti dar nu are habar de capul ei.

 

 

 

Eu o luasem "in vizor",i-am salvat anuntul la favorite,am vb cu ea pe Whats si mi-a trimis o poza si 2 video.Parea foarte draguta,frumusica.Oricum,mersi.

  • Like 1
Link spre comentariu
La 28.04.2022 la 8:14, schweppes123 a spus:

intelegi ca sunt acel client care scuipa intre ochi toti pestii...

 

Acum 34 minute, schweppes123 a spus:

50 Uberul

Asta roscata mica imi zice: -Cu mine ai vorbit dar colega bruneta intra cu tine. 

timp in care roscata zice: "-Eu astept in masina" 

Bruneta fata este de la tara, nici nu stie sa mearga.

Se dezbraca  in scarba parca pana mea mi-ai dat banii acum vrei sa ma si dezbrac ?!

privire cu greata pe ea... la modul ia uite ce trebuie sa fac....

cu un deget a inceput sa apese pe penis ca si cum ar fi apasat pe un buton...  Ea apuca cu 2 degete firav rau.... . Se uita  speriata.

 

lemn... Se uita prin mine... a inceput sa priveasca tavanul.

m-am enervat instant. lemn,  o opresc, o scuip fix intre ochi

A dat sa se ridice ca de ce am scuipat-o ca nu e vina ei daca face asta si nu ii place.

Face niste ochi cat cepele si imi zice ca de ce o fac pe ea curva... ce eu n-am iesit tot dintr-o femeie :)) )

Acelasi mers in porumb cu capul in pamant l-a avut. Si am vazut ca s-a suit intr-un bmw din asta mic 325, gen ursulet... unde era roscata pe scaunul din dreapta fata si un tigan la volan, Halal Uber!

                  50 lei escrocherie ca vine cu Uberul si a venit cu pestele tigan ... parea un copil prost de 25-30 ani... In fine!

 

bruneta se urca in masina nervoasa dadea din maini asa aprig..

Păi bine „bey handicapatule, te-ai enervat pe prostia ta de frustrat ce ești”,
daar parcă erai smardoi cu peștii nu cu fetele. ești un țăran bă, și ți-am și evidențiat de ce, că dacă erai șmecher cum te dai, făceai ce ai zis de te lăudai mai sus.
Cum era vorba unuia: „Bravo tată, mare pizdar”
Ea probabil ți-ar fi zis, dar îi era frică de tine, dar dacă tu ești prea prost să-ți dai seama...
Ți-am lăsat doar semnele și din ce trebuia să-ți dai seama.
Sunteți la fel de vinovați și tu și ăla pentru fata aia.
Bravo, așa să faci. Norocul vostru că nu-s pedepsele așa de mari la noi ca înafară, sau chiar daca-r fi, pe-ai noștrii îi doare-n pl.

 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 4 minute, awokeone10 a spus:

Eu o luasem "in vizor",i-am salvat anuntul la favorite,am vb cu ea pe Whats si mi-a trimis o poza si 2 video.Parea foarte draguta,frumusica.Oricum,mersi.

Poza este cu ochii albastri/verzi, corect ?

Slabuta, cu trasaturi fine la fatza...

Sunt pozele in care poarta blugi albastri si un top alb peste sani. Corect ??? ...dupa ce ti le-a dat le-a sters.

ehh pozele alea sunt ale ei insa pozele alea si nici ea nu coincid cu ce este in anunt...

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side
Acum 7 minute, hedonis91 a spus:

 

Păi bine „bey handicapatule, te-ai enervat pe prostia ta de frustrat ce ești”,
daar parcă erai smardoi cu peștii nu cu fetele. ești un țăran bă, și ți-am și evidențiat de ce, că dacă erai șmecher cum te dai, făceai ce ai zis de te lăudai mai sus.
Cum era vorba unuia: „Bravo tată, mare pizdar”
Ea probabil ți-ar fi zis, dar îi era frică de tine, dar dacă tu ești prea prost să-ți dai seama...
Ți-am lăsat doar semnele și din ce trebuia să-ți dai seama.
Sunteți la fel de vinovați și tu și ăla pentru fata aia.
Bravo, așa să faci. Norocul vostru că nu-s pedepsele așa de mari la noi ca înafară, sau chiar daca-r fi, pe-ai noștrii îi doare-n pl.

