Sari la conținut

IRINA


Irina98

Postări Recomandate

Vizitator bozgoru
Reputație: 0
Acum 31 minute, tmdan a spus:

Anuntul Irinei zice ca e singura in locatie, deci ... spune adevarul ?!

Hai sa nu fim rai gratuit. Fata a postat la inceput ca e singura in locatie, iar acum are temporar o colega, care banuim ca e si din alta tara, dupa numarul de tel. Simplu.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0757682664
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0757682664
  • Oras:Arad
44 minutes ago, tmdan said:

Anuntul Irinei zice ca e singura in locatie, deci ... spune adevarul ?!

Nu am apucat sa schimb. Fetele vin și pleacă. Azi am schimbat dacă verifici :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0757682664
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0757682664
  • Oras:Arad
3 hours ago, DinPlacere76 said:

S-or fi invatat de la altele.

Oare asa faceti?

Si detaliaza ca sa stim despre ce e vorba, sa nu mergem si sa avem surprize.

Chestiile astea se pot discuta la telefon. Dacă fac iar chat aici iar o sa se ia ceilalți de mine și o sa zică, ca de ce vorbim aici chestii ce se pot vb în privat

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bozgoru
Reputație: 0
Acum 17 minute, Irina98 a spus:

Chestiile astea se pot discuta la telefon. Dacă fac iar chat aici iar o sa se ia ceilalți de mine și o sa zică, ca de ce vorbim aici chestii ce se pot vb în privat

Poate intereseaza pe mai multi oferta de trio. Ai dreptul sa rasunzi intrebarilor noastre, din cate am citit eu.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0757682664
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0757682664
  • Oras:Arad
On 9/30/2022 at 9:14 PM, tmdan said:

Cred ca niciuna, sincer, altfel ar da detalii, dar e doar un mod de a atrage clienti.

 

Oare cum ar fi sa suni sa discutam detaliile? și o sa vezi... decât sa stai sa scrii aici ca vai de mine ce vrajeala

Link spre comentariu
  • Telefon: 0757682664
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0757682664
  • Oras:Arad
On 10/2/2022 at 4:09 PM, tmdan said:

Tocmai, ce scrii aici nu corecspunde cu ce ai spus la telefon.

Pai nu știu ce sa zic... vorbesc cu multi oameni la telefon în fiecare zi si nu mai știu chiar exact ce am discutat și cu cine pentru ca nici nu notez numere... Dar poți sa îmi aduci aminte anumite detalii... mai ales ca eu am o oferta standard pt cine vine nou dar am și oferte extra pentru cine cunosc deja... ca nu pot sa fac orice cu oricine și nu are rost sa promit unui om ce nu îl știu unele chestii la telefon pana nu îl vad... nu știu dacă ma înțelegi dar cam pe ideea asta merg eu... cu unii fac standard iar cu alții poate mult mai mult... depinde cum ne înțelegem :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0757682664
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0757682664
  • Oras:Arad

Sugestia mea,  mai ales pentru cine e nou, e sa vina sa ma vadă înainte ca nu taxez niciodată deranjul ca sa fie sigur și față în față ca sunt ce cauta... sa își ia o finalizare sa vadă cum e iar apoi se poate prelungi cat crede el ca îl duce ca nu iau alte apeluri pana nu pleacă persoana ce e deja la mine și la preț iese la fel sau mai fac și reduceri dacă e cazul... cine a mai fost la mine știe ca nu sunt omul cu care nu poți sa te intelegi. Atata timp cât îmi spui ce iti dorești eu iti spun dacă se poate chiar și la telefon, nu-mi doresc sa pun pe nimeni degeaba pe drum.

Nu e cazul nici sa ne jignim, nici sa fim rai, nici sa ne luam unul de altul. Ii apreciez pe cei care îmi iau apărarea cu diferite ocazii și le mulțumesc... la fel cum nu le port pica nici celor care ma critica, stiu ca nu pot mulțumi pe toata lumea și îmi pare rău dacă au rămas dezamăgiți unii sau ca nu am fost ce se așteptau poate :D Dacă nu sunt persoana potrivita sau dacă nu pot sa ofer anumite servicii sunt destule ce pot :)

sper ca prin mesajele astea m-am făcut înțeleasă pentru ca nu vreau sa ma cert cu nimeni și nici sa ma iau de nimeni... 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0757682664
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0757682664
  • Oras:Arad

Cat despre fostele și poate viitoarele colege ideea e ca vin și pleacă!

Fiecare cere cât vrea și face ce vrea, unele standard iar altele mai mult... depinde cum va înțelegeți cu fiecare dar oricum eu anunț aici sa știți și nu la vraieala cum au spus altii sau ca un mod de a atrage clienti... ca unele nu vor sa își facă anunt ca nu stau mult și nu are rost dar va puteți înțelege în privat și la toate ce nu fac anunț le-am spus sa trimită poze.

Locația are trei camere deci 2 persoane pot lucra liniștite separat, fiecare cu dormitorul ei... stau de vreun an jumate aici. Oricum nu va întâlniți cu alți clienți și dacă nu vreți nu vedeți pe nimeni decât pe mine de când întrați pana în camera și înapoi. Etaju 4 stiu ca e nasol dar va dau un pahar cu apa, stam la o tigara sau o poveste pana va reveniți. Zona la fel nu e extraordinara dar asta e situația acum. Cine a mai fost la mine știe. 

