Sari la conținut

Baia mare Olteniei 3 scară b la parter


Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Aveți mare grija  2 jegoase  după ce le dai bani larevedere servis praf  am dat 1500 pt nimic da nimic !!  Sunt 2 o blonda și o briluneta și încerca pe 200 sa le ei pe amândouă..... au vrăjeala de aia de 2 lei mare grija......

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 01.05.2022 la 6:48, xxpire88 a spus:

Aveți mare grija  2 jegoase  după ce le dai bani larevedere servis praf  am dat 1500 pt nimic da nimic !!  Sunt 2 o blonda și o briluneta și încerca pe 200 sa le ei pe amândouă..... au vrăjeala de aia de 2 lei mare grija......

dapai de aia nu mai vin fete la BM! Dati adrese in full! Oi fi tu ucenic pe forum.. dar asa nu se face! Pui nr. de telefon nu adresa!

Link spre comentariu
Acum 18 ore, advert129 a spus:

dapai de aia nu mai vin fete la BM! Dati adrese in full! Oi fi tu ucenic pe forum.. dar asa nu se face! Pui nr. de telefon nu adresa!

Offf neuronii ăștia,🤣🤣🤣 atât îi duce mintea. Iartai doamne ca nu știu ce fac🤣🤣. Nu exista asa ceva, sa pui adresa 👍👍👍👍

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 minut, fratelo 1968 a spus:

Offf neuronii ăștia,🤣🤣🤣 atât îi duce mintea. Iartai doamne ca nu știu ce fac🤣🤣. Nu exista asa ceva, sa pui adresa 👍👍👍👍

;) Mi s-a spus in multe feluri dar 'Doamne' inca nu ! :))))

( e o gluma desigur! M-ai citat pe mine!)

XXX

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
La 03.05.2022 la 16:52, advert129 a spus:

dapai de aia nu mai vin fete la BM! Dati adrese in full! Oi fi tu ucenic pe forum.. dar asa nu se face! Pui nr. de telefon nu adresa!

Lasă să nu mai vina toate jegoasele..... ca nu la toți le mere cu vrăjeala 

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
La 05.05.2022 la 1:01, xxpire88 a spus:

Lasă să nu mai vina toate jegoasele..... ca nu la toți le mere cu vrăjeala 

Si cine le-a invitat pe jegoase? Eu? Am spus doar sa nu mai dati adresele in full! Ca nu-s jegoasele proprietare acolo!

Is spatii ce se inchiriaza! Si cand o fi una buna... nu poate sa lucreze in locatia aia! Ca voi nu stiti sa faceti o recenzie corecta! Apoi va plangeti ca nu vin fetele in Baia.... Dar cum sa iei o locatie ce apare public aici ca fiind cu jegoase? a?  Capito? Sau e nevoie de desen grafic?

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...