 

Ai vorbit urat, nu cred ca e cazul.

In mijlocul acțiunii, plin de nervi e mai greu sa iti dai seama de toate astea. Se mai întâmplă.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 13 minute, hedonis91 a spus:

 

Păi bine „bey handicapatule, te-ai enervat pe prostia ta de frustrat ce ești”,
daar parcă erai smardoi cu peștii nu cu fetele. ești un țăran bă, și ți-am și evidențiat de ce, că dacă erai șmecher cum te dai, făceai ce ai zis de te lăudai mai sus.
Cum era vorba unuia: „Bravo tată, mare pizdar”
Ea probabil ți-ar fi zis, dar îi era frică de tine, dar dacă tu ești prea prost să-ți dai seama...
Ți-am lăsat doar semnele și din ce trebuia să-ți dai seama.
Sunteți la fel de vinovați și tu și ăla pentru fata aia.
Bravo, așa să faci. Norocul vostru că nu-s pedepsele așa de mari la noi ca înafară, sau chiar daca-r fi, pe-ai noștrii îi doare-n pl.

 

Hai sictir de comentator! Cand vei avea cel putin o recenzie pe profilul tau atunci sa deschizi gura in fata mea !!!

Dupa capu' tau de musca ar fi trebuit sa merg la masina sa il iau pe tiganul de la volan la bataie asa ca nu a supt ce trebuie fata lui.

Si daca ala saracu chiar o fi fost soferul de Uber pe bune. O fi fost rugat sa astepte. Cel mai important din punctul meu de vedere este ca fata si-a invatat lectia pentru viitor ca sa se implice. Intelege ca nu poate continua asa pentru ca isi va mai lua hate si de la altii.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 2 minute, catalin2015 a spus:

Ai vorbit urat, nu cred ca e cazul.

In mijlocul acțiunii, plin de nervi e mai greu sa iti dai seama de toate astea. Se mai întâmplă.

Primele vorbe, sunt cuvintele lui, nu vezi că se dă mare șmecher în fața noastră și când e vorba să pună-n practică „cât de șmecher e”. O dă cotită ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 3 minute, hedonis91 a spus:

Primele vorbe, sunt cuvintele lui, nu vezi că se dă mare șmecher în fața noastră și când e vorba să pună-n practică „cât de șmecher e”. O dă cotită ?

Iti repet... Am stat la tigara putea sa coboare din masina sa vina la mine.

Nu m-am legat de sofer ca boala de om sanatos.

Cand vei avea cel putin o recenzie pe profilul tau atunci sa deschizi gura in fata mea !!! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side
Acum 5 minute, hedonis91 a spus:

Primele vorbe, sunt cuvintele lui, nu vezi că se dă mare șmecher în fața noastră și când e vorba să pună-n practică „cât de șmecher e”. O dă cotită ?

Da, e cu dus si intors. Teoretic el a zis ca ii dadea cap in cap de unde rezulta ca ar fi putut sa se ia de uber putin macar dar pe de alta parte atâta timp cat uber-ul nu a zis nimic nu ai de unde sa stii ca nu era chiar uber... complicat 

Singura chestie, putea sa ii zica sa nu mai vina cu nepricepute :) dar nu iti vin pe loc toate ideile.

Eu vad de aici mai multe: daca chiar era uber atunci fetele  sunt cum zice el, puse pe fraierit; daca nu era uber si era peste, ori se stia cu musca pe căciulă  cu fata si nu a vrut sa facă valuri, ori colegul @schweppes123 chair arata mai fioros decat el si nu a indraznit sa faca nimic :)

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 2 minute, schweppes123 a spus:

Hai sictir de comentator! Cand vei avea cel putin o recenzie pe profilul tau atunci sa deschizi gura in fata mea !!!

Dupa capu' tau de musca ar fi trebuit sa merg la masina sa il iau pe tiganul de la volan la bataie asa ca nu a supt ce trebuie fata lui.

Si daca ala saracu chiar o fi fost soferul de Uber pe bune. O fi fost rugat sa astepte. Cel mai important din punctul meui de vedere este ca fata si-a invatat lectia pentru viitor ca sa se implice. Intelege ca nu poate continua asa pentru ca isi va mai lua hate si de la altii.