Sper ca v-am lămurit. Va pup și va aștept:*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0757682664
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0757682664
  • Oras:Arad

De multe ori am recomandat pe altele celor cu care nu m-am potrivit. De care știam ca sunt ok de la alți clienți...

De exemplu pe @naty22 deși nu o cunosc personal. Le-am spus: eu de fata asta știu ca au lăudat o multi clienți, are alt meniu poate va înțelegeți...

Gen ma intreaba des unii spre exemplu "nu știi una buna ce e aia din poze ca să nu merg degeaba și care face treaba faina?" si eu le spun ca stiu câteva care sunt foarte lăudate de alți clienți și pot sa încerce acolo. Cu colege s-a întâmplat sa îmi vina mie de ex cineva, sa o vadă pe ea, sa ii placa mai mult și sa vrea cu ea și asta nu e nici o supărare. Gusturile nu se discuta... si merg pe ideea ca dacă eu nu pot sa fac bani cu cineva ca nu ne înțelegem sau nu ne potrivim asta nu înseamnă că nu poate cu alta sa se simtă bine...

La treburi dinastea dacă nu reușim sa ne înțelegem pierdem toți... de aia nu are rost sa ne luam unu de altu gratuit pe niciun subiect :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Stiti vorba aia...cand nu ai treaba iti faci :) 

 

Am zis ca trebuie sa ajung si eu pe la arad, daca data trecuta nu am reusit sa obtin nici o programare. Astazi am zis ca ma programez de dimineata, si am reusit sa ma programez pt mai pe seara, dar ciuciu, am luat teapa. Nu e vorba de Irina, asa ca ce sa fac, imi amintesc ca am citit cateva chestii interesante de Irina aici in trecut, si zic, hai ca incerc. O sun, si in 10 minute sunt la ea, eu fiind deja la plimbare cu masina. 

Aspect: Cred ca pozele o avantajeaza, e mai plinuta in realitate, dar asta nu ma deranjeaza neaparat, daca asta ar fi cea mai mare problema as fi fost cel mai fericit.


ON: A supt 1 minut, totusi nu cred ca a fost un minut, si a luat prezervativul, zic pula mea, deja era clar. I-am zis sa mai suga putin, a mai supt 10 secunde si iar sa puna prezervativul. Zic ok fie, nici nu imi bat capul. Ma intreaba ce pozitie vreau, ma gandeam, plm, daca nu voiai sa o sugi iar tu peste putin, dar ii zic doar: Hai peste...la care ea: Nu, doar aia nu :) Aia e, jackpot. I-am zis sa treaca capra si fie ce o fi.



NP: Dupa ce s-a pus capra si am trecut in spatele ei, era clar ca nu trecuse la baia dupa ultimul client, de fapt ultimii, se simtea un miros ciudat, am dat repede si am terminat in prezervativ si am plecat. Ea mai zicea sa o trag de par sa plm, dar mi s-a rupt filmul complet. 

 

Igiena: Nu i-as da nota de trecere, apartamentul super intunecat, ea prezinta mirosuri dubioase, am primit un prosopel mic. Nici in apartament nu miroase superb, luminite ok, dar atat.

 

Atitudine: Cred ca e clar, nici bine nu intri si dezechiparea, la baie daca vrei, dar cred ca ea ar prefera sa nu, si sa iesi cat mai repede. De cand am sunat-o ca sunt in fata blocului pana am fost din nou in fata blocului, dar cu chilotii mai usori, au trecut fix 13 minute. Fast fuck. Am fost inspirat cu un singur lucru, ca nu am luat o ora ca de obicei.

 

Nu i-as da nota de trecere la nimic, nici nu cred ca are rost sa pun, se intelege.

Halat: 150 de lei. Bine investiti? In nici un caz. Pentru mine e de evitat. 

Ma gandeam sa nu scriu o recenzie ca sa ii duc topic-ul pe prima pagina, dar totusi e mai bine asa pentru ca poate mai sunt curiosi ca mine care si-au facut niste filme si de fapt realitatea e complet opusul. 

Acum ca sa indulcesc putin ziua de astazi ma duc pe sectiunea de TM sa scriu o recenzie la o fata la care am fost zilele trecute si sigur o sa imi mai treaca putin din suparare cand imi amintesc de momentele acelea :) 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
8 minutes ago, Anthonio said:

Trist că te-au dezamăgit fetele de pe malurile Mureșului😔

Unii au fost foarte entuziasmați de Irinuca😥


Se mai intampla, dar eu nu ma las. Vad ca aveti acum destul de multe fete faine in oras. Mai incerc :)  

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 1 minut, altmarz a spus:


Se mai intampla, dar eu nu ma las. Vad ca aveti acum destul de multe fete faine in oras. Mai incerc :)  

Noi tot timpul avem fete faine 😇 

Link spre comentariu

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
31 minutes ago, altmarz said:


Se mai intampla, dar eu nu ma las. Vad ca aveti acum destul de multe fete faine in oras. Mai incerc :)  

Dacă te ajută cu ceva... Eu am avut o întâlnire mult mai nereușită cu ea. Am ezitat să las recenzie pentru că nu mi-am găsit cuvintele să transpun în rânduri scrise cele întâmplate. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...