Sari la conținut

Delia 0764875256


hoeminator

Postări Recomandate


  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Anuntul : http://www.detoatepentrutoti.ro/SEX-EXPERTA-TA-301899.html

 

Salutari colegi, 

 

Titlul anuntului e o gluma grea. Tanara in cauza nici pe departe o sex-experta, nu cu mine. Sunat, rezervat, prezentat. Imi deschide usa timida, o silueta slim, tocuri, dresuri costumatia tipica din meserie. Buuun,...mers in camera, ne prezentam o intreb de oral neprotejat am omis eu sa intreb la telefon deobicei nu stau prea mult de vorba, imi zice ca face dar depinde de igiena ok ... imi da un prosop curat, merg la dus, revin, imi zice ca mai bine totusi protejat, bai frate zici ca mi-a cazut nicovala in cap ca la desene animate cu coiotul. Normal trebuia sa ma ridic si sa plec dar presat de timp am zis totusi sa nu trag apa la ocazia asta. Trecem la oral, slab spre foarte slab, oricum putea fi educatoare daca e cu guma, nu suport. Se urca pe mine incearca ea ceva nu stiam exact ce, foarte ciudata toata actiunea, se vedea clar ca nu ii place ce face ori e noua in bransa, implicatie spre zero. Ei daca nu merg boii ii iei de ham, si zic hai totusi sa golesc rezervorul, la corp fata e fantastica pentru amatorii de slim/miniona ,  eu nu prea sunt, dar m-a lasat placut impresionat, sani micuti, dar fermi, tineri, fund frumos micut dar cu forme rotunjoare, o imagine frumoasa aplecata...termin cum termin si dus am fost. 

Note 

Locatie 9 curat, prosoape, baie ok, o galeata cu un mop cu apa jegoasa strica imaginea. 

Aspect fata 9 -corp frumos, ochi albastrii parca? o culoare frumoasa oricum.

Oral : 4 cu indulgenta

Normal : 7  implicare lipsa

De revenit ? Doar daca nu e altceva disponibil.

 

post-85343-0-75547300-1391708391_thumb.jpg

post-85343-0-92499100-1391708398_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...