Qmetre, eu unul nu mă dau mare și tare ca tine care te bații cu pumnii-n piept că faci și că dregi. Eu recenzii nu fac, pentru că sunt mulți lingăi (probabil printre care și tu) și pești p-aici, am făcut o dată, de două, și mi-am luat-o, nu mai fac, stau în banca mea, că văd că aici sunt „știrile de la ora 5”, și „ABces dentar” și „la maimuță”. Iar eu nu mă uit la așa ceva, și nu-mi place. Am încercat și prin alte părți și am văzut că peștii sunt protejați. Că de, așa e la noi „an romaniKa”, „peshtii shi mafiotzy cu tzigany”, deșii dacă au maxim 4 clase, îi conduc indirect pe ăia de la conducere (nu dau exemple, că n-are rost).

1. Dacă aveai cap și gândeai, îți puneai și tu întrebări, dar se pare că cu „Uber-ul” n-ai fost ca să-ți dai seama de 3 chestii evidente. (nu zic că eu sunt umblat, dar știu măcar cu ce se mănâncă cât de cât)
2. Deci cum am zis, dacă aveai cap și gândeai cu capul de pe umeri și nu cel din pantaloni, îți dădeai seama de anumite chestii (eu m-am ars odată, dar tot așa într-o noapte). Acum am înțeles de ce majoritatea vor noaptea, și chiar dacă nu e noapte, fac ele cumva să fie „noapte”, pentru că „noaptea” ne-văzând, se pot da cele mai multe țepe.
Prima dată „uber-ul”,
a doua oară mers-ul,
a3-a oară „privirea de scârbă”, și exemplele pot continua, dar nu ți le mai dau.

Dacă te ducea capul, îți dădeai seama de aceste semne și-i ziceai: „Fata mea, ești în stare să faci cutare lucru” Dacă nu, du-te de unde ai venit.
Așa te-ai enervat ca prostu sperând că se va îndrepta ceva și că va merge bine dacă la început a mers prost.
Îți spun eu că dacă făceai așa, venea el singur țiganu la tine să se ia cu tine, fără să te duci tu la el.

Și înc-o dată, că ție trebuie să-ți desenez ca la proști.
1. Ai mers vreodată cu „Uber-ul” ?
2. Unde ai auzit tu „să aștepte uberul” ? Ăla nu așteaptă, că mai are și alte curse, așteaptă decât plătit, e plătit pe minut.
3. Unde ai văzut tu că chemi un „Uber” prin sunat de telefon.
4. Când vreodată te sună „Uber-ul” pe tine ? Niciodată, decât când a ajuns,
5. Unde cct ai văzut tu „Uber” cu tigaie din 90 ?
6. Dacă tot zici că era „șofer de Uber”, atunci de ce țipa și gesticula la el, și nu invers ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 15 minute, schweppes123 a spus:

Am stat la tigara putea sa coboare din masina sa vina la mine.

Nu m-am legat de sofer ca boala de om sanatos.

Cand vei avea cel putin o recenzie pe profilul tau atunci sa deschizi gura in fata mea !!! 

De ce să mai coboare la tine când banii tăi erau deja la el ? Ce, era prost ? S-a văzut cu sacii în căruță, normal că nu a mai zis nimic.

Cu partea a2-a n-am înțeles.

Ți-am mai zis că am (făcut), că au fost șterse sau mușamalizate, asta e partea a2a.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side
Acum 4 minute, hedonis91 a spus:

Qmetre, eu unul nu mă dau mare și tare ca tine care te bații cu pumnii-n piept că faci și că dregi. Eu recenzii nu fac, pentru că sunt mulți lingăi (probabil printre care și tu) și pești p-aici, am făcut o dată, de două, și mi-am luat-o, nu mai fac, stau în banca mea, că văd că aici sunt „știrile de la ora 5”, și „ABces dentar” și „la maimuță”. Iar eu nu mă uit la așa ceva, și nu-mi place. Am încercat și prin alte părți și am văzut că peștii sunt protejați. Că de, așa e la noi „an romaniKa”, „peshtii shi mafiotzy cu tzigany”, deșii dacă au maxim 4 clase, îi conduc indirect pe ăia de la conducere (nu dau exemple, că n-are...

Cu asta nu sunt de acord desi inteleg anumite chestii. Si de mine s-au mai luat unii ca as fi pește dar asta nu ma opreste sa scriu daca am ceva de scris; la recenzii ma refer  Eu zic ca nu e bine sa renuntam sa scriem.